Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Мирослав Різвянюк 30 РОКІВ ЗДОБУТКІВ ТА ПРОМАХІВ
[ Викачати з сервера (19.9 Kb) ] 17.06.2022, 22:42

Проект

Резолюція Всеукраїнської науково-практичної конференції

«30 років незалежності України – досягнення та промахи»

(28 серпня  2021р.м.Луцьк,Волинської області)

Впродовж 30 років після відновлення Незалежності в Україні дуже повільно відбувається прогрес. Особливо це спостерігається в порівнянні  із сусідньою Польщею, країнами Європи. В Польщі ВВП на душу населення 19000 дол.  США, в Німеччині 46000, а в нас  - біля 4000. Серед усіх країн Східної Європи Україна по добробуту населення посідає у рейтингу останнє місце. І це тоді, коли природній ресурсний потенціал України як в обрахунку на кожен квадратний кілометр площі, так і на жителя в Україні входить в п’ятірку найвищих світових показників.

За 30 років країна не відновила свій виробничий та економічний потенціал 90-х років, зросло безробіття, зросла смертність, різко зменшилося населення України (українців зменшилося більше, ніж за період голодомору та у другій світовій війні разом взятих, тоді як Німеччині взагалі відбувся приріст, а в Польщі – практично стабільна кількість). Україна щорічно живе у борг, валовий зовнішній борг на сьогодні складає понад 123 млд. дол США, а це 78,6% ВВП, що являється загрозою дефолту і  зникнення як держави. Валове нагромадження, наприклад в 2020 році, склало 7,5% ВВП, а це означає, що борг можна віддати за 13 років, і це при тому, якщо більше не  будемо позичати.  Це говорить про економічний крах України.

В Україні практично відсутнє промислове товарне виробництво. Зникло важке машинобудування, літакобудування, військова промисловість, суднобудування, металургія, легка промисловість, що сприяло масовому безробіттю, пошуку населенням робочих місць в інших країнах, деградувала наука, освіта, медична галузь. Збройні сили України, особливо після 2014 року, сформувалися в основному на масовому ентузіазмі і підтримці населення та організації цієї роботи волонтерами.

Причиною всіх наших бід є те, що владу в Україні захопив кланово-олігархічний суспільний клас (біля 4-5%), який паразитує над іншим населенням держави. Урядовцями посилюється диктатура; процвітають тотальна корупція і побори; масові порушення свобод, прав, безпеки й найвищої влади громадян; антиконституційні дії уряду,жодна  структура якого не призначається народом, непідконтрольна та не підзвітна йому.

За Конституцією  власниками й господарями своєї держави та її найвищою владою є Український народ! Фактично ж ця влада в нього  відібрана.

Щоб вивести Україну на шлях цивілізованого розвитку, українці повинні виробити чітку програму дій і впровадити відповідні реформи:

  • Виробити ефективну модель державного устрою,взявши за основу Проект Конституції народовладдя,розроблений Конгресом громадських об’єднань України. Елементи виробленої моделі пропонувати при розроблені статутів громад.
  • Розробити  стратегію і програму відбудови української національної держави та  покрокову тактику їх реалізації, поставивши на перше місце розвиток економіки і науки , ініціативу громадян, а також найпрогресивніші державотворчі досягнення світу.
  • При розроблені цих документів особливу увагу приділити питанням свобод, прав, безпеки й найвищої влади своїх громадян. Поновити в документах графу "Національність" і встановити національні квоти.
  • Розробити й упровадити програму розвитку енергетично та ресурсно незалежної виробничо-господарюючої і соціально-культурної інфраструктури держави і громад.
  • Організація високоефективної внутрішньої і зовнішньої безпеки та створення на місцях загонів безпеки й самооборони, структур швидкого реагування.
  • Особливу увагу приділити національно-патріотичному вихованню українців. Кожен українець повинен чітко розуміти, яку державу він будує, куди вона рухається, хто її туди веде, що, кому і як робити та яким для цього повинен стати кожен.
  • Створити на базі громадських об’єднань "Всеукраїнське об'єднання національно-патріотичних сил України",для чого на першому етапі організувати уже сьогодні-завтра обласні об’єднання діючих громадсько-політичних організацій та залучити до них активні громадські організації і небайдужих громадян.
  • Створити інформаційну мережу, організувати періодичні конструктивні інтернет-семінари із покрокового обговорення розроблених нами програм.
  • Створити на базі і за ініциативою Комітету Народного Контролю Волині Всеукраїнське обєднання ГРОМАДСЬКИХ АКТИВІСТІВ УКРАЇНИ (ГАУ)!

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 12 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]