Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Львів 25 жовтня. Акція протесту проти запропонованого варіанту ПК
25.10.2010, 23:11

 

25 жовтня у Львові на проспекті Свободи відбувся 3 – тисячний мітинг підприємців.  Мітинг було організовано Альянсом «За чесні податки».

 

О 13.00 протестувальники зібрались біля пам’ятника Тарасу Шевченку на проспекті Свободи. Основні їхні гасла – « Зупинимо податковий терор», «Ми за чесні податки», «Де канікули для малого бізнесу?», «Уряд Азарова – Тігіпка у відставку».

 

До громади через мобільний зв'язок звернулися представники підприємницьких спілок Луганська, Сєверодонецька, Харкова, Криму.

 

Протест об'єднав підприємців різних галузей: львівські ринки та  перевізників, логістів та сферу послуг, середній бізнес, підприємницькі спілки районних центрів Львівської області. Усі виступаючі наголошували, що податковий кодекс у запропонованому урядом вигляді перекреслює усі можливості для існування малого бізнесу за відсутності жодних альтернативних можливостей та кроків у державі для збільшення зайнятості.

 

Довкола площі біля пам'ятника Шевченку проїхали автомобільним маршем 30 таксистів.

 

На мітингу була прийнята резолюція з вимогами до влади відхилити проект Податкового кодексу та відставки уряду Азарова – Тігіпка.

 

Резолюція підприємницького віче у Львові

 

Президенту України

Верховній Раді України

 

Ми, підприємці міста Львова, зібрались сьогодні, щоб заявити:

 

Ми платимо податки, ми створюємо робочі місця!

 

Ми не стоїмо у чергах за допомогою з безробіття і не просимо у держави допомоги, а навпаки допомагаємо іншим! 

 

Ми вважаємо, що керівництво держави через прийняття податкового кодексу, інші рішення знищує нас - малий бізнес, знищує середній клас, знищує майбутнє держави.

 

Ми вимагаємо відмови від прийняття податкового кодексу в існуючому стані чи навіть з косметичними правками, адекватного покращення загальної системи оподаткування, реформування пенсійної системи за європейським зразком та відмови від пенсійних поборів на потреби знахабнілого чиновництва.

 

Ми повідомляємо, що репресіям проти бізнесу, які почались у Бердянську, Хмельницькій та Миколаївській областях, Луганській області ми відповімо адекватними діями в рамках закону, створенням підприємницького середовища загальної підтримки, вільним простором для бізнесу.

 

Ми вимагаємо відставки уряду Азарова - Тігіпка у повному складі, як такого, що не володіє здатністю вивести економіку з кризи та не має наміру цього робити.

 

Ми вимагаємо повернення вільних засобів масової інформації і висловлюємо своє обурення тим, що багатотисячні мітинги підприємців не викликають зацікавлення у провідних національних телеканалів.

 

Ми просимо журналістів прорвати інформаційну блокаду наших акцій спротиву по цілій Україні.

 

Ми оголошуємо, що в разі прийняття податкового кодексу ми розпочинаємо «податковий страйк».

 

Друге читання податкового кодексу у Києві ми зустрінемо спільною безстроковою акцією разом з всією Україною.

 

Ми готові до загальнонаціональної акції протесту!


Дивись також  http://news.bigmir.net/ukraine/341383/

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 660 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]