Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Леонід Козаченко. Лист Президенту України
[ Викачати з сервера (29.0 Kb) ] 07.10.2010, 20:53

Президенту України

В. ЯНУКОВИЧУ

 

 

 

 

Шановний  Вікторе Федоровичу!

 

            Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України 5 жовтня 2010 року провела засідання на тему «Податковий кодекс: реалії та очікування малого та середнього бізнесу». Учасниками засідання були представники об’єднань підприємців з різних регіонів України, всеукраїнських об’єднань бізнесу, Державного Комітету регуляторної політики та підприємництва, Комітету Верховної Ради  з питань податкової та митної політики.

На засіданні прийнято рішення про неможливість прийняття проекту Податкового кодексу реєстр. номер 7101-1, внесеного Урядом як такого, який знищує більшу частину малого і середнього бізнесу.

Зазначений проект призведе до закриття щонайменше одного мільйона суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб та юридичних осіб, які сьогодні сплачують  податки за спрощеною системою оподаткування та створюють робочі місця.

Запропоновані в проекті Податкового кодексу реєстр. номер7101-1 норми не тільки не передбачають обіцяних Вами податкових канікул, вони створюють значно гірші умови оподаткування саме для малого та середнього бізнесу.

Спрощена система оподаткування в проекті ліквідується на 90% для фізичних осіб і на 100% для юридичних осіб; для платників єдиного податку-фізичних осіб вводиться повний облік усіх господарських і фінансових операцій, що нівелює спрощення. В проекті відсутнє спрощене адміністрування на загальній системі оподаткування, натомість, крім існуючих сьогодні податкового та бухгалтерського обліків, вводиться ще один облік – податкових різниць. Проектом надаються додаткові повноваження податковим органам і податковій міліції, але немає жодної відповідальності посадовців за неправомірні дії чи бездіяльність. Більше того, в разі прийняття цього проекту в Україні буде ліквідовано банківську таємницю.

Прийняття зазначеного вище проекту призведе до повної тінізації бізнесу, скороченню надходжень до державного та місцевих бюджетів та посиленню корупції в контролюючих органах.

Саме тому ми звертаємось до Вас з проханням зробити все можливе для відхилення Верховною Радою України проекту Податкового кодексу реєстр. номер 7101-1 як такого, який не забезпечує виконання поставлених Вами завдань по розвитку економіки України.

Новий проект Податкового кодексу повинен забезпечити ліквідацію усіх, а не частини існуючих схем по мінімізації податків і при цьому стимулювати розвиток економіки України. В проекті повинні бути створені прості правила адміністрування податків і зборів на загальній системі оподаткування, передбачена спрощена система оподаткування для малого та середнього бізнесу, а також умови для діяльності мікро-бізнесу. Повинні бути забезпечені паритетні відносини між державою та бізнесом, з обов’язковою відповідальністю посадових осіб за їх незаконні дії чи бездіяльність.

Шановний Вікторе Федоровичу, просимо Вас зберегти малий і середній бізнес в Україні, а для цього сьогодні необхідно зупинити прийняття антиукраїнського проекту Податкового кодексу!

Просимо Вас також зустрітись з нами – представниками малого і середнього бізнесу, для визначення реальних питань, які потребують вирішення для збереження та розвитку підприємництва в Україні.

 

З повагою,

Голова Ради                                                                                      Леонід КОЗАЧЕНКО
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 643 | Завантажень: 88 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Володимир Щербина  
0
Приємно здивований і формою, і змістом звернення Ради підприємців при КМУ, а також - рішучістю її критики стосовно проблеми з прийняттям проекту Податкового кодексу.
Підтримую це звернення.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]