Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Лист Президенту України про факт самозахвату земельної ділянки. Долучіться
30.08.2010, 23:32

Всеукраїнське товариство „Просвіта” ім. Тараса Шевченка

Д о н е ц ь к а   о б л а с н а  о р г а н і з а ц і я

.............................................................................................................................................

83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24,т/Ф337- 37-31,т.ф.337-23-48,8(067) 757-17-07,8(095)-335-11-65, ОКПО-23354278п/ р № 260051503472 в ДОФ Укрсоцбанку, МФО 334011, ел.пошта: ruta@irismedia.org

............................................................................................................................................

                                   Президенту України Віктору Януковичу                                                  01220, м. Київ, вул. Банкова,11

Прем’єр-міністру України Миколі Азарову

                            01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2

Міністру освіти і науки України Дмитру Табачнику

                            01135, м. Київ, пр. Перемоги, 10                    

Генеральному прокурору Олександру Медведьку

                            01011,м. Київ, вул. Різницька 13/15                         

Міністру внутрішніх справ Анатолію Могильову

01024, м. Київ, вул. академіка Богомольця, 10

 

                                                           ЗАЯВА

 

Про негайне зупинення бандитського, самовільного

захоплення ділянки землі на території студентського

містечка ДонНУ і проведення незаконних будівельних

робіт на самозахопленій ними землі  на території

студентського містечка ДонНУ, бездіяльність

донецької влади та захист законних інтересів Донецького

національного університету

 

 

 Між студентськими гуртожитками №2 і №3 Донецького національного  університету по  вул.  Рози Люксембург  буд.  8 та 10  ТОВ «Альфа-Спорт» (керівник Ігор Поберій) 18 серпня 2010 року  поновило незаконні будівельні роботи  і веде їх щоденно не маючи на це жодних документів ( а вело ці роботи незаконно без документів протягом 2007,2008рр. захопивши замість 100 майже 700 кв.м. землі):

1)    ще 25 липня 2007 року  виконавчий комітет Донецької міської ради скасував своє ж рішення про виділення земельної ділянки 100 кв.м. із земель, які знаходяться в постійному користуванні ДонНУ на території студентського містечка ДонНУ, виграв всі суди і рішення виконкому ввійшло в законну силу 19 лютого 2008 року і підтверджено Ухвалою вищого адміністративного суду України 19 лютого 2009 року.

2)    16 квітня 2009 року набрало чинності судове рішення про розірвання виконавчим комітетом Донецької міської ради з ТОВ «Альфа-спорт» договору  оренди.

3)    18 серпня 2010 року Головним управлінням архітектури і будівництва скасовано всю проектно-будівельну документацію на цей об’єкт в зв’язку з відсутністю  у ТОВ «Альфа-спорт» на цей момент будь-яких документів, які б підтверджували право оренди цієї земельної ділянки.

4)    Немає зараз і не було раніше дозволу Інспекції державного архітектурно- будівельного контролю у Донецькій області  у на виконання будь-яких робіт на цій земельній ділянці з тієї ж причини, але роботи велись і ведуться сьогодні.

5)    Немає дозволу Інспекції ДАБК у Донецькій області на виконання будь-яких робіт на цій земельній ділянці з тієї ж причини і тому 26.08.2010 року в десятий раз зупинені будівельні роботи на об’єкті по вул. Рози Люксембург, 10. Однак роботи ведуться

6)    Є рішення виконкому Донецької міської ради від 19 серпня 2009 року № 305, яким ТОВ «Альфа-спорт» зобов’язано звільнити земельну ділянку і передати Донецькій міській раді з подальшим поверненням університету для чого управлінню держкомзему в м. Донецьку внести зміни в земельно-кадастрову документацію,  яке й до сьогоднішнього дня не виконано виконавчим комітетом.

 

А будівельні роботи проводяться і у святкові і вихідні дні і вдень і вночі. 20 серпня 2010 року  будівельники незаконно, без дозволу ДонНУ, вирили траншею через  територію, що знаходиться в постійному користуванні  ДонНУ і  підключились до водоканалу.

 Наряди міліції, які приїжджають по декілька раз на день за моїм викликом та викликом ДонНУ фотографують  роботу будівельників, складають  протоколи і їдуть  назад і не вживають законних заходів до припинення злочину.

