Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Лист до Президента. ВАМ БРЕШУТЬ, ЧИ ВИКОНУЮТЬ ВАШУ ВОЛЮ? МИКОЛЕНКО В.
20.06.2011, 22:17

 

ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ

ОРГАНІВ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ

18002. М.Черкасию вул. Смілянська, 2 кв.169  тел. 564873. E-mail: 7993533@i.ua

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ  В.Ф. ЯНУКОВИЧА

 

ВАМ БРЕШУТЬ, ЧИ ВИКОНУЮТЬ ВАШУ ВОЛЮ?

 

   Шановний пане Президент!

    Пишу цього листа за дорученням керівників органів самоорганізації населення м. Черкаси.

    Прикро дивитись на Ваші потуги по наведенню елементарного порядку в державі, на Ваші правильні виступи та заяви, в яких Ви обіцяєте захищати конституційні права Українців та інтереси України. Адже все, що робиться після Ваших обіцянок, робиться зовсім навпаки.

   Для прикладу зупинюсь на черговій істериці в ЗМІ та заявах високопосадовців, яка піднята після певних Ваших заяв  по тарифній політиці в ЖКГ.

   Із цих заяв напрошується єдиний висновок : до цього часу в державі були відсутні чіткі механізми по розрахунку тарифів на комунальні послуги та механізми контролю за їх виконанням, а нещасні голови місцевих рад вимушені кожен мудрувати над розрахунками тарифів!

   Але це БРЕХНЯ!

   В Україні розроблена досить чітка законодавча та нормативна база, яка регулює діяльність ЖКГ , в тому числі і питання тарифоутворення! Це і закони України «Про житлово-комунальні послуги», «Про електроенергетику», «Про теплопостачання» та інші, цілий ряд постанов КМУ: 1198, 656, 630 та інші, які досить чітко регламентують порядок розрахунків тарифів.

   Проблема в тому, що голови місцевих рад свідомо порушують чинне законодавство, а правоохоронні органи та куча державних інспекцій свідомо, за хабарі, закривають очі на свідомо сплановане розкрадання бюджету головами місцевих рад в через безпідставно завищені тарифи!

   Звертаю Вашу увагу та той факт, що свідомо завищені тарифи ведуть до штучного банкрутства комунальних підприємств (свідомо сплановане знищення), обкрадання Українців, обкрадання державного та місцевого бюджетів, масового підбурювання жителів держави проти діючої влади!!!

   Прикро, що Ви, маючи вчене звання професора та наукову ступінь доктора економічних наук, не зрозуміли відразу, що Ваші підлеглі до тексту ваших виступів написали брехню, в черговий раз використавши Вас як рупор своєї дезінформації для пересічних Українців, та скомпроментувавши Вас, як Президента держави, перед пересічними Українцями, фахівцями в галузі ЖКГ та міжнародними експертами.

   Підклавши Вам таку «свиню», автори тексту Ваших виступів дали суперкозирну карту в руки Ваших опонентів, з допомогою якою навіть самий лінивий та бідний Ваш політичний опонент на темі «ЧОРНІ ТАРИФИ ВІД ВЛАДИ» зможе підняти проти політичної сили, яку Ви представляєте, як мінімум 90% жителів багатоповерхових будинків в державі.

   Прикро за Вас, як Президента держави, в якій ми живемо! Але використовуючи той факт, що Ви мовчки проковтнули інформаційну БРЕХНЮ, Вам готують ще одну, набагато небезпечнішу, законодавчу «свиню» у вигляді змін до Житлового кодексу та інших нормативних документів, які регулюють діяльність у сфері ЖКГ.

   В нас є всі підстави заявити про те, що робоча урядова група, створена за Вашим розпорядженням, ще більше погіршить ситуацію в галузі ЖКГ, так як в її склад залучені неуки без будь-якої освіти, а також особи, які мають величезний досвід в питаннях штучного банкрутства підприємств, які систематично порушують чинне законодавство України, свідомо не виконують рішення судів, які мають досвід організації розкрадання державного та місцевого бюджетів на десятки млн. грн., проти яких заведені кримінальні справи за розкрадання бюджету.

    Тобто, комісія по спасінню ЖКГ створена з осіб, які свідомо, цілеспрямовано та методично роками сплановано розвалюють ЖКГ! Що це – сліпота, чи так потрібно?

   Від імені черкащан ми категорично  заперечуємо проти включення в робочу групу по питанню реформування ЖКГ міського голову С.Одарича, М. Бродського та голову департаменту економічної політики та розвитку виконавчого комітету Черкаської міської ради П.Карася.

