Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Лист санітарному лікареві Миргородського району
13.05.2010, 21:14

Головному санітарному лікарю

Миргородського району

 

ОЛЕФІРУ М.В.

 

Шановний Миколо Васильовичу!

 

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України звертається до Вас з приводу постанови про застосування адміністративно-запобіжних заходів за порушення санітарного законодавства від 16 квітня 2010 р. №31 стосовно відміни висновку дії державної санітарно-епідеміологічної експертизи в частині погодження реалізації пива пляшкового та слабоалкогольних напоїв приватним підприємцем Шинкаренко Л.С.

Як вбачається з наданих документів, 22 березня 2010 р. Вами був затверджений перелік асортименту продуктів харчування для реалізації приватним підприємцем Шинкаренко Л.С. за адресою м. Миргород, вул. Гоголя, 117, до якого, зокрема, входили пиво та слабоалкогольні напої.

16 квітня 2010 р., як зазначено вище,  цей висновок був Вами зупинений в частині погодження реалізації пива пляшкового та слабоалкогольних напоїв за підстави невідповідності пункту 1 протоколу наради ОДА від 10.02.2009 р. «Про припинення реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів закладами торгівлі, розміщених на території, прилеглій до навчальних закладів». Отже, погодження, надане Вами 22.03.2010 р., вже порушувало зазначений вище документ ОДА.

Разом з цим, відповідно до ст.19 Конституції України органи виконавчої влади повинні діяти в межах та в спосіб, прямо визначений законом. Дійсно, діючим законодавством передбачається заборона продажу алкогольних напоїв на території, зокрема, навчальних закладів та прилеглих до них територій. Прилеглі території повинні бути визначені у встановленому законодавством порядку.

Вбачається, що протокол наради облдержадміністрації не є встановленим законом розпорядчим документом, який є обов’язковим до виконання всіма суб’єктами Полтавської області. Звідси є незрозумілим, за яких підстав видана постанова від 16.04.10 №31, особливо за наявності у Шинкаренко Л.С. передбачених законом дозвільних документів на провадження відповідного виду господарської діяльності.

Просимо Вас, з врахуванням викладеного вище та вимог чинного законодавства, переглянути зазначену вище постанову із забезпеченням законних прав та інтересів суб’єкта господарської діяльності Шинкаренко Л.С.

Просимо надати відповідь про прийняте рішення до секретаріату Асамблеї за адресою:м. Вінниця, вул.. Соборна,43, оф. 17. Тел.\факс 0432 67 72-37, e-mail: cppvin@ukr.net

 

 

Голова       Асамблеї ГО МСБ України         т    О.О.СУПРУНЮК


13 травня 2010р

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 723 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]