Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Місце події- місто Корсунь-Шевченківський. Діючі особи - підприємці
12.12.2010, 23:38
Добрий день!
Дякуємо за листівки, дещо роздрукували , оголосили сьогодні на зборах. Про збори доповім докладніше. Можете окремою статтею включити до свого сайту, чи сайту асамблеї. Сайт про Корсунь- Шевченківський заповідник www.korsun.ic.ck.ua


Місце події- місто Корсунь-Шевченківський.
Діючі особи - підприємці (переважно з ринку, переважно на фіксованому податку)- близько 100осіб.
Представники влади - клерк з міськради, спеціаліст з ПФ(жіночка), зам. корсунського вітділу ПФ (дядечко)
Організатори - 2 активіста.


Зборам передували такі події. 10го грудня в місцевій газеті "Надросся" вийшла брехлива об"ява наступного змісту: у зв"язку з скасуванням з січня 2011р. фіксованого податку підприємцям, що не хотять "потрапити" на загальну систему оподаткування необхідно до 15.12.2010р написати заяви про перехід на єдиний податок. Шаг влєво- шаг вправо, стрєляем бєз прєдупрєждєнія.....Цілуємо ДПІ.До того був висаджений десант з представників податкової начолі з нач.вітділу оподаткування фіз.осіб, який переконував "добровільно" переходити ринковиків з фіксованого податку на спрощений. На таке зухвальство активісти провели контрпропаганду, закликали до зборів, щро відбулися сьогодні.Окрім того, на збори були запрошені представники ДПІ, міської ради, ПФ.

Представники податкового гестапо не ризикнули відвідати наші мирні зібрання....Бо корсунщина славиться козацькими та гайдамацькими традиціями, а може податківці теж бачили таке відео http://d-korchinskiy.livejournal.com/257641.html ....Першому надали слово представникові "окупаційної аміністрації", той був старий хитрий лис, і розповів казочку про те, що фіксований податок залишений тимчасово, а з його скасуванням ринковикам буде дозволено перейти лише на загальну систему, активісти на нього цикнули, й він швидко скис, сказавши, що в новому законодавстві сам чорт ногу зломить, але він за народ...Всі сміялися на те, та передали слово представникам ПФ. У дядечка тряслися губи й він передав слово тітонці. Та розказала про ЄСВ, її постійно перебивали базарниці, влаштували їй такий собі перехресний допит, тоді тіточка з пенсійного запросила людей на семінар з пенсійного, на тому головуючий попросив клєрків "геть з пляжу", бо могла статися бійка. Потім було надане слово мені, була промова десь на 40 хвилин , а саме зачитані статті з перехідних положень кодексу "наперсточників" з коментарями, розтлумачені протиріччя кодексу стосовно не обов"язкової сплати ринкового збору з 1го січня. Надані роз"яснення щодо оскарження незаконних вимог про доплату у ПФ, підсумків Асамблеї громадских організацій, на яку мене обрали делегатом корсунські підприємці на майдані 25листопада. Була зачитана стаття http://www.chesni-podatky.org/archives/5771 , закликано до збору коштів для поїздки та організацію транспорту на акцію біля Адмін суду 14.12. Потім були відповіді на питання, відкритим залишилося лише одне- коли буде створена належна дієва профспілка чи партія підприємців, і чим можне зарадити у цій справі прямо зараз.
Окремо хочу подякувати за юридичну консультацію пані Рімі Білоцерківскій, адже успіх наших зборів і взагалі ГО підприємців міста завдячує їй.
Також можу поділитися невеликою історичною справкою щодо Магдебурзького права, яке було надано корсунцям середньовіччя як привілей в обмін на збройну службу з охорони кордонів Речі Посполитої. Але головним висновком для нас з тої історії може стати те, що тільки ЗДАТНІСТЬ ДО АКТИВНИХ ДІЙ КОРСУНЦІВ була передумовую надання такого привілею. Минули віки, але змінилися лише декорації - нинішня влада може надати (або не надати) більш- або менш- справедливі права ВИКЛЮЧНО в залежності від активності позиції громадян! БО ВЛАДУ НЕ ПРОСЯТЬ - ВЛАДУ БЕРУТЬ !

Слава Україні !
Олег Собченко, місцевий організатор.
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 593 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]