Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Михайло Бугаєць. До тридцятиріччя незалежності України... . до відкрит
[ Викачати з сервера (24.7 Kb) ] 09.08.2021, 16:57

До тридцятиріччя незалежності України і        .                                                                 до відкриття базару української землі.

        30 років несвідомих пошуків і  свідомого злодійства.                   

     У місті Києві, столичному граді України-Руси, біля будівлі Конституційного суду проходить пошук істини та захист загальнонаціонального багатства українців – землі та її надр. Тисячі українських патріотів 3 червня 2021 року прийшли до суду, щоб захистити Конституцію від лиходійства, яке вчинили над нею їх же обранці-народні депутати з команди зеленої саранчі, яка два роки своїми діями спустошує країну.

Чому не назвати дії зеленої команди ніжніше, наприклад, порушенням Конституції, або нерозумінням своїх дій, як порушення. Та тому, що порушення буває випадковим , або несвідомим, але коли порушення основного Закону готується самим Гарантом його захисту заздалегідь, а здійснюється груповим способом-повною зеленою фракцією українського парламенту о першій годині ночі після завершення народної акції на захист рідної землі, то лиходійством дії влади у ніч на 31 березня 2020 року названі справедливо.

Чи захистили землю від базару, а Конституцію від наруги і лиходійників учасники акції? Звичайно ні, бо команда лиходійників, користуючись наданими їм суспільством правами і узурпованою владою, паралізувала роботу вищого і незалежного судового органу напевно аж до завершення їхнього базару землі.

Необхідно  зауважити,що  порушення Конституції  з боку   президентів і народних депутатів мали місце впродовж  усіх  двадцяти восьми років нашої незалежності, більшість з яких виправлялися народними обранцями і Конституційним судом, а занадто впертих порушників народ виганяв, або вони вчасно тікали.

Коротко зупинимось на порушеннях, які вчинені народними обранцями 31 березня 2020 року при прийнятті Закону №552-1Х «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», яким з 1 липня 2021 року запроваджується ринок (вільна купівля і вільний продаж) біля 40 мільйонів гектарів земель сільськогосподарського призначення, що складає більше 70 відсотків території  України.

Згідно статей 13 і 14 Конституції земля, її надра, атмосферне  повітря, водні та інші природні ресурси ….є об’єктами права власності українського народу (розшифрую для зеленої команди –усього українського народу від дітей до людей похилого віку). Згідно статті 13 права власників від імені  народу (а значить з дозволу народу) здійснюють органи державної влади, а це значить, що перед прийняттям Закону про ринок не своєї приватної власності народних депутатів, а власності всього народу його про це необхідно було запитати на всенародному референдумі до звершення акції лиходійства.

Це ще не все, що пояснює здійснення цієї акції в турборежимі. В українській землі, і в першу чергу в сільськогосподарській, є одні з найбагатших надр в Європі, а самі землі найродючіші чорноземи в світі.

Під гаслом допомоги семи мільйонам пайовиків, які мають право вільно розпоряджатися своєю власністю, тобто паєм на землю, зелена саранча вирішує задачі своїх господарів-власників, які привели цю команду в парламент, а також свої власні задачі.

У випадку запровадження ринку землі з 1 липня 2021 року, згідно прийнятого Закону, за короткий період часу (до одного року) буде здійснена акція купівлі-продажу до 12 мільйонів  гектарів земель сільськогосподарського призначення, на які уже здійснені нотаріальні правочини по боргових розписках бувших пайовиків та їх спадкоємців, а також на землі, які були вкрадені з державних запасів працівниками місцевих органів влади за 10 років після кучмівського розпаювання і розподілені - продані нотаріально  тим, хто був ближче до корита. Ці 12 млн.га сьогодні в оренді у латифундистів і холдингів, які чекають тільки вступлення Закону в дію.

За три роки всі землі будуть продані – куплені на так званому внутрішньому ринку, а  2 млн.га, як залишки  від земель державних запасів, будуть урочисто передані центральною владою об’єднаним порошенківським громадам під звуки фанфар і під плач простих сільських громад.

Виконавці акції лиходійства уже отримали відповідні аванси від «нових» первинних власників українських чорноземів. Кінцевий розрахунок відбудеться до кінця 2021 року, тобто до кінця першої і останньої їхньої каденції.

 … Шановні українські патріоти і захисники матері- землі. Невже Ви не розумієте, що добровільно саранча не допустить відміни свого лиходійного Закону, бо закінчить свою передчасну каденцію без бабла, яке може вистачити на декілька поколінь. Це для них основне, але не для нас і нашого народу, бо останній за 5-6 років буде викуплений, як раб-кріпак, разом з 40 мільйонами гектарів українських чорноземів десятком транснаціональних компаній Сполучених Штатів, Китаю, Ізраїлю та Арабських країн, але уже в українських латифундистів, холдингів та банків з іноземним капіталом і  по ціні в 3-4 рази вищій, ніж вони скупили в українських пайовиків в результаті вільного ринку.

