Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Лист Президенту із Запоріжжя
03.05.2011, 16:40

Городской Союз                                                  Міська Спілка         

Предпринимателей "Ника”                                      Підприємців "Ніка”
г. Запорожье                                                                  м. Запоріжжя
ул. Жуковского 32\10                                                    вул. Жуковського 32\10
тел. 220-77-16.                                                                тел. 220-77-16

Вих. №  119 від 03.05.2011 р.

Президенту України

Януковичу В.Ф.

Про нелегальність

Верховної Ради


Вельмишановний пане Президенте!


Доводимо до Вашого відома інформацію щодо нелегальності діяльності Верховної Ради України й вносимо пропозиції щодо шляхів вирішення цієї проблеми.

За підсумками правотворення та правозастосування акти законодавства можливо поділити на легальні (прийняті відповідно Конституції та Законів України) і легітимні (які є правильними, виправданими в представленнях населення).

Верховна Рада України систематично порушує Конституцію України, так як народні депутати України здійснюють голосування не тільки особисто, а й за інших народних депутатів.

Згідно ч. 3 ст. 84 Конституції України: "Голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України особисто».

Численні факти свідчать про порушення народними депутатами України ч. 3 ст. 84 Конституції України, у тому числі при прийнятті Податкового кодексу України та внесенні змін до пенсійного законодавства.

Таким чином, усі акти, прийняті Верховною Радою України є нелегальними. Крім цього, зазначені акти законодавства є неправильними, невиправданими в представленнях населення, тобто є нелегітимними.

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ч. 1 ст. 152 Конституції України порушення встановленої Конституцією України процедури розгляду чи ухвалення законів та інших правових актів є підставою для визнання їх Конституційним Судом України неконституційними. Однак, жоден із суб’єктів права на конституційне подання, не використав це право для припинення антиконституційної діяльності Верховної Ради України.

Так як народний депутат України одержав депутатський мандат від нас – виборців, то він є відповідальним перед нами за виконання обов’язків представника Українського народу у Верховній Раді України.

За таких умов, єдиним способом поновлення правопорядку в Україні є проведення акції громадської непокори виконанню нелегальних актів законодавства та притягнення до політичної відповідальності нинішніх народних депутатів України шляхом розпуску Верховної Ради України.

На підставі наведеного вище, вносимо Вам пропозицію вжити заходів щодо розпуску Верховної Ради України.З повагою,

Голова  правління Л.О. Кривенко

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 620 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]