Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

КРУГЛИЙ СТІЛ ТАЛЬНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПАРОРГАНІЗАЦІЇ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ "ЯК НАМ ЖИТИ В ЕПОХУ ЗМІН?" Сценарій
[ Викачати з сервера (90.5 Kb) ] 26.05.2018, 14:23

Пов’язане зображенняСценарій

       по проведенню зустрічі за «круглим столом» активу району та активу районної організації Аграрної партії України

«Як нам жити в епоху змін?»

23 травня 2018р о 10-00. Зала Тальнівської райради

                                                                                                                                 

                 

Учасники:        - голови первинних організацій АПУ;  Заступник голови  РДА. Заступник голови  райради, начальник управління агропромислового розвитку, керівники ПСП, фермери, керівники підприємств, організацій, установ, керівники громадських організацій, активісти.

 

Мета:                    Згуртувати   актив, небайдужих людей навколо   

                               Аграрної партії  України  як справжньої ідеологічної, а не

                                «олігархічної» партії, яка виступає за докорінне оновлення

                                політичної, соціально-економічної системи країни.

Намітити  шляхи виходу району із економічної та політичної кризи.

 

                                     Хід «Круглого столу»

 

10-00   -   10-10    1.  Вступне слово  депутата райради А.К. Ковальова,  голови райорганізації Аграрної партії України:

  •  мета зустрічі – досить стисло і конкретно висвітлити районні проблеми по галузях. Намітити шляхи взаємодій на найближчий період. Успіх може бути при взаємних спільних зусиллях. При об’єднанні сил. Ми всі в одному човні, який рухається під час потужного шторму. І вижити, а краще – жити, отримувати результат можна лише при спільних зусиллях;
  • Разом із тим, що присутні висловлять свої бачення, конструктивні пропозиції дає голова Аграрної партії Віталій Скоцик. Описано в книзі  «Як нам жити в епоху змін?»;   – це книга-орієнтир, яка дає пояснення українському минулому й теперішньому, а головне – окреслює майбутнє України. Автор розглядає перспективи нашої держави крізь призму глобальних трансформацій – кліматичних, економічних, геополітичних. Оперуючи історичними фактами та власним досвідом політика, економіста і менеджера, він формулює стратегію розвитку України і пропонує засоби для її втілення. Книга адресована не лише тим, хто причетний до політики чи державотворення, а й для всіх, кого цікавить місце України в світі.

 

10-10   -   10-20      2. Перегляд відеофрагменту виступу Віталія Скоцика, лідера Аграрної партії.  фрагменти:  0,24-0,52,   1,09-3,23,   3,42 і до кінця.

https://www.youtube.com/watch?v=SEQ2TCbtoCM

10-20    -    10-30      3.Просить висловитися Наталя Джура  – керівник апарату Черкаської обласної партійної організації Аграрної партії України:  «Я хочу підкреслити, що актуальні та конкретні дії робить  Аграрна партія. Тому і результат. Ви бачите, що у виборах до місцевих рад  останні роки здобуває як не друге, то третє місце. Партія не власність якогось олігарха, як багато інших, а утримується на внесках однопартійців та ініціативі активних її прибічників. Кожному району ми ставимо у завдання невелику суму – 1000грн.  Обласна організація, очолювана Полозовим Віктором Олександровичем, відстоює права громадян області,  має великий вплив на політичне життя. Багатогранна робота депутатів, окремих членів партії робить вагому справу. Однією із самих активних організацій в області є Тальнівська партійна організація, якою керує Ковальов Анатолій Костянтинович. Вона  входить в трійку найбільш численних. Пропозиції, що поступали   із районної організації ввійшли навіть до Програми Аграрної партії України.  На останньому обласному виконкомі  партії створено антирейдерський комітет захисту, який буде збирати оперативну інформацію та координувати дії.  В короткому виступі не має змоги перерахувати всі напрямки роботи та здобутки обласної парторганізації. Ми роздали газети – читайте, оцінюйте, дзвоніть та вступайте в ряди партії – не заплямованої, успішної, гуманної. Вступайте, щоб дружно змінити країну на краще».

 

 

4.Виступ науковців щодо перспектив політичного, соціально-економічного, правового розвитку України та рекомендації «як жити в епоху змін»:

10-30    -     10-40      1) 2) Сонько Сергій Петрович, доктор наук, професор, завідувач кафедри Уманського національного університету садівництва (04744)34401 sp.sonko@gmail.com (автор понад 500 наукових і навчально-методичних праць, серед яких монографії, навчальні посібники, а також довідники та електронні розробки. Головні сфери наукових інтересів - агроекологія, теоретична екологія, геоінформатика, регіоналістика, глобалістика). : «Я вдячний, що запросили мене на  обговорення дуже актуальної проблеми, вирішення якої інтуїтивно шукає кожна прогресивна людина. Я вдруге на Тальнівщині по запрошенні Анатолія Костянтиновича беру участь. Перший раз 05.02.2015р. була чудова конференція екологічного спрямування , (є в Інтернеті  http://www.seredniy-klas.org/load/konferencija_ekologichnogo_sprjamuvannja/1-1-0-2528 ). Часто ми із А.К. переписуємося, читаю його публікації та переглядаю виступи. Цінні думки людини, що прагне позитиву. Що не забирати багато часу. Конспективно зачеплю  кілька, на мою думку, таких питань, які не повинні обходити кожну людину.

