Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Мирослав Різвянюк Постанова проти ринку землі
[ Викачати з сервера (46.5 Kb) ] 17.06.2022, 22:56

                                            ПОСТАНОВА № 2

      Всеукраїнської конференції  керівників громадських організацій та активістів Волині, а також і з інших областей України: 

 

НЕДОЗВОЛИМО СТАТИСЯ ЧЕРГОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ БІДИ-ГЕНОЦИДУ, КОЛИ НЕ ПШЕНИЦЮ ВЖЕ ЗАБИРАТИМУТЬ НКВДисти, А РІДНУ ЗЕМЛЮ-УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ

ЛАФУНДИСТИ!

 

Сьогодні “банда”-влада, через свою непрофесійну роботу протягом 30-ти років, дійшла до останнього це- Продаж і купівля землі-УКРАЇНИ, як товар. Тепер нас чекає така можлива  ситуація, коли «міжнародники Ж2”-лафундисти, зкуплять заборгованість держави-Україна, перед МВФ і практично стануть внутрішньою владою у нашій країні, а пізніше через конкурентність товарів харчування, взагалі витіснять(знищать) українське село.

Україна і її земля стануть тоді лакомим куском для мафії- шулерів, з метою, щоб в черговий раз збагатитися на сотні мілярдів доларів за рахунок продажу нашої землі.

За всі ці-30-ть років Незалежності України, а вірніше сказати «залежності» бандами-влади неукраїнської зроблено так, щоб простий українець став би неконкурентноспроможний і ще гірше, щоб не зміг бути платоспроможним у конкурентній тяганині  з міжнародними земельними  шулєрами-лафундистами, щоб рівень його життя був низький(121місце) на рівні африканських бідних країн.

Можливо, цю “гру”нарешті зрозуміли, як праві так і ліві сили політикума України, а також і флюгери безпартійні, які взагалі не ходять на вибори влади.

 Дана моя стаття дає вам найпростішу переконану інформацію про мотиви і наміри, в питаннях продажу землі “зацікавленими” особами, а також мої пропозиції.

Вам відомо, що серцевину земельного фонду України становлять землі сільськогосподарського призначення. Вони і є базисом продовольчої безпеки країни і об’єктом особливої уваги усіх зацікавлених суб’єктів, включаючи «міжнародників-шкідників лафундистів!».

Цікаво, а як же було в минулому на Україні, щодо власності землі?

У січні 10.918р.Д Українська Центральна Рада проголосила « соціалізацію землі, скасування приватної власності на неї й передачу її трудовому народу без викупу». Але у квітні 10.918р.Д Павло Скоропадський повністю відновлює «приватну власність на землю, надавалося широке право вільної купівлі-продажу землі». Знову ж у 10.919р.Д. режим А. Денікіна відновив в Україні велике приватновласницьке землеволодіння. Потім як Ви знаєте були воєнний комунізм, неп, колективізація. І колгоспи, радгоспи проіснували до утворення незалежної Української держави 10.991р.Д., яка намагалася провести аграрну реформу, здійснивши роздержавлення і розпаювання земель у сільськогосподарській сфері.

У Земельному кодексі України зявилося поняття приватної власності на землю. Але до останього  часу існував мораторій на купівлю-продаж Української землі.

Зараз, як я вже говорив раніше є зацікавлені «шулери» з різних сторін, які скасували мораторій і сільськогосподарську землю зробили товаром( тобто настав час, коли вже можна гендлювати Україною). Тобто їхній план: зупинити мораторій, а пізніше  роздерибанити( продати декілька раз різним власникам, по різним наділам) землю нашої Неньки-України. 

Хтось мені заперечить і скаже, але ж і українці також матимуть змогу купляти- продавати свою частку землі.

Так матимуть, але процес купівлі-кражі пройде дуже швидко у відповідний(юридичний) час і лафундисти скуплять у довірчивих українців їхні паї, наділи, тощо. А українець-господар, що мріяв вирощувати сільськогосподарську продукцію, схопиться за голову, що у нього вже конкуренцією заставляють продати свою “омріяну” земельку, і то вже за пропоновану їми(шулерами) ціну, а не ту ціну, за яку скупляли у продажних хохлів.  Тобто жоден українець не встоїть у конкуренції з шулерами-холдингових компаній, вони рано чи пізно, просто видавлять своїм товаром українця-фермера(господаря) з ринку, і не маючи прибутку і коштів для існування, податку і обробітку своїх клаптиків землі всі селяни-українці на «блюдечку» здадуть усі свої земельні паї і наділи цим міжнародним магнатам. Так завершиться епоха Українського села, і взагалі безпеки держави.

