Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Лист до Метриполита про землю. І. Томич.
24.09.2011, 00:26

                     Його Блаженству, Предстоятелю Української                                                                      Автокефальної Православної Церкви,                                                     Митрополиту Київському і всієї України                                                       Мефодію

 

                                              
           
Ваше Блаженство!

 

          30 серпня ц.р. організації та громадяни України, чиї діяльність і життя нерозривно пов'язані з селом створили Всеукраїнський комітет захисту рідної землі і заявили про неприпустимість можливого скасування мораторію на продаж сільськогосподарських земель.

          Наша позиція ґрунтується на наступному.

     Проекти майбутнього розбазарювання української землі та сценарії сумновідомої приватизації промислових об'єктів схожі між собою як дві краплі води. Але, якщо промисловість теоретично ще можна відродити і виготовляти  власні товари, то з втратою землі українці втрачають будь-яку історичну перспективу.

         У той же час Біблійна заповідь говорить: «А земля не буде продаватись назавжди, бо Моя та земля, бо ви приходьки та осілі в Мене». (Книга Левіт, розділ 25, підрозділ 23).

         Отже порушення Священних Заповідей - це смертний гріх, вопіющий до Неба. Бо продавати Землю, на наше переконання, - це все одно, що продавати Матір, це все одно, що продавати Бога, який її сотворив. І тому той, хто порушить цю заповідь, - законодавець, який проголосує за скасування Мораторію, або Гарант Конституції, який урочисто присягав, що виконуватиме Божественні Заповіді та статті Конституції, але зрадить їх своїм підписом «Закону» на розпродаж Матінки Землі, автоматично і неминуче приріче себе і всіх нащадків своїх на вічне  народне прокляття.

     Щодо наших пропозицій, то після неодноразових – і, підкреслимо, одностайних у несприйнятті товарно-грошового підходу до землі - дискусій з селянами і фермерами ми вважаємо, що справжнє реформування на селі має здійснюватися наступним чином:

1.Усі сільськогосподарські угіддя мають перебувати в загальнонаціональній власності, а користуватися ними, як і водними, лісовими та. іншими природними ресурсами мають місцеві  громади, які матимуть вибір:   або господарювати самостійно, або здавати землю в оренду одноосібним чи колективним аграріям. Користуватися сільськогосподарською землею має той, хто на ній живе і її обробляє.

2.Держава має створити максимально сприятливі умови для демонополізації сільськогосподарського виробництва в усіх сферах: вирощування, переробка, кредитування, виробництво сільгоспмашин, обладнання, добрив, гербіцидів тощо.

3.Мале та середнє підприємництво має отримати вичерпну підтримку у вигляді субсидій, пільг, безпроцентних кредитів, звільнення від податків, скасування будь-яких обмежень на продаж продукції в Украні та за кордон..

4.Весь сільськогосподарський бізнес має бути нерозривно прив'язаний до сіл і сільських громад. Абсолютна більшість податкових платежів має залишатися на селі і розподілятися громадами на цілі підвищення народжуваності, підтримки багатодітних сімей, розвитку інфраструктури, соціальної сфери, культури, здоров'я.

5.Особливим пріоритетом має стати створення територій, вільних від використання шкідливих технологій, хімікатів та організмів.

6.Держава має забезпечити реальний захист вітчизняного сільгоспвиробника, рівність усіх громадян України перед законом, справедливість у судах, при проведенні конкурсів та тендерів.

7.Має бути створений Інтернет - кадастр, з якого будь-який громадянин України за лічені секунди зможе взнати не тільки розміри та якісні характеристики будь-якої ділянки української землі, а й імена власника,  орендаря, розмір орендної плати.

8.Суспільство має підготувати, а держава затвердити "Кодекс землекористувача", який закріпить екологічні та етичні правила, що унеможливлюватимуть виснаження ґрунтів, зберігатимуть їх родючість.

         До вирішення названих проблем та реалізації зазначених вище завдань всі чинники: моральний, юридично-правовий, економічний, політичний, демографічний, екологічний та глобалізаційний унеможливлюють скасування мораторію на торгівлю українською землею сільськогосподарського призначення.

        Таким чином,  керуючись вищими природнім правом на рівність і справедливість,  ми вважаємо, що торгівля землею є найстрашнішим  економічним злочином  проти українського народу, бо, якщо торгівлю товарами та послугами можна регулювати різними економічними методами (мито на експорт, імпорт та ін.), то торгівля тим, що не створено самою людиною, а Богом, є ще й явищем аморальним, ганебним та образливим для майбутніх поколінь

        Ми звертаємося до Вас, Ваше Блаженство, з проханням підтримати нашу позицію щодо неприпустимості продажу сільськогосподарських земель, використати всі надані Вам Богом і Конституцією можливості для доведення до вірних Вашої церкви, всього суспільства, керівництва держави Вашого переконливого слова на захист Матінки-землі.

        Якщо ж у Вас інша думка з піднятої нами проблеми – ми її уважно вислухаємо.

 

     З нетерпінням чекаємо Вашої відповіді і дій.

 

     З синовньою любов’ю у Христі,

 

Голова Ради Комітету                                                              Іван Томич,

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 666 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]