Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Лист до Н. Королевської про спрощеннку із Черкас
06.03.2011, 22:55

      Шановна, Н. Королевська,

 з великою увагою спостерігаємо за Вашими сміливими кроками в боротьбі за демократичні засади суспільства. Велика Вам вдячність за таку роботу від підприємців малого та середнього бізнесу м. Черкаси.

      3.09.2011р.ми приймали участь у громадському слуханні на тему « Якою бути спрощеній системі оподаткування».

    Ми, активна, чисельна група підприємців, що представляють  малий бізнес м. Черкаси.

    В економіці України ми виконуємо функції бувших Облпотребсоюзів та Міжрайбаз. Більшість із нас працюють на територіях цих баз (база ОПС, ТЗБ і др.).

    Ми здійснюємо посередницьку діяльність між вітчизняними виробниками продовольчих і непродовольчих товарів та магазинами, роздрібними точками, а також торгівлю зарубіжними товарами, які закуповуємо невеликими партіями в Хмельницьку, Одесі , Харкові , Києві та інших містах України.

    В зв’язку з введенням жорсткого режиму адміністрування податків, а також перевірок, що можна проводити без попереднього повідомлення підприємця, важливо врегулювати законодавчо відповідальність суб’єктів господарювання за бізнес-ризики.

    Враховуючи початкову стадію розвитку нашого власного бізнесу малого підприємництва, відсутність фондів стабілізації та спеціалістів по аналітиці, економістів то-що, значно зростають бізнес-ризики, за які ми несемо відповідальність всім своїм майном, що є несправедливо в порівнянні з іншими суб’єктами господарювання. Так відповідальність учасника ТОВ обмежена розміром його внеску в уставний капітал, а за ризики в діяльності підприємств відповідальність несе керівник підприємства.

 

     Хочемо звернути Вашу увагу, що для підприємців, що здійснюють посередницьку діяльність між вітчизняними виробниками продовольчих товарів,  таких як цукор, мука, крупи  та магазинами є обмеження цін встановлене ригуляторно державою.

   Для підприємців, що здійснюють посередницьку діяльність між вітчизняними виробниками не продовольчих товарів та магазинами, ціни  обмежують неписані закони ринкових відносин. Тому націнка на такі товари коливається в межах  від  3%  до  7% ,але  річний об’єм реалізації  становить біля  10млн. Тому чистий місячний дохід таких підприємців не високий, він не перевищує 15 тис.грн.

Такі підприємці не вписуються ні в одну категорію запропонованого Вами проекту, і поставленні перед достатньо складним вибором: продовжити свою діяльність на загальній системі обліку, чи в статусі юридичної особи. Вказані перспективи продовження підприємницької діяльності нас дуже турбують,  по-скільки фінансові, трудові ресурси та наші правові знання  не  достатні.

      Якщо провести аналіз роботи підприємств, що працюють на загальній системі оподаткування, то можна зробити висновок, що  більшість із них  ведуть подвійну бухгалтерію, мінімізують обсяг виручки, а відтак податки. Сьогоднішню загальну систему оподаткування з надмірним адмініструванням бізнесу, веденням обліку податкових накладних не витримують навіть великі платники ПДВ.  Висновок один: 

«загальна система оподаткування» давно застаріла, вона стримує і ускладнює господарську діяльність підприємств, а відтак економіку України.

   Бажання підприємців малого та середнього бізнесу чесно працювати, та наступ на право громадян вести вільно підприємницьку діяльність в рівних умовах з іншими суб’єктами господарювання, не може залишити Вас байдужою.

   Просимо внести зміни до проекту Закону про спрощену систему оподаткування з урахуванням специфіки нашої діяльності.

 

    З повагою до Вас,                                                               підприємці м. Черкаси

                                                                                    Асамблея малого та середнього бізнесу.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 625 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]