Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Мирослав Різвянюк Меморандум єднання
[ Викачати з сервера (16.6 Kb) ] 17.06.2022, 22:47

МЕМОРАНДУМ ЄДНАННЯ

про консолідацію активістів та громадсько-політичних сил  України для взаємної співпраці задля досягнення стратегічної мети»Зміна суспільного ладу в Україні та повернення влади і власності українському народу».

  Активісти та лідери громадсько-політичні організації України (далі – Підписанти) беручи до уваги той факт, що в країні відбулася узурпація влади олігархічними фінансово-промисловими групами, усвідомлюючи потребу у взаємній співпраці  задля досягнення стратегічної мети: «Зміна суспільного ладу в Україні та повернення влади і власності українському народу», домовилися про наступне:

Стаття 1. Підписанти погодилися співпрацювати згідно з чинним законодавством України, на основі взаємної вигоди, а також відповідно до цього Меморандуму Єднання.

Стаття 2. Співробітництво в рамках цього Меморандуму щодо реалізації спільних завдань здійснюватиметься за такими напрямками:

● консолідація громадсько-політичних сил, у тому числі , громадських організацій, рухів,політичних партій України та їх регіональних організацій і осередків.

● об'єднання зусиль, наявних ресурсів і компетенцій для участі у спільних заходах і діях задля досягнення стратегічної мети;

● створення спільних робочих груп на рівні областей по формуванню обласних і районних інформаційних мереж та аналітичних центрів з метою вивчення фактичного соціального, економічного та політичного стану в сільських і селищних громадах,в об’єднаних громадах,на рівні районів і областей та донесення правдивої інформації про цей стан,а також про загальнодержавний стан до всього громадянського суспільства. 

● об’єднання зусиль для створення консолідованої громадсько-політичної сили для безпосередньої участі в найближчих позачергових парламентських виборах задля досягнення стратегічної мети;

Стаття 3. З метою підвищення ефективності співпраці Підписанти погоджуються:

● забезпечити повну прозорість та узгодженість процесів спільної діяльності;

● сприяти створенню сприятливого правового, організаційного, інформаційного та матеріального середовища для співпраці між підписантами Меморандуму;

● активно та оперативно співпрацювати на основі партнерства, взаємодопомоги та взаємопідтримки;

● визначити контактних осіб для проведення консультацій і розроблення пропозицій щодо спільної реалізації завдань та заходів, визначених цим Меморандумом;

● розробляти та спільно затверджувати плани спільних заходів;

● взяти на себе зобов'язання утримуватись від дій, які можуть заподіяти моральну, економічну чи іншу шкоду Підписантам Меморандуму;

Стаття 4. За порушення умов цього Меморандуму участник може бути виключений з коаліції шляхом одностайного прийняття такого рішення Підписантами.

Стаття 5. Підписанти додатково обумовлюють умови фінансової підтримки спільних заходів.

 Стаття 6. Цей Меморандум не перешкоджає правам і обов’язкам Підписантів у рамках інших укладених ними угод, у тому числі міжнародних.

Стаття 7. Цей Меморандум може бути змінений або доповнений за ініціативи будь-якого з Підписантів після погодження окремого протоколу до нього.

Стаття 8. Робочою мовою для спільної діяльності між Підписантами є українська.

Стаття 9. Будь-які спірні питання щодо тлумачення або застосування положень цього Меморандуму вирішуються Підписантами на дружній основі шляхом проведення консультацій та переговорів.

Стаття 10. Цей Меморандум є дійсним з дня його підписання. Термін дії меморандуму – до оприлюднення результатів виборів, досягнення заявлених цілей і завдань. На підтвердження зазначених положень

Меморандум підписали:

_____________________________________________________________________________

№     ПРІЗВИЩЕ і ІНІЦІАЛИ  !   АДРЕСА і ТЕЛЕФОН ! ЕЛЕКТРОННА ПОШТА !  ПІДПИС !                                                         ______________________________________________________________________________ 1.                                                                                                                                                                                                 2.                                                                                                                                                                                             3.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 8 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]