Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Ми вимагаємо звільнення Тетяни Ковалевської та не повторення подібної практики у майбутньому.
18.11.2010, 21:45

Шановні колеги – підприємці,

 

після масових акцій протесту у місті Хмельницькому було включено маховик репресій проти їх учасників. Загалом було затримано 6 чоловік, п’ятеро з яких чоловіки – підприємці, яких після втручання адвоката та завдяки грамотній поведінці у критичній ситуації було звільнено. В СІЗО залишилась лише Ковалевська Тетяна Петрівна, мати 5 – річної доньки, котра, дослухаючись порад людей у формі, підпала під звинувачення у хуліганстві та спротиву міліції.

 

Тисячі підприємців, котрі виходять сьогодні на мітинги та іноді стихійно, доведені до відчаю вчиняють дії, які формально можна звести до серйозних порушень громадського порядку, покарання за які складає від 2 до 5 років ув’язнення. Доведену до відчаю людину важко звинувачувати у дрібному хуліганстві, але вітчизняний досвід переконує у зворотному.

 

Ми вимагаємо звільнення Тетяни Ковалевської та не повторення подібної практики у майбутньому.

 

Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1526 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 Анастасия - Наш Захист  
0
Надайте цій історії політичного розголосу шляхом звернення до Міжнародної Амністії ,як це зробив громадський рух Зелений Фронт в Харкові,коли менти утримували їх активістів за протести проти вирубки парку Горького.Двоє з них цією організацією були визнані в'язнями совісті .
Дані координаторів ЗФ в Харкові при необхідності надішлю на е-mail.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]