Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Народне віче 12.05.2011р. в Умані
12.05.2011, 22:08
  РІШЕННЯ  НАРОДНОГО  ВІЧЕ                      12 травня 2011 року, м. Умань

Ми, уманчани, що зібралися на Народне Віче, виражаємо свою стурбованість діями центральних органів влади, які вже привели до стрімкого зростання цін на продукти харчування і інші необхідні для життя товари. Ми обґрунтовано побоюємося, що багато прийнятих і таких, що розробляються законодавчих актів і далі знижуватимуть наш життєвий рівень.

У ще більшій мірі ми виражаємо обурення діями керівників органів місцевого самоврядування нашого міста.  Користуючись потуранням з боку міського прокурора і впливаючи на владу судову, Уманський міський голова розробляє і нав'язує, а міська рада слухняно приймає рішення, що суперечать інтересам громади і ущемляють права громадян. Причому діють вони, як правило, таємно від громади, і багато з цих дій відверто і демонстративно порушують вимоги чинних законів і нормативних актів.  Особливе обурення викликають такі факти, як:

--  демонстративне багаторічне ігнорування міським головою вимог Закону України "Про місцеве самоврядування" про щорічні звіти перед територіальною громадою на відкритих зустрічах з громадянами;

-- ігнорування звернень громадських організацій або видача формальних відписок, що не відбивають суті звернень;

--  корупційне діяння, що залишилося безкарним: участь чиновників в захопленні землі дитячого відділення інфекційної лікарні в період торішнього заїзду хасидів;

-- дії чиновників із затягування судового процесу, в якому вони є відповідачами (незаконні побори за теплову енергію);

-- спроби вирішення питань, пов'язаних з перебуванням в Умані хасидів, таємно від громади і проти її інтересів;

--  імітація громадських слухань з важливих для уманчан питань;

--  порушення при підготовці і проведенні чергових і позачергових сесій міськради;

--  ухвалення рішень з порушенням процедури, у тому числі - і по підвищенню тарифів;

-- штучне затягування скликання засновницьких зборів по створенню Громадської ради при Уманському міськвиконкомі;

-- повна узурпація владою комунальних ЗМІ, створених і працюючих на кошти громади, і поширювана через них дезінформація - і багато інших.


Народне Віче:

1. Вимагає від центральних органів влади кардинальної зміни політики, що привела до :

-- різкого падіння життєвого рівня населення;

-- майже повній корумпованості усіх рівнів влади, у тому числі - правоохоронних органів, судів і прокуратури;

-- правовій і економічній незахищеності громадян;

-- небувалому і неприпустимому посиленню класу чиновників, тісно пов'язаних круговою порукою, корпоративним захистом і загальними інтересами, абсолютно не співпадаючими з інтересами держави і народу;

-- утиску свободи слова, що виражається, зокрема, в узурпації владою центральних і регіональних комунальних ЗМІ.

2. Виражає недовіру міському голові Юрієві Бодрову.

3. Вимагає, щоб усі питання, що стосуються важливих сторін життя міста і городян, розглядалися тільки у присутності представників громадськості.  Зокрема: - до 1 червня провести Громадські слухання по обговоренню: Концепції державної програми створення належних умов для відвідування хасидами м. Умані, представленій владними органами, і Концепції державної програми забезпечення належних умов проживання для уманчан у зв'язку з відвідуваннями її хасидами, представленій громадськими організаціями міста.

4. Вимагає відновлення щотижневих зустрічей представників влади з громадськістю, перерваних з вини керівників органів місцевого самоврядування міста.

5. Вимагає надання можливості виступу в комунальних ЗМІ і тим громадським організаціям і активістам, у яких є своя думка з питань життя нашого міста, не завжди співпадаюче з точкою зору влади.

  Народне Віче м. Умані доручає членові ініціативної групи В. Г. Дунаєву направити це Рішення Президентові України, Голові Верховної ради, Голові Черкаської облдержадміністрації і міському голові м. Умань.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 549 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]