Тепер все таки не дивлячись на мій перший реально-можливий варіант- аналіз, щодо того, що нас чекає після зняття мораторію на купівлю-продаж України, і ведення Закону про ринок землі, спопробую підійти до цієї проблеми зі сторони науки і державности, щоб якость протистояти грабіжникам української землі.

Перш за все, необхідно знати і розрізняти Економічний та Юридичний зміст власності на землю.

Економічний зміст власності на Землю розкривається через всю систему економічних відносин з приводу використання землі як засобу виробництва:

а) реальний процес поєднання працівника(фермера) із землею;

б)форма праці;

в)створення нової вартості;

г) заробітна плата;

д) прибуток;

ж) рента(податок);

є)способи розділення вартості між суб’єктами сільського виробництва;

Юридичний зміст власності на Землю розкривається через вольові відносини між людьми з приводу цього об’єкта:

а)право володіння;

б) користування;

в) розпоряджання;

Зрозуміло, що юридичний(правові відносини) зміст передує економічному(економічні відносини) змісту власності на землю, створюючи тим самим гальмування або розвиток в тому чи іншому напрямі.

Тепер розберемося про різну власність на землю з точки юридичних і економічних відносин :

а) державна;

б) комунальна;

в) приватна;

Розглянемо  приватну власність на землю, бо це наша серцевина проблеми, і саме тут ми можемо зберегти Україну, як власність Українського наРоду!

Юридичне поняття приватної власності полягає в тому, що суб’єкт має повне право:

а) володіти;

б) користуватися;

в) розпоряджатися;

об’єктом своєї власності( наприклад:  подарувати 1000доларів своєму сусідові, спалити їх чортової матері, знищити, викинути на смітник).

А тепер заглянемо у наше Законодавство, що ж воно нам говорить з цього?

Стаття 319 Цивільного кодексу України: « власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд».

А  чи можемо ми такий підхід до об’єкта власності Земля підпорядкувати юридичне право суб’єкта приватної власності? Безперечно-НІ за суттю природи об’єкта-Земля!

Ми Нація не можемо дозволити будь-кому знищити орні землі-України.

Це означає, що приватної власності на землю виходячи із нинішнього Законодавства України взагалі не може бути.

Як же бути Ви скажете???

Відповідаю: Вона може існувати тільки з певними обмеженнями.

Юридично такі обмеження мають місце, такими категоріями:

а) сервітут; б) суперфіцій; в) емфітевзис;

Заглянемо у нашу «недосконалу» Конституцію України(10.996р.Д) в статті 13 записано: «Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної(морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу».

А тепер, що ж таке Український народ згідно Міжнародного Права і окремо нинішньої  Конституції України(1996р.)?

Міжнародне право знає принцип самовизначення націй, а не населення, тому, що останнє відноситься до громадянства, а термін народ до нації.

Тобто національність і громадянство-це не одне й те саме. Під громадянством розуміють заснований на визнанні й повазі основних прав і свобод людини стійкий правовий зв'язок особи і держави незалежно від етнічного походження цієї особи.

 А тепер заглянемо в преамбулу Конституції України де розкривається юридичний зміст вихідного поняття: «Українського народу-громадян України всіх національностей..». Тобто, конституційне поняття «народ» розкривається через категорію громадянства людини, що є грубим неприпустимим і суперечить доктрині природного права, прихильність до якої недвозначно заявлена в преамбулі через визнання права українського народу, а це значить і нації на самовизнання (яке по своїй суті є категорією природного права).

Друзі! Отже і юридично ми не можемо продавати землю, будь-кому, бо то є власність лише Українського Народу(Нації) в цілому.

Я не хочу і не буду тут розкривати суть-проблеми, що в Україні на сьогодні в правовому полі не існує корінна нація Українців, що навіть комуністична імперія визнавала націю-Українців, і увела у паспорти і свідоцтва про народження графу національність-українець, ця ж банда злочинна влади порушила Міжнародні Конвенції ООН про самовизначення нації, усунула графу національність-українець, таким чином про статус і як суб’єкт-Український народ-корінна нація зараз відсутній.

 

ВИСНОВОК!

Про ніяку купівлю-продаж української землі не можна говорити, коли відсутнє Природнє(міжнародне) поняття УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД(НАЦІЯ) в Конституції України?????

Далі навіть не має сенсу... (Повний текст викачайте із сервера)

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 15 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]