     Не вживає заходів прокурорського реагування згідно діючого законодавства і прокуратура міста.

Донецький міський голова Олександр ЛУК’ЯНЧЕНКО- голова Донецької міської організації Партії Регіонів-  на прес-конференції 25 серпня 2010 року заявив, що вжив усі свої повноваження, але зупинити незаконне будівництво на території Донецького національного університету сьогодні не може, бо  «немає механізму».

Не реагує на заяви  і голова Донецької обласної державної адміністрації А.М.Близнюк.

Прийшовши до влади Ваша політична сила задекларувала навести порядок. То чи буде дійно наведено цей порядок хоча б на цьому об’єкті у Вашому рідному місті Донецьку?

Виявилось, що не вистачає  у владних структур політичної волі для подолання беззаконня, яке є сьогодні найбільшою проблемою для розвитку Донеччини і що всіма владними структурами і контролюючими органами сьогодні керують  «тіньові хазяїни» Донеччини ?

А забудовник веде себе так, бо має «кришу», якої бояться сьогодні і міська влада, і всі контролюючі органи, які не можуть зупинити бандитське,  самовільне захоплення ділянки землі в 100 кв.м. на території студмістечка ДонНУ на якій ще й  проводить без дозволу будівельні роботи.

Очевидно, що саме з метою незаконного привласнення трьох земельних ділянок ДонНУ( по Театральному проспекті 13, по вул.Рози Люксембург, 10 та Рози Люксембург,6) та поновлення незаконного будівництва за вказівкою «тіньових хазяїнів» 29 серпня 2010 року без будь-яких пояснень міністром освіти і науки України Дмитром Табачником, посилаючись начебто на Вашу вказівку, Вікторе Федоровичу, було звільнено з посади ректора університету  Володимира Шевченка, який змушений був протягом останніх 5 років направити не одну сотню звернень(!!!) в різні інстанції та вести  десятків судових позовів  для захисту землі ДонНУ. Хоча давно треба було порушити кримінальні справи за багатьма статтями щодо керівника ТОВ «Альфа-спорту» Ігоря Анатолійовича Поберія та інших керівників владних донецьких  структур з вини яких так довго триває цей злочин проти Донецького національного університету.

Цинічно, Дмитро Табачник (лист №14/5-13-241 від 29.07.2010р.) просить ректорів «надавати інформацію про факти незаконного привласнення державного нерухомого майна, в тому числі земельних ділянок без погодження з МОН України». А  саме в цей час, 29 липня 2010, Дмитро Табачник  усуває основну перешкоду щодо «дерибану» землі ДонНУ,  ректора, Героя України Володимира Шевченка і порушуючи ст. 39 Закону України «Про вищу освіту» не оголошує конкурс на заміщення посади ректора, який він повинен був оголосити кожні сім років, тобто не пізніше  травня 2010 року. Підтверджується факт,  що обезголовили  університет саме для «дерибану» університетської землі з мовчазної згоди донецьких владних структур.

 

У зв’язку з вищевикладеним, вимагаю вжити всіх заходів щодо:

1.     негайного зупинення бандитського, самовільного захоплення ділянки землі на території студентського містечка ДонНУ і припинення проведення   бандитами незаконних будівельних робіт на самозахопленій ними землі  на території студентського містечка ДонНУ.

2.     притягнути до кримінальної відповідальності всіх осіб, які причетні до цієї історії, яка почалась ще у червні 2007 року і триває по сьогоднішній день.

3.     виконавчому комітету Донецької міської ради виконати всі рішення судів та свої власні і вчинити дії з передачі земельної ділянки розміром 100 кв. м. назад у постійне користування ДонНУ.

4.     негайно оголосити конкурс на заміщення посади ректора Донецького національного університету

 

Помічник-консультант народного депутата

України П.М.Мовчана                                                                    М.В.Олійник

заст. голови ДОО ВУТ "Просвіта”  ім. Тараса Шевченка,

заступник голови Конгресу Українських Націоналістів,

голова Донецької обласної Конгресу Українських Націо-

налістів

                                      30 серпня 2010 року 

     

83001         , м. Донецьк, пр. Грінкевича 6, кв. 42 , ел. пошта: ruta@irismedia.org;

mvol@i.ua   (067) 757-17-07, (095) 355-11-65, (062) 337-23-48

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 777 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]