Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Меморандум ПРО ВЗАЄМОДІЮ ТА СПІВРОБІТНИЦТВО В АСАМБЛЕЇ УКРАЇНСЬКОГО СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ
29.12.2019, 18:36

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Співробітництво"

М Е М О Р А Н Д У М

 

ПРО ВЗАЄМОДІЮ ТА СПІВРОБІТНИЦТВО В

АСАМБЛЕЇ УКРАЇНСЬКОГО СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ

м. Київ              «____»___________ 202__ р.

Ми, що нижче поіменовані, на основі взаємних інтересів у захисті своїх інтересів, побудові правової держави вільних громадян, розвитку громадянського суспільства, як в кожному регіоні, де знаходиться учасник Меморандуму, так і в Україні в цілому, домовились про наступне:

Стаття 1.

Сторони розвиватимуть співробітництво в галузі:

 

 • розробки та впровадження законодавчої та нормативно-правової документації для забезпечення правової держави України;
 • розробки та впровадження процедур громадського контролю за рішеннями та діяльністю органів влади;
 • створення постійно діючих правових та фінансово-економічних інституцій;
 • розробки та впровадження ефективних та об’єктивних методів та критеріїв оцінки результативності урядових заходів з розвитку різних галузей суспільства;
 • підготовки своїх представників у різні органи влади, організація та проведення передвиборчої агітації, проведення виборів, контролю за роботою обраних в результаті виборів представників Асамблеї.

Стаття 2.

До основних напрямків співробітництва Сторони відносять здійснення наступних заходів:

 

 • здійснення заходів громадського впливу в процедурах прийняття регуляторних актів органами виконавчої влади та місцевого самоврядування;
 • запровадження громадської експертизи рішень органів виконавчої влади та місцевого самоврядування;
 • створення спеціалізованих правових та правозахисних структур для захисту законних прав та інтересів учасників та інших громадян України;
 • захист законних прав та інтересів учасників та інших громадян:
 • створення спеціалізованих фінансово-економічних структур для фінансування спільних проектів;
 • розробка та запровадження незалежної системи оцінки стану розвитку суспільства, зокрема Українського середнього класу;
 • проведення спільних заходів громадського впливу;
 • створення на паритетних засадах спільних з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування постійних та/або тимчасових утворень для розв’язання проблемних питань у сфері правових взаємин, створення умов для вільних відносин жителів на основі дотримання норм законів, місцевих правил та традицій;
 • сприяння у впровадженні проектів розвитку громадського суспільства в Україні;
 • здійснення представницьких функцій на регіональному, державному та міжнародному рівнях;
 • утворення лобі[Р1] Українського середнього класу  на всіх рівнях державної влади та органів самоврядування України. Забезпечити домінантне керування представниками Українського середнього класу всіма структурами держави: правоохоронною, фінансовою системою, Українським національним багатством, банками, Збройними Силами, наукою, культурою, освітою, охороною здоров’я та ін.;
 • розробка та реалізація інших спільних заходів, спрямованих на більш повне і всебічне виконання положень даного Меморандуму;
 • запровадження громадської експертизи існуючого законодавства та внесення пропозицій по його вдосконаленню;
 • спільна робота з профільними комітетами Верховної Ради по написанню нових законопроектів, що стосуються сфери підприємництва та розвитку громадянського суспільства. Співпраця із обраними кандидатами від Асамблеї в Народні депутати та депутати інших рад, контроль за їх діяльністю.

Стаття 3.

З метою виконання положень даного Меморандуму Сторони вступатимуть в договірні відносини одна з одною та/або з третіми особами.

Стаття 4.

 

1. З метою забезпечення виконання даного Меморандуму Сторони утворюють Асамблею Українського середнього класу. Асамблея формує власні робочі органи на які покладаються певні повноваження:

 • представляти спільні проекти;
 • здійснювати координацію утвореними правовими, правозахисними та фінансово-економічними структурами;
 • представляти Асамблею у відносинах з третіми особами, з органами влади і самоврядування в межах наданих повноважень.

2. Кожна із Сторін призначає свого повноважного представника для участі в роботі Асамблеї, про що повідомляє робочі органи в письмовому вигляді.

 1. Представництво у робочих органах є добровільним за регіональним принципом, затвердженим на засіданні Асамблеї представників підписантів цього Меморандуму.

                                                                            Стаття 5.                                                          

Учасники Асамблеї надають повноваження членам робочих органів відповідно до статті 246 Цивільного кодексу України вчиняти від імені цих організацій дії, пов’язані із основними напрямками Асамблеї зазначених у статті 2 цього Меморандуму, у відносинах із органами влади та місцевого самоврядування. При цьому згадані члени робочих органів посвідчують свою особу особистим паспортом та витягом з протоколу засідання Асамблеї про затвердження кількісного та поіменного складу робочого органу. Склад робочого органу вказується у Витягу із протоколу.

Стаття 6.

1. Даний Меморандум чинний з дня підписання Сторонами та на протязі діяльності Асамблеї.

2. Сторони за взаємною домовленістю можуть вносити в даний Меморандум зміни та доповнення, які будуть оформлюватись окремими протоколами і будуть складати невід’ємну частину даного Меморандуму.

3. Будь-яка із Сторін може припинити свою участь в даному Меморандумі, надіславши до робочого органу письмове повідомлення про такий намір за 2 місяці до передбачуваної дати припинення дії даного Меморандуму.

4. Припинення дії даного Меморандуму не впливає на виконання і терміни конкретних заходів, узгоджених у відповідності з його положеннями та не закінчених на момент припинення його дії.

 

 

Стаття 7.

1. Фінанси та майно Асамблеї створюється за рахунок:

 • внесків учасників Асамблеї;
 • добровільних доброчинних внесків (грантів) фізичних та юридичних осіб в т.ч. нерезидентів (внески приймаються за умови повної незалежності та без підписання чи усного взяття зобов’язань Асамблеєю перед тими, хто ці кошти, чи інші матеріальні цінності надаватиме);
 • надходжень в результаті здійснення некомерційної господарської діяльності;
 • власних матеріальних та нематеріальних ресурсів, шляхом внесення їх до матеріального ресурсу Асамблеї у вигляді внесків, розмір і порядок яких визначається та затверджується Асамблеєю.

2. Ресурси та майно використовуються виключно для виконання мети та завдань Асамблеї. Звіт голови Асамблеї про використання ресурсів, а також звіт ревізійної комісії щодо проведених перевірок не рідше як раз у пів року заслуховується на Асамблеї.

Стаття 8.

Суперечки відносно тлумачення і застосування положень даного Меморандуму будуть вирішуватись шляхом переговорів та консультацій між Сторонами.

Стаття 9.

Підписи здійснено в м. Києві у двох екземплярах, кожен українською мовою, при цьому всі екземпляри мають однакову силу, один із екземплярів залишається у робочому органі  другий у Сторони учасника.

 

ПІДПИС УЧАСНИКА:

Назва учасника, адреса, телефони, електронна адреса, прізвище, ім’я, по батькові

Підпис

 

_____________________________________________________________

_____________________________________________________________

_____________________________________________________________

_____________________________________________________________ 

_____________________________________________________________

 

 

 

 

____________________

 

 

 

Підпис голови Асамблеї    __________________________________   _______________________

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 13 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]