Окреме звернення до ідеологів, керівників та виконавців антиукраїнської та антинародної акції.   Земля-матір для усіх. Земля-годувальниця для усіх. На українській землі народилися усі ми. Але запам’ятайте, що українська земля не прийме тих, хто її зрадив і хто забрав у неї її народ.

Український пророк Тарас Шевченко звертається до вас: «По якому правдивому, святому закону і землею, всім даною, і сердешним людом торгуєте? Стережіться ж, недолюдки, бо лихо вам буде, тяжке лихо!...Бо в день радості над вами розпадеться кара.І повіє огонь новий з Холодного Яру».

… Дозвольте панове-лиходійники і нам від імені 70 відсотків українців, а може й більше, які живуть за Конституцією і які проти «зеленого» ринку землі, звернутися до українців –власників паїв, яких влада використовує  для досягнення своїх цілей.  

Українська земля дарована Всевишнім усім нам, хто народився і буде народжуватись на цій землі. Впродовж багатьох сторіч українські землі належали тим імперіям, їх царям, королям, імператорам та їхнім поміщикам, які нас завойовували.

Тридцять років тому ми стали вільними і незалежними. Не розуміючи і не вміючи будувати незалежну Україну владні Системи усіх  президентів розбазарили українську економіку, втратили третину українських територій і українців.

Другий президент Кучма порушивши ряд статей Конституції УРСР, за якою українське суспільство жило до 1996 року, та статті 13 і 14 створеної ним і його Системою власної Конституції,  розпаював землі сільськогосподарського призначення (які до 1996 року були власністю 50-ти мільйонів українців) серед семи мільйонів українських громадян з метою і призначенням обробляти її, вирощувати врожаї і забезпечувати благополуччя усього українського народу.

Не допомігши селянам технікою, добривами та грошовими ресурсами держава позбавила народ можливостей обробляти свої земельні паї, в результаті чого земля перейшла в оренду до декількох тисяч добровольців, бізнесменів та бувших партійних функціонерів районів та областей.

Із семи мільйонів українців, які отримали свої  земельні наділи  в розмірі 1.0-2.0 га для обробітку, тільки до 3-4 відсотків в різні роки обробляли і обробляють цю землю.

В законодавчих державних документах цього періоду вказано, що власники паїв можуть землю обробляти, або здавати в оренду, тобто використовувати і володіти.

Право на продажу в законодавчих документах відсутнє.

За 26 років після розпаювання української землі результати плачевні.

В Україні всього біля 35 тисяч фермерських господарств, які володіють на правах оренди тільки 15-ти відсотками сільськогосподарських земель (для порівняння усі землі Польщі обробляють біля півтора мільйонів фермерських господарств, а в Румунії, де земель значно менше, біля двох мільйонів фермерів).

Зате в Україні неповна сотня компаній, латифундій і холдингів володіє, в т.ч. на правах оренди 80-тю відсотками усіх земель сільськогосподарського призначення.

….Шановні теперішні власники паїв і  української землі. 50-ти мільйонне українське суспільство 22 роки тому руками своїх слуг-державних службовців вручило Вам для володіння і обробітку найкращі землі в світі. Суспільство на той час не мало можливостей допомогти Вам фінансово і технікою для обробітку і збереження земель, а держава, яку ми створили разом, руками влади не провела правильних земельних реформ, а навпаки розкрадала все те, що створювали наші попередні покоління.

Сьогодні в Україні крім великого народу і багатих природних ресурсів (найкращих чорноземів і багатющих надр в землі) нічого не залишилось, що підтримує її державність і незалежність.

У сьогоднішньої влади уже нічого не залишилось для розбазарення і крадіжки, крім землі та її надр і це останнє вона антиконституційними та антинародними законами викинула на базар, щоб позбавити українців всього того, що залишили нам діди і прадіди.

Як би важко Вам не було матеріально, як би Вам не хотілось позбавитись того «тягару», який Вам вручили під назвою «Пай на землю», які б солодкі обіцянки Ви не чули від ненажерливих покупців-скажіть: «Ні продажу землі Сьогодні, а можливо продам її завтра, коли ціна за один гектар досягне європейської і світової ціни до 10,0 тисяч доларів, а можливо на кінець настане справжня народна влада, яка проведе справжню земельну реформу»

А ці зміни відбудуться скоро і тоді українська земля та її надра, як власність всього українського народу, щедро годуватимуть тих, хто їх обробляє і зберігає, а прибутки від землі та її надр не осідатимуть в бездонних кишенях українських та зарубіжних грабіжників і бандитів, а рівномірно розподілятимуться на кожного українця від народження і до завершення життя.

 А головне – Ми не втратимо своєї землі-української території в результаті зеленого базару-ринку. Ми не втратимо своєї території навіть тоді, коли прийдеться стати на двобій з московською саранчою і засіяти її трупами українські землі. Слава Україні.

   З повагою до всіх, крім саранчі.

Голова Конгресу громадських об’єднань проф. Михайло Бугаєць

 

Серпень 2021року

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 15 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]