Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Народ і держава в небезпеці!.
29.09.2011, 00:36

                      FunnyPics


Народ  і держава в небезпеці!

 

Партія регіонів та їхні посібники злісно і системно порушують Конституцію України, закони та загальноприйняті суспільні норми.

Законотворчість перетворили на антисоціальний процес, а державну службу в систему відкатів бюджетних коштів, для власної наживи. Кілька бізнес кланів підпорядкували своїм інтересам силові структури держави, знищили правосуддя.

Представники офіційних владних структур не поважають українське суспільство, ігнорують громадську думку, нав'язують волю олігархату та його обмежений світогляд громадянам України.

У таких умовах сплески масових та індивідуальних протестних акцій неминучі.

Громадяни та громадські організації змушені знаходити неординарні способи впливу на владу, наприклад численні протестні акції представників малого та середнього бізнесу, Податковий майдан, протестні виступи шахтарів, фермерські виступи проти продажу землі з 2012 року,  демонстрації працівників ЗМІ та громадян  незгодних з офіційною політикою замовчування злочинів чиновників та їх найманих бандитів, що вбили вже понад 60 українських журналістів за час незалежності України, протестна акція чорнобильців та ветеранів афганської війни біля стін Верховної ради України, а також численні одноосібні демонстрації протесту від жбурляння букету квітів в обличчя міністрові освіти до самоспалення пенсіонера в знак протесту проти пенсійної реформи у Львові.

 

Звертаємося до громадян України, - давайте, кожен за себе і всі разом, організуємо ефективний відсіч українофобам і корупціонерам від влади!

Можновладці не прислухаються до думки народу, не роблять висновків з ситуації, що склалася в країні, фактично ситуація вже вийшла з-під контролю уряду.  Якщо вони негайно не перейдуть до законних засобів і методів управління державою,  тоді можливі непередбачувані наслідки, за які відповідальність ляже на Верховну Раду, президента В. Януковича і Кабінет міністрів України.

 

Ми закликаємо громадян України до створення на місцях органів самоорганізації населення, щоб здійснювати контроль за дотриманням прав та свобод,  Конституції та законодавства, рішуче зупиняти будь – які прояви незаконних дій.

Таке право та обов’язок нам дає чинна Конституція України.

ВЛАДА – ЦЕ НАРОД УКРАЇНИ! ВЛАДА – ЦЕ МИ!

Неефективних найманих працівників слід виганяти і ми це зробимо!

                        

                                                                                                                 27.09.2011г.

Громадський рух «Вільний простір»,                 

Асамблея малого та середнього бізнесу,

ГО «Наша земля»,

ГО " Команда "За Своих!",  і тд.  (відправити на підпис іншим ГО)      

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 776 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]