Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Лист із Запоріжжя про нелегітимність уряду
03.05.2011, 16:53

Городской Союз                                                  Міська Спілка        

Предпринимателей "Ника                                      Підприємців "Ніка”

г. Запорожье                                                                  м. Запоріжжя

ул. Жуковского 32\10                                                    вул. Жуковського 32\10

тел. 220-77-16.                                                                тел. 220-77-16

Вих. №  120 від 03.05.2011 р.

Президенту України

Януковичу В.Ф.

Про нелегальність

та нелегітимність Уряду

 

Вельмишановний пане Президенте!

 

Доводимо до Вашого відома нашу думку про те, що нинішній Уряд є нелегальним та нелегітимним.

Нелегальність Уряду полягає у тому, що дії Уряду вчиняються всупереч Конституції та Законам України. Нелегітимність Уряду полягає у тому, що численні діяння (дії чи бездіяльність) Уряду відбуваються всупереч волі народу та Конституції й законам України.

Як докази наводимо наступні факти.

1. Численні порушення Конституції та законів України при підготовці та прийняті Податкового кодексу України, у тому числі набрання ним чинності з 01.01.2011, а не з 01.01.2012, всупереч статті 1 Закону України «Про систему оподаткування», завдало суттєвої шкоди підприємцям. Уряд визнав факт недолугості Податкового кодексу України та вже розпочав процедуру внесення змін до нього.

2. Визнання протиправною, згідно Постанови Окружного адміністративного суду міста Києва від 18.01.2011 за справою № 2а-14832/10/2670, бездіяльності Кабінету Міністрів України при підготовці проекту Закону про внесення змін до законів України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» та «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» у зв’язку з недотриманням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

3. Наявність численних зауважень Головного науково-експертного управління Верховної Ради України на проект Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» (внесений Кабінетом Міністрів України від 13.12.2010 р.,7455), у тому числі зазначення, що Пояснювальна записка до законопроекту, підписана Віце-прем’єр-міністром Тігіпко С.Л., виконана вкрай недбало.

4. Порушення Указу Президента України № 1085 від 09.12.2010 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади», який спрямований на скорочення чисельності управлінського апарату та витрат на його утримання у зв’язку з виданням розпорядження Кабінету Міністрів України № 114-р від 14.02.2011 «Про призначення Бродського М.Ю. Урядовим уповноваженим з питань дерегуляції господарської діяльності».

Так як у системі органів виконавчої влади відсутній такий орган чи посада «Урядовий уповноважений з питань дерегуляції» та не визначений порядок призначення «Урядових уповноважених з питань дерегуляції», а до повноважень Кабінету Міністрів України не відноситься призначення «Урядових уповноважених з питань дерегуляції», то можливо стверджувати, що Урядом порушено частину 2 статті 19 Конституції України, згідно якої: «Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України».

Такими діями Уряд не тільки дискредитував сутність адміністративної реформи, протиправно розширивши коло високопосадовців, а й проявив зневагу до Президента України, відібравши його право призначати осіб на посади, прирівняні до посад заступників міністра.

5. Тиражування популістських заяв про великі досягнення нинішніх урядовців із дерегулювання, які полягають у видані нових регулювань замість вжиття дієвих заходів щодо забезпечення виконання вже прийнятих регулювань, здійснюються безсистемно та суттєво не впливають на поліпшення бізнес-клімату в Україні, зокрема:

- про відміну дозволів на виготовлення печаток, які не повинні видаватись ще з 06.10.2006, після набрання чинності частиною 1 статті 4 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»;

- скасування використання печатки для юридичних осіб приватного права, яке економить дві секунди, що витрачає підприємець для прикладення печатки до свого підпису в той час, коли підприємець витрачає години для вистоювання в черзі до податківця для здачі запровадженого з 01.01.2011 щомісячного звіту;

- перегляд регуляторних актів органів місцевого самоврядування згідно закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування» замість здійснення контролю та нагляду, у тому числі органами прокуратури, за дотриманням вимог закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо формування та здійснення регуляторними органами, у тому числі Кабінетом Міністрів України, регуляторної політики;

- введення «модельних статутів» для суб’єктів господарської діяльності, що не вирішує жодної проблеми підприємців, так як у друкованих виданнях та в мережі Інтернет достатня кількість різноманітних типових статутів;

- створення посади Урядовий уповноважений з питань дерегулювання, замість того щоб кошти, що витрачаються на утримання одного високопосадовця, спрямувати на фінансування багатьох посадових осіб найнижчої ланки, які безпосередньо надають адміністративні послуги підприємцям.

Перелік порушень Конституції та Законів України, допущених Урядом, можливо продовжувати, однак зазначені вище є необхідними та достатніми для визнання того, що нинішній Уряд є нелегальним та нелегітимним.

На підставі наведеного вище, вносимо Вам пропозицію вжити заходів щодо припинення повноважень Премєр-міністра України та формування легітимного Уряду.

 
 
З повагою,

Голова  правління                                    Л.О. Кривенко

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 616 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]