   С.Одарич немає взагалі ніякої освіти, тому  він навіть не розуміє елементарних основ економіки, законодавства та тарифоутворення, що підтверджується багаточисельними протестами прокуратури, рішеннями судів, які відмінили підписані ним особисто чисельні рішення з порушенням чинного законодавства. А за систематичні порушення Бюджетного кодексу по факту нецільового використання бюджетних коштів в розмірі кількох млн.. грн. відносно С.Одарича порушена кримінальна справа.

   А голова департаменту економічної політики та розвитку П.Карась, лікар за освітою, не розуміючи основ економіки, сліпо виконує любі рішення, підписані С. Одаричем. В телеефірі П.Карась особисто визнав масові порушення при розрахунках тарифів, але, як кажуть,  віз і нині там…

   З іменем М.Бродського, партнером якого по бізнесових оборудках є С.Одарич, в черкащан ще свіжі спогади про його невиконані обіцянки при «прихватизації» заводів «ТЕМП» та ДОК.

   До цього часу не вщухає скандал по факту продажу гуртожитку заводу «ТЕМП» з людьми як нежитлову будову та виселення жителів з дітьми взимку на вулицю...

   Порушена кримінальна справа по факту фіктивного банкрутства заводу «ТЕМП».

   С. Одарич підписав рішення про продаж землі для підприємства Черкаський ДОК за 50% вартості, в результаті чого  бюджет міста був обкрадений на 6 млн. грн.

   За висновками рахункової палати через  неефективні управлінські рішення керівництва Черкас призвели до повернення до Держбюджету 748 тис. грн., виділених на реконструкцію міста, повернуті в бюджет кошти субвенції, виділені на безкоштовну установку лічильників тепла.

   Але через свідомо завищені тарифи обкрадаються 100% жителів міста, 100% підприємств усіх форм власності, державний та місцевий бюджет!

   Ось лише кілька фактів свідомого завищення тарифів, затверджених С.Одаричем.

   В тарифі на опалення та гаряче водопостачання свідомо на 30% завищена норма теплоенергії, норма споживання гарячої води - на 10%, ніколи не провидились перерахунки тарифів по фактичних витратах, як це передбачено чинним законодавством, свідомо завищено багато інших нормативів, чітко регламентованих Постановами Уряду.

   Рішення судів про перерахунок безпідставно завищених тарифів за 28 місяців С.Одарич свідомо не виконав.

   А  розрахунки тарифів на всі комунальні послуги в Черкасах засекречені від платників податків!

   Пане президент! У Вас що, такий брак фахівців, що на реформування такої стратегічної для держави і життєво важливої для Українців галузі залучені особи без освіти, особи, які не поважають Конституцію та закони України і Українців, особи із сумнівною репутацією, за спинами яких лише знищені підприємства, обдурені та обкрадені Українці та шлейф кримінальних справ ?

   Викликає подив наявність прізвище голови Черкаської ОДА С.Тулуба в списку кандидатів на посаду віце-прем»єр-міністра з питань ЖКГ! Людину, яка «опустила» область за рік по всіх показниках до 19 місця, підтримала всі дії міського голови по знищенню комунальних підприємств, безпідставному підвищенню тарифів, знищенню закладів охорони здоров»я, фальшуванню виборів, розкраданню бюджетних коштів, ставити на таку життєво важливу галузь – що це, чергова «свиня» підлеглих, чи завдання відібрати в Українців останнє - житло . 

   Адже такий склад робочої групи викликають в Українців сумніви в щирості Ваших слів і намірів…

   Вимушені звертатись до Вас, так як призначені Вами голова Черкаської облдержадміністрації С. Тулуб та прокурор області М.Лісовий постійно ігнорують систематичні порушення чинного законодавства С.Одаричем.

   Тому черкащани чекають від Вас відповіді на наступні питання:

1.      Чому дозволяєте себе дурити?

2.      Чому призначені Вами прокурори, міліціянти, керівники житлової та цінової інспекції, голова облдержадміністрації та КРУ, маючи надіслані мешканцями міста факти про систематичні порушення міським головою С.Одаричем правил розрахунків тарифів не припинили обкрадання жителів та розкрадання бюджету?

3.      На чиїй Ви стороні – Конституції, законів України та Українців, чи на стороні неуків, які свідомо ігнорують Конституцію та закони України, знищують УКРАЇНУ та УКРАЇНЦІВ?

 

12.06.2011..         З повагою,         Голова Черкаської міської Асоціації

                                                         органів самоорганізації населення                   В.О.  Миколенко.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 689 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 Валентина  
0
Шановний , Василій Олександрович! Ви - розумний і Молодець. Все правильно! Дуже актуально і нині. Здоров,я ,щастя . успіхів Вам і вашій сім,ї
З повагою , Валентина Александрук

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]