Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Незаконні звільнення
13.12.2010, 01:35
Всеукраїнське об'єднання громадян
«Асоціація мешканців гуртожитків України»
_____________________________________________________________________
04205, м. Київ, пр.-т Оболонський, 14-ж тел. 467-9999, 467-8-467, e-mail a-budnik@ukr.net
Для листування : 02225, м. Київ-225, а/с № 20, Буднік А.К. моб.тел. 067-834-10-53


Шановні мешканці гуртожитків!

До керівництва ВОГ «Асоціація мешканців гуртожитків України» надійшла інформація про те, що існують випадки незаконного звільнення з роботи мешканців гуртожитків, які відкрито виступають за зміну нинішнього балансоутримувача гуртожитків – ДП «ЕКОС» АТ ХК «Київміськбуд» та добиваються приватизації мешканцями займаних кімнат.
В статті 43 Конституції України зазначено: «Кожен має право на працю…Громадянам гарантується захист від незаконного звільнення».
А, згідно ст. 172 Кримінального кодексу України: «Незаконне звільнення працівника з роботи з особистих мотивів, а також інше грубе порушення законодавства про працю - караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправними роботами на строк до двох років».
Просимо вас, при виникненні подібних випадків незаконного звільнення з роботи терміново звертатись до керівництва ВОГ «Асоціація мешканців гуртожитків України» або до Голови Ради гуртожитку.
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 625 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]