Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

ЛИСТІВКА
[ Викачати з сервера (37.0 Kb) ] 22.06.2010, 22:35

Шановні підприємці!

Ваш бізнез, плеканий роками, руйнує новий Податковий кодекс.

Всі В и вже давно використовуєте спрощену систему оподаткування. З дня проголошення незалежності Української держави правляча верхівка забула про Вас, простих смертних, змусивши самих утримувати свою родину та виживати без підтримки держави. Підприємці самостійно почали створювати собі робочі місця, вкладаючи останню копійку з сімейного бюджету у відкриття власного бізнесу, а потім ще й надали допомогу іншим, тепер найманим працівникам, рятуючи і їхні сім’ї від злиднів.

Довгі роки наполегливої прац і дали свої результати, та з прийняттям нового Податкового кодексу, всі Ваші старання сходять нанівець .

Без малого та середнього бізнесу, без потужного середнього класу, не буде самостійної, багатої та демократичної України. Невже народу України в черговий раз дістанеться гірка доля кріпака, раба, але не господаря власної землі?

Податковий кодекс, розроблений Кабінетом Міністрів, призведе до краху малого і середнього бізнесу. На наших очах, обіцяні податкові канікули перетворено на фарс. Цим документом практично:

·  знищується спрощена система оподаткування,

·  вводяться касові апарати на кожне робоче місце,

·  обов'язкові внески до пенсійного фонду та соцстрахів у повному обсязі,

·  обов'язкова книга обліку доходів і витрат з підтверджуючими документами про походження товару,

·  необмежені права податкової (опитування, обстеження, перевірки, обшуки, штрафи, пеня, суди, вилучення не тільки товару, а й вашого власного майна, настає кримінальна відповідальність ),

·  власників земельних паїв очікує величезна орендна плата.

І це ще далеко не повний перелік "удавок” на шию підприємця!

Припинимо разом цей запланований податковий терор на загальноміській акції протесту, яка відбудеться 25 червня (п'ятниця) 2010 року на Майдані незалежності о 14:00 год.

ВСІ НА ЗАХИСТ ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ!!!

 

Рада профспілки захисту підприємництва

м.Хмельницького тел: 70-27-05, 0984799084

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 663 | Завантажень: 91 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]