Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Михайло Чорнобородов 3 Українці!
[ Викачати з сервера (35.5 Kb) ] 12.06.2021, 14:32

Українці!

 

28 квітня 2020 р. підписано закон про відкриття ринку землі з 1 липня 2021 р..

На продаж буде виставлено усі землі сільськогосподарського призначення: 42,4 млн. гектарів. А це – 70% території України. Для порівняння: у Польщі під сільгоспвиробництво задіяні 45% території (14 млн. га з 31,2 млн. га), в Німеччині – 34% (12 млн. га з 35,7 млн. га), у Румунії – 37% (9 млн. га з 23,8 млн. га).

Це означає, що Україна дісталась тієї межі, за якою – не примарне, а фактичне припинення існування нашої Батьківщини. Історія України завершиться у день відкриття ринку землі: 70% території країни перейде у приватну власність кількох осіб однієї національності. Цього дня справжні власники оприлюднять документи, що уся земля вже давно ними зкуплена. І ми усі разом миттєво станемо безхатьками: українців з їхніх земель – виженуть, а заїдуть – нові господарі.

 

Розплющіть очі!

 

Фермери, ви плануєте викупити землю? У вас не вистачить грошей: на будь-яких торгах більше заплатить іноземець!

Пайовики, ви плануєте продати землю? Вас – надурять, а заплатять – дві копійки!

Прихильники продажу землі, вам не світить нічого ні продати, ні придбати!!!

 

Що поганого у продажеві землі?

 

Доля державної власності на землі сільськогосподарського призначення: Канада - 92%, Ізраїль - 91%, США - невпинно викупають землю: з 10% (у 1930-х р.р.) до 73% (зараз) і продовжують викупати. А нас дурять, що усюди земля – у приватній власності!

Наслідки продажу землі в Палестині: утворення Ізраїлю, який прагне винищити усіх палестинців і претендує на усі їхні території.

Іноземний "інвестор" у сільське господарство має на меті лише знищення усієї галузі з метою наступного експорту харчів втридорога. Наприклад, німецький бізнес викупив усі польські кооперативи з вирощування й переробки цукрових буряків та вирізав їхні заводи на метал. Тривалий час у Польщі продавався лише німецький цукор, що коштував втричі дорожче, ніж у Німеччині (а зарплати у Польщі – втричі менші за німецькі).

 

Що ми пропонуємо?

 

Єдиний мирний спосіб зберегти Україну – проведення Всеукраїнського страйку в один день, в усіх населених пунктах, з єдиними політичними гаслами:

- "Геть антиукраїнський колоніальний режим!";

- ""Ні" продажеві землі!";

- ""Так" військовій операції проти окупанта!".

Для забезпечення вагомості цього заходу, він обов’язково мусить розпочатись перекриттям руху транспорту усіма центральними дорогами, мостами й греблями в містах, заміськими трасами, що проходять населеними пунктами або поблизу них, а також залізничними коліями.

Автомобільна дорога надійно перекривається шляхом підпалу двох рядів автомобільних покришок, розташованих впоперек проїжджої частини. Покришка легко займається, якщо її облити будь-яким паливо-мастильним матеріалом.

 

Чому саме так?

 

Якщо хоча б на кілька годин паралізувати хоча б частину товаро- та пасажироперевезень Україною, то ми, нарешті, прорвемо інформаційний вакуум у ЗМІ! Без цього, усі мирні антиурядові марші та мітинги залишаться невідомими: їх не висвітить жодне ЗМІ.

Непомітність поодиноких протестних заходів що в окремо взятому Києві, що в окремо взятому Жеребці-На-Дністрі – однакова! Їх легко замовчати, їх ніхто не помічає.

Час, коли ми самі собі організовували заходи, - скінчився! Годі бавитись в одноосібні ігри, створюючи ілюзію боротьби, – час переходити до спільних дій! Лише разом ми – сила. Тепер усе залежить від того, чи зможемо ми об’єднатись у боротьбі із спільним ворогом – чинним антиукраїнським колоніальним режимом – навколо єдиної мети: побудови української національної Держави.

Запрошуємо до участі й співпраці усіх націоналістів, весь народ України, усі зацікавлені всеукраїнські рухи й об’єднання, а також місцеві організації державницького спрямування.

 

 

Голова товариства "Просвіта" ім. Т. Г. Шевченка,

Олег Ткаченко,

(098)-436-23-63, PROSVITA-ZP@UKR.NET

 

Секретар Народної Ради України,

Михайло Чорнобородов,

(097)-285-36-96, (063)-788-00-12, (095)-670-93-08,CHORNOBM@ZNTU.EDU.UA

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 22 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]