Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Нетішин. Звернення до Президента
[ Викачати з сервера (41.0 Kb) ] 26.06.2010, 23:07

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

ТОВАРИСТВО ПІДПРИЄМЦІВ "КРАЙ"

30100, Хмельницька обл., Нетішин,  тел. 4-09-09

Адреса для листування: а/с №192.


Президентові України

В.Ф.Януковичу

01220, м. Київ-220, вул. Банкова, 11

 

Прем’єр-Міністру України

М.Я.Азарову

м. Київ, вул.Грушевського, 12/2, 01008

 

Голові Верховної Ради України

В.М.Литвину

м. Київ, вул.Грушевського,  5, 01008

 

Засобам масової інформації

                                   

ЗВЕРНЕННЯ

Підприємці Нетішина  вкрай стурбовані та незадоволені  діями влади, спрямованими на знищення демократії та порушення конституційних прав та свобод. За Конституцією України ми маємо повне право на працю, яке  брутально порушується прийняттям в першому читанні урядового  проекту Податкового кодексу.

Обіцяючи полегшення умов ведення бізнесу, влада збільшує фіскальний тиск. Повноваження податкової служби розширені до обсягів, які  порушують конституційні права громадян України. Обшуки приміщень, безапеляційність рішень, ухвалених ДПС та на користь ДПС, примусове стягнення, арешти, тощо - вкорінюють «призумцію винуватості» підприємця. Закріплюється обов'язок платника щодо сплати, незалежно від проходження розгляду питання в суді, спірних сум податків. Системно ігнорується принцип рівноправності платників та органів ДПС. Відповідальність за порушення з боку платника податків збільшено в 4 рази. Фінансові санкції нараховуватимуться не лише на суму заборгованості, але й пеню. Замість обіцяного зменшення податкового тиску в документі зафіксовано збільшення ставок та розширення бази оподаткування по 11 з 19 загальнодержавних податків.

Звертаємо Вашу увагу на те, що нечітко виписані закони приводять до неоднозначного трактування податковими органами, а , як наслідок, до корупції.

 Виходячи з того, що влада ,  таким чином ,приносить  малий та середній бізнес в жертву бюджетному дефіциту

ВИМАГАЄМО:

1. Припинити, заради задоволення власних інтересів, порушувати Конституцію України та трактувати її на свій лад з корисливою метою.

2. Припинити негайно процедуру голосування у Верховній Раді України одним депутатом декількома  карточками своїх колег.

3. Переглянути видатки  Держбюджету на утримання чиновницького апарату з метою збалансування бюджету.

4. При прийнятті Податкового кодексу Верховною Радою в обов'язковому порядку врахувати, погодити та внести зміни і доповнення, запропоновані шляхом широкого обговорення, незалежними експертами, науковцями, громадськими організаціями малого та середнього бізнесу.

6. Припинити видачу преференції від влади  великому  бізнесу, знищуючи малий та середній.

7. Припинити тиск  влади всіх рівнів на ЗМІ.

Підприємці найсильніша та найзгуртованіша сила суспільства, самий сильний та думаючий  клас. Перестаньте смикати нас за мотузки, щоб не перетерлись, а "помаранчевий " майдан не здався казкою  в порівнянні з неконтрольованим народним гнівом, який може вибухнути в будь-який час.

В разі невиконання наших вимог залишаємо за собою право на масові акції протестів, скорочення  робочих місць та припинення підприємницької діяльності, що призведе до значних втрат надходжень до місцевих та державного бюджетів. 

Координаційна рада ГО ТП "Край"

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 660 | Завантажень: 86 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]