Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Михайло Алтунін. ПОГЛЯД НА ВЗАЄМНУ СЛОВ'ЯНСЬКУ СУСПІЛЬНУ ДІЮ В УКРАЇНІ
22.10.2011, 21:54
Картинка 74 из 22515

ПОГЛЯД  НА ВЗАЄМНУ СЛОВ'ЯНСЬКУ СУСПІЛЬНУ ДІЮ В УКРАЇНІ

 

Відомо, що об'єднатись за ради загального спасіння неможливо, не відкинувши всього, що заважає об'єднанню, а це означає, - ЦЕ  ПОТРІБНО  ЗРОБИТИ!

Рівень спроможності кожного із нас – забути про те, що розділяє, на благо ГОЛОВНОГО, є  показник істинного патріотизму.

Для вирішення питання великої проблеми нам необхідно об'єднатись навколо спільної ідеї.

Незалежно від політичних симпатій, місця на «соціальних щаблях», ліквідація         України  буде  означати  для  нас  повний  крах  як  сучасного, так  і  майбутнього.

 

Але, як це не парадоксально, ЗАГРОЗА яка насунулась НАД ВСІМА НАМИ дає унікальний шанс виступити проти неї РАЗОМ. Коли скоро загроза загальна, то і спасіння може бути тільки загальним.

На чому ж реальніше всього можливо об'єднати докорінно різних людей, потрапивши під загальну загрозу, як не протидіяти цій небезпеці?

 

Уявимо собі ситуацію «одного човна». З тонучого корабля відпливає наповнена самими  різними людьми шлюпка. Якщо вони потонуть, то всі разом. Кругом кишать акули («зовнішній ворог»). Однозначно бажаючі всіх зжерти. Єдиний шанс – усвідомити стратегічне єднання  інтересів (разом вижити) і докорінним чином переглянути стереотипи поведінки один до одного, відкинувши все, що виживанню заважає. Робиться це не тому, що всі враз стали кращими, а тому, що інша модель поведінки  сприймається, як виклик ВСІМ і кожному особисто.

 

Далі – автоматично з'являється можливість «самовизначитись» всім «пасажирам»: «свій» він  для  цього  човна  чи «чужий». До речі – не  важливо, ким ти був до того, як попав у човен. «СВІЙ» ти чи «ЧУЖИЙ» визначається твоїми діями зараз! Здоровий мужик, який сильніше всіх гребе, отримує зайвий сухар і зайву пайку води – і це всі  ухвалять. Не бажаючий гребти тип не отримає нічого, доки не усвідомить, а то і ризикує бути за бортом. Запасливий чоловік, «прихватизувавший» дві каністри з водою, повинен сам (!) запропонувати  хоча б одну знесиленим дітям – інакше заберуть обидві. Врешті, якщо на борту є поганець (представник сатанинського племені), всіляко діючий, щоб потопити човен, тому що сам він прихопив з корабля рятувальний жилет і корабельну касу, ЙОГО ВИКИДАЮТЬ ЗА БОРТ, попередньо забравши і перше і друге.   

 

Зауважимо, що доцільність подібного підходу визначається не відповідністю його правам людини», або іншими «міжнародними правилами», а виключно доцільністю в критичних обставинах. Таким же чином повинні діяти і ми.

 

До речі, єдиним критерієм сприятливості тих чи інших політичних і економічних перебудов, системних підходів і стереотипів поведінки в сучасних критичних умовах повинна бути перевага і відповідність загальнонаціональним цілям – виживанню Української і інших Слов'янських Націй, які поставлені в умови жорстокого знищення. І збереження єдиної держави – Україна.   

 

 

              З найкращими побажаннями і повагою,

              Голова громадської організації «Тальнівська правозахисна група»

              

«5» квітня  2010 року                                                         Михайло Алтунін


Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 725 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]