Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Лист меру Києва про дозвіл на пікет
12.07.2010, 14:53

                 АСАМБЛЕЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

                    МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ  УКРАЇНИ

                                                                                                                                                                

              Секретаріат Асамблеї: м.Вінниця, вул.Соборна, 43, оф.16

Тел./факс 0432 – 67-72-37, е-mail: aaa77748@mail.ru

 

           Київському  міському голові

Черновецькому Л.М.

 

Повідомлення.

Ми, громадяни України, Ракова Ольга Федорівна, Кнець Надія Володимирівна,  Лєпьошкін Микола Миколайович та Панаетов Андрій Володимирович, повідомляємо Вас про проведення акції 15 липня з 9.00 до  18.00 за наступною адресою: м. Київ, вул. Банкова 11 (з боку вул.. Інститутської), відповідно до ст. 39 Конституції України, яка зазначає:

Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування,

та згідно рішенням Конституційного Суду України №4-рп/2001 від 19 квітни 2001 року: організатори мирних зібрань   мають сповістити   зазначені   органи про проведення цих   заходів заздалегідь, тобто у прийнятні строки, що передують даті їх проведення. Ці строки не повинні обмежувати право громадян, передбачене статтею 39 Конституції України, а мають служити його гарантією і  водночас надавати можливість відповідним органам виконавчої  влади чи органам місцевого самоврядування вжити заходів щодо безперешкодного проведення громадянами зборів, мітингів, походів і демонстрацій, забезпечення громадського порядку, прав і свобод інших людей, а також статті 11(1) Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод: Кожен мас право па свободу мирних зібрань та на свободу об'єднання з іншими, включаючи право створювати профспілки і вступати до них для захисту своїх інтересів.

Кількість учасників:   близько 100 осіб.

Засоби: агітаційні намети, агітаційні матеріали - листівки, газети, прапори, прапорці, столи, стільці, звукова апаратура, гучномовці тощо, та вся інша технічна та інформаційна техніка, необхідна для проведення акції.

Форма проведення: пікет.

Мета: добитися ветування Президентом України Януковичем В.Ф. Законопроекту «Про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"», прийнятого Верховною Радою.

Ракова Ольга Федорівна (м. Черкаси) (0472) 45-52-23

Кнець Надія Володимирівна  (м. Хмельницький) (098) 479-90-89

Лєпьошкін Микола Миколайович (м. Миргород) (067) 359-04-89

Панаетов Андрій Володимирович (м. Київ) (093)  767-44-00

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 823 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]