Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Ми самі у в сьому винні бо нічого не знаємо і знати не хочемо
28.05.2011, 23:09
От,  дивіться ,що показала 9 місячна робота над пенсійними внесками :
Пенсійний фонд України , державний орган  за рахунок державного бюджету України забезпечить пенсіями всіх державних службовців довічно , бо він держаний і вони його тримають для мотивації держслужбовців і тому вони вбиваються, як за своє кровне  принижуючи  нас у незаконний спосіб  і вимогами і штрафними санкціями і виконавчою  і т.д.;
 всі інші громадяни  отримуватимуть  пенсії із не державного  Пенсійного  фонду, просто орган  до того моменту поки він не  збанкрутує, а фіктивне банкротство ці пацани знають, як робити тим більш, що його рахунок  ПФ, ніким не контролюється ні КРУ, ні податковою, ні наглядовою радою (її ще немає), а ми з вами,  страхувальники, по закону маємо право знати - тільки  скільки ми заплатили, тобто також не контролюємо ( до речі, це говорив  Волинець   на семінарі  по профспілках, що 60 відсотків  пенсійного та соціальних фондів розкрадається).  Див.
http://pidpr.com/load/rimma_bilocerkivska_v_ukrajini_vladu_uzurpuvali_robit_visnovki/1-1-0-1488   , а також   http://pidpr.com/load/rimma_bilocerkivska_postaviti_vimogi_do_prezidenta_ukrajini/1-1-0-1487
Тепер - Питання та відповіді:
Чому наші матері та батьки, які пережили війну,  як жебраки стоять у чергах у суді, що би отримати як діти війни подачку?
 Тому, що Пенсійний фонд, просто орган  не державний і тому, як і любий інший суб’єкт цивільних правовідносин, бо у нього немає грошей,  має обов’язок виконувати рішення суду, а не Конституцію  та Закон, а якби він  виплачував, як Пенсійний фонд України (державний орган),  то отримували би всі .
 А як би ми з вами об’єднали зусилля та заставили не порушувати закони ( Державним бюджетом )  Конституцію, то наші батьки би не відчували би себе такими незахищеними і отримували по повній  за  Конституцією і допомогу, як діти війни та достойну пенсію.
 А нашим найманцям нічого було б красти, бо державний Пенсійний фонд України контролює КРУ.
Так от ми і прийшли до джерела наших проблем - ми самі.
 Ми самі  у  в сьому винні бо нічого не знаємо і знати не хочемо, зарились головою у пісок і думаємо, що хтось за нас щось повирішує і за батьків та діточок також.  Ні не повирішує.
  Або ми зрозуміємо, що живемо в хаосі, який  починається з порушень Конституції і який ми з вами і допустили і почнемо виправляти об’єднаними зусиллями спочатку свою свідомість, а потім і чиновників, або ще трошки помітингуємо і приведемо до влади таких самих і нічого не зміним.
 Тому вимушена нагадати, що  у нас з вами обов’язок перед батьками та дітьми - почати контролювати тих монстрів, що ми навирощували у своїй країні  своєю байдужістю та  безграмотністю.  І  станемо  грамотними, і будемо розуміти, як змінювати той хаос, тоді нам і буде не байдуже  з ким йдемо і куди .
 А оце саме головне, що у них все так можна виправити, як і  по пенсійному, але треба знати, як побудована їх система та  знати,  як ми хочемо щоб працювала країна без їх системи, а для цього потрібні знання,а  я готова їх давати.
РІММА БІЛОЦЕРКІВСЬКА

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 641 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]