Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Не збережемо землю - втратимо життя.
11.08.2011, 22:22

 

ПРОДАТИ ЗЕМЛЮ – ПРОДАТИ БАТЬКІВЩИНУ

ПРОДАТИ ЗЕМЛЮ – ВІДМОВИТИСЬ ВІД МАЙБУТНЬОГО

ХОЧЕШ ПРОДАТИ РІДНУ НЕНЬКУ? ПРОДАЙ ЗЕМЛЮ

 

Друзі! Я у ці дні завдяки ініціативі Ігора Маркова сушив собі голову в товаристві ще кількох хороших людей над питанням - як уберегти хоч частину українських земель, залишити земельні паї у власності українців, як ресурс нації. Це мучить вже давно не лише мене.

Ющенка вдалося зупинити від введення вільного продажу аграрних земель. Незважаючи на американську агітацію, в офісі і у ліжку. Трохи лінивий, трохи боязкий - спрацювало. А ці рєбята не зупиняться. Їм на майбутнє нації плювати. Тобто, вони лише за таке майбутнє, коли самі будуть володіти всіма стратегічними ресурсами. Якби скупили землі та володіли - то ще мала біда. Гірше, якщо перепродадуть. Зароблять мільярди і приречуть наш забичений народ на втрату останнього свого ресурсу.Незаражених пестицидами і в той же час родючих земель на планеті залишилось дуже мало. За їжу, коли голод, людина віддасть останнє. Нас убаюкують, що ніхто землю не вивезе, та й іноземці не дуже купувати її будуть. Присипляють лохів, а тоді окрадених і збудять. Всі шию тягнуть за високими технологіями, за модерними економічними стосунками. Це все добре, поки їжі вдосталь і по доступних цінах. А здорову їжу не отримаєш без родючої землі.

Додаю короткий нарис про наболіле.

Може придасться для роздумів.

Богдан Панкевич

 

Пане Богдане, паралельно слід створювати загони озброєної самооборони - покупці будуть присилати бандитів та змушувати селян продавати землю, у першу чергу - кращу.

Тарас Плахтій.

 

Варіант : "Продати землю? А куди тебе похоронять?"

Як на мене, це діє на архаїчне мислення селян

Ірина Магдиш


Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 786 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]