Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Не залишається сумнівів, що ця влада - антинародна та антиукраїнська
25.01.2012, 20:21

 Кроки  діючої влади в соціальній, національній, економічній та політичній сферах не залишають сумнівів, що ця влада - антинародна та антиукраїнська.                                                           

   Вона потребує негайного демонтажу. А опозиція в більшості зайнята  - кожен доказами своєї значимості та неперевершеності   і думає лише про відсотки на наступних виборах. 

   Політики  стараються бути при владі, щоби накопичувати для себе та своїх дітей матеріальні блага. Їх розрізнені акції протесту не приносять результату  і часто навіть  деморалізують  суспільство.

В цей час -  грабунок України продовжується.   

                                                                         

   По-справжньому радикальними можуть бути лише дії, націлені на припинення існування теперішнього АНТИУКРАЇНСЬКОГО  режиму.                                                                                                           

   Але для таких дій мають бути вагомі факти, які б мали юридичне право сказати діючій владі – ГЕТЬ!                                                                                                                                        І українці мають такі факти – факти,  які не потребують доказів!                                                      

   Це факти  захоплення влади народу України в період 1991 – 2011 роки організованою групою осіб за попередньою змовою.                                                                                            

Де-юре - 24 серпня 1991 року відбувся перший етап захоплення державної влади в Україні організованою групою осіб в складі народних депутатів ВР УРСР Х11 скликання та факт державної зради.

   Наступний етап захоплення державної влади організованою групою осіб у складі народних депутатів ВР УРСР – самопризначення на посаду Президента УРСР Л.Кравчука у відсутність Постанови, Указу ВР УРСР чи Закону УРСР про проведення та фінансування виборів Президента УРСР.                                                                               

   У 1992 році розпочалось організоване знищення основи конституційного ладу держави – органів самоорганізації населення та їхніх представницьких органів – районних рад.

   Захопивши державну владу в Україні, організована група злочинців (надалі - ОГЗ) розпочала знищення промисловості, сільського господарства, культури, освіти, охорони здоров»я, українського народу, ігноруючи норми Декларації про державний суверенітет України, яку підтримали  90.32%  українців.

   З цією метою була розроблена ціла система, направлена на знищення економічного потенціалу, державності, населення України.                                                                                           

   Антинародна влада шляхом антиконституційних змін до законів та Конституції держави, шляхом репресій та погроз  привела до повної деградації правоохоронних органів, СБУ та судової системи, що унеможливлює на захист своїх конституційних прав українцями в цих органах.   

   Народні депутати України постійно і відкрито вчиняють кримінальний злочин при голосуванні чужими картками під час пленарних засідань на очах Президента, Генерального прокурора України та Голови ВРУ, порушуючи ч.5.ст.84 Конституції України, ст.364, ст.365, ст.366 та ст.367 Кримінального кодексу України.                                                                                                                                                                                                                  

   Як не прикро, але відсутність в державі відповідальної перед суспільством влади, деградація судової системи та правоохоронних органів, веде до свідомого, штучного знищення української нації – геноциду 21 століття.

   З цією метою ОГЗ (організована група злочинців)  розробила план масового знищення українців як націю, як народ.

   План беззбройного масового знищення українців успішно реалізується шляхом проведення пенсійної, судової, тарифної, податкової та безліч інших реформ.

   Згідно з цієї програмою, до 2025 року в Україні населення повинно зменшитись на 20–22 млн. осіб.  Без війни...  Без холери...  Без потопу…

   Руками нинішньої влади на чолі з президентом ...

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 728 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]