Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Лист – звернення Координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу України
02.08.2011, 23:49

Лист – звернення

Координаційної ради Асамблеї громадських організацій

малого і середнього бізнесу України

 

Шановні колеги,

вітчизняне підприємництво і надалі залишається ареною боїв за виживання. Останні місця у світових рейтингах України за умовами ведення бізнесу, інвестиційним кліматом, конкурентоздатністю, зокрема після прийняття податкового кодексу, лише підкреслюють цей факт.

У той самий час підприємницький, природно державницький рух постійно використовується політиками у передвиборних маніпуляціях, а реальний стан підприємництва через заангажовані центральні ЗМІ подається як мало не переддень вітчизняного економічного дива.

Але навіть за таких умов ми дбаємо про свої сім’ї та будь – що намагаємось організувати для них гідну літню чи осінню відпустку для покращення здоров’я та  накопичення енергії, найчастіше для наступних баталій за гарантовані Конституцією права та людську гідність.

І тут, оскільки усі ми з вами є державниками, адже ми платимо,  а не ховаємо,  податки, за які утримуються державні чиновники, армія та міліція, отримують заробітну плату вчителі, лікарі, логічно просити вас не забувати, що підприємець, який організовує в Україні відпочинок, теж наш колега. Він буде витрачати зароблені кошти переважно у вітчизняному магазині, купуватиме здебільшого вітчизняну  продукцію. Ми просимо Вас, виходячи з нашого досвіду розбудови в Україні громадського руху «Вільний простір»,  скористатись хорошим правилом «свій до свого по своє»  та купувати по можливості вітчизняну продукцію, відпочивати у цей скрутний для держави час у національних здравницях, у вітчизняних містах та містечках, на вітчизняних курортах та у вітчизняних пансіонатах. Таких у нас багато: від Закарпаття до Криму, від озер Волині до Одеси.

Відпочиваючи в Туреччині чи Єгипті, купуючи імпортні товари ви піднімаєте економіку чужої країни і залишаєте без заробітку своїх громадян.

Нехай кримські пляжі, карпатські гори, хмельницькі озера, інші куточки нашої України стануть цього року найбажанішими місцями відпочинку вітчизняних підприємців.

Пам’ятайте: ми не потрібні олігархам, ми їм заважаємо; ми потрібні та важливі лише один одному, не забуваймо про це!

 

За дорученням КР АГОМСБУ голова КР Ліда Кривенко

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 618 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]