1) виконуючи всі виробничі процеси в районі – не забувайте про охорону природи, охорону життя та здоров’я людини»                 

- «Я спостерігаю за політичними течіями в Україні і переконаний, що майбутнє за Аграрною партією.   ЇЇ лідери – Віталій Скоцик, та на обласному рівні – Віктор Полозов ставлять амбітні, конкретні завдання перетворення суспільства.  Методи цих перетворень – реформаторські, ідеологічні, через вибори, через доцільну політичну боротьбу. Завдання, плани реальні. Хочу зупинитися на  проблемі із проблем, яка муляє багатьох  в світі – це українська земля! Правильна позиція партії – ще не час, щоб вона була товаром. Я знайомий із рішенням громадських слухань, що відбулися в Тальному 02.06.2017р. http://www.seredniy-klas.org/news/anatolij_kovalov_gromadski_slukhannja_shho_do_obigu_zemel/2017-06-02-280  ,

а також статтею Анатолія Ковальова:

http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij_kovalov_jak_nakhabno_nas_gotujut_do_prodazhu_zemli/1-1-0-2608,    я цілком підтримую вашу позицію. Земля – основна цінністю.. субстанція життя, не продається, а щоб зберегти село, то землекористувач повинен жити біля землі, якою користується, сам безпосередню приймати участь, а також слід в Україні обмежити і в користування давати не більше 300га, як це в багатьох країнах. 

Економіка країни прямо пропорційно залежить від товарного виробництва.  У нас же сума податків та зборів така, що навіть теоретично бізнес-план якогось промислового виробництва не можна скласти, а ще  інші фактори – тарифи на енергоносії, корумпованість органів,  некомпетентне керівництво державою привело до економічного краху, який усугубляється. Тому приходьте до влади, беріть владу. Я вам бажаю успіху»  ( Див. http://www.seredniy-klas.org/load/anatolij_kovalov_shhe_raz_pro_tovarne_virobnictvo/1-1-0-2578 )

 

 

10-40   -   10-50   Виступ підприємця Гусєва Михайла Петровича. «Підприємці єдині із тих, хто наповнює бюджет. Ви скажете, що податки платять і службовці, але вони платять із державних грошей, які їм дає держава, тобто із грошей підприємців, із наших податків. Підприємець, сільгоспвиробник  створює єдиний в країні додаткову вартість, тому його слід берегти, розвивати, шанувати – він являється основною складовою економічного розвитку країни. Дуже складно виживати підприємцям в сучасних умовах. Цікава сьогодні тема: «Як жити нам в районі?» Підприємець на свій страх і риск створив своє підприємство, ніхто йому не допомагав. Але після створення наклали податок, цей податок із року в рік зростає. І доходить до того, що виробництво стає не рентабельним. Масово закриваються підприємства.  Я хочу звернути увагу на земельний податок, який в Тальному вдвічі більший від сусідніх міст. Цей податок формується від нормативно-грошової оцінки землі. Так от в області величина грошової оцінки найвища, в порівнянні із сусідніми райцентрами. В Тальному 64,3 грн/кв.м., тоді як в Городищі 45,24, Драбові 28,14, Катеринополі 31,27,   Лисянці 28,89,   Маньківці 35,56,  Чигирині 37,36 грн/кв.м.

 

В нас неначе немає курортної зони, що вартість вдвічі більша від середньої.  А тоді люди  запитують, чому на ринку дорожча продукція, чим в сусідніх районах.

 

Не можливо вижити підприємцям ще й тому, що в населення просто немає грошей. Середня заробітна плата зменшилася в еквівалентному розмірі вдвічі. Зменшилися за останніх п’ять років також втричі пенсії в доларовому еквіваленті.   При зубожінні населення не можна ставити високі податки, тому що це бумерангом вдарить по економіці.  Службовці цього не відчувають. Їх зарплата зростає. Кількість їх зростає.  Пропоную при ОТГ створити рентабельне комунальне підприємство, щоб воно заробляло на громаду  мільярд гривень в рік. Попробуйте заснувати виробництво. Покажіть приклад підприємництва, а не живіть лише із пасивних доходів – готових податків. Якщо попