Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Мирослав Різвянюк Декларація державного суверенітету
[ Викачати з сервера (39.0 Kb) ] 17.06.2022, 23:05

27 червня 2021р.

СЛАВА НАЦІЇ! В переддень Дня прийняття Конституції України

я написав статтю за назвою: «ПОРАЗКА ЧИ ПЕРЕМОГА стало прийняття Нової Конституції 1996р.х????».

Із нижче поданих матеріалів Ви побачите, що Л. Плющ і Л.Кравчук змінили поняття Суверенної Національної Держави, на Демократичну Незалежну Республіку, що стало правовим шкідництво порушення Декларації Про Державний Суверенітет України, при прийнятті Нової Конституції України, де Українська Нація(Народ) була прирівняна до Громадянства Усіх Національностей, що порушило його ВЕРХОВЕНСТВА ПРИРОДНОГО ПРАВА НА САМОВИЗНАЧЕННЯ!

ЧИТАЙТЕ УВАЖНО МНОЮ ВИДІЛЕНІ СЛОВА!

                    ДЕКЛАРАЦІЯ
ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ

(Відомості Верховної Ради УРСР (ВВР), 1990, N 31, ст.429)

Верховна Рада Української РСР,

виражаючи волю народу України,

шануючи національні права всіх народів

дбаючи про повноцінний політичний, економічний, соціальний і духовний розвиток Народу України,

маючи на меті утвердити суверенітет і самоврядування Народу України,

ПРОГОЛОШУЄ

Державний Суверенітет України Як Верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади Республіки в межах її території танезалежність і рівноправність у зовнішніх зносинах.

I. САМОВИЗНАЧЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ

Українська РСР як Суверенна Національна Держава Розвивається в існуючих кордонах На Основі Здійснення Українською Нацією Свого Невід'ємного Права На Самовизначення.

Українська РСР здійснює захист і охорону Національної Державності Українського Народу.

Будь-які насильницькі дії проти Національної Державності України з боку політичних партій, громадських організацій, інших угруповань чи окремих осіб переслідуються за законом.

IV. ГРОМАДЯНСТВО УКРАЇНСЬКОЇ РСР

Всім громадянам Української РСР гарантуються права і свободи, які передбачені Конституцією Української РСР і нормами міжнародного права, визнаними Українською РСР.

V. ТЕРИТОРІАЛЬНЕ ВЕРХОВЕНСТВО

Територія Української РСР в існуючих кордонах є недоторканою і не може бути змінена та використана без її згоди.

Відносини Української РСР з іншими радянськими республіками будуються на основі договорів, укладених на принципах рівноправності, взаємоповаги і невтручання у внутрішні справи.

Декларація Є Основою Для Нової Конституції, законів України і визначає позиції Республіки при укладанні міжнародних угод. Принципи Декларації про суверенітет України використовуються для укладання союзного договору.

м. Київ,
16 липня 1990 року
№ 55-XII

Прийнята Верховною Радою Української РСР

ПРИМІТКА:

17 березня 1991 року проводився єдиний в історії СРСР Всесоюзний референдум про збереження СРСР. Під час проведення єдиного в історії СРСР референдуму (Всесоюзний референдум про збереження СРСР), що відбувся 17 березня 1991 року і підтримувався Урядом Українській РСР, в Україні за наполяганням Народного Руху України за перебудову було проведене республіканське консультативне опитування: «чи згодні ви, щоб Україна була у складі Союзу Суверенних Республік на підставі Декларації про суверенітет України».

Позитивно на нього відповіло більше 80 % опитаних.

За змістом питання не тільки не співпадало з питанням союзного референдуму, а й навіть заперечувало його.

З тексту українського питання «випало» критично важливе для КПРС слово «соціалізм».

По-друге, в питанні звучала зовсім інша союзна держава — не Союз Радянських Соціалістичних, а Союз Суверенних Республік.

По-третє, Декларація про суверенітет України визначалась як акт, що мав перевагу перед законодавством нової союзної держави.

По-четверте, Україна сьогодні це 31 тисяча територіальних громад. ВЕСЬ український народ живе в територіальних громадах. Не існує української землі за межами територіальних громад і не існує українців, що живуть в Україні за межами територіальних громад. Зможете це зрозуміти? Не шокує?

ЖОДНА з 31 тисячи територіальних громад не завершила процедуру активації державотворчого потенціалу своєї частини українського народу.

ЖОДНА не надала повноваження делегата на збори наступного рівня!

ЖОДНА не заблокувала діяльність на своїй території самоутворених імітацій державних органів або органів місцевого самоврядування!

Першими 2 грудня 1991 р. незалежність України визнали Польща і Канада, 3 грудня — Угорщина, 4 грудня — Латвія і Литва, 5 грудня — Аргентина, Болгарія, Болівія, Росія, Хорватія; упродовж місяця Україну визнали 57 країн, а до кінця року — 132 країни. На сьогодні незалежність України визнали практично всі країни світу.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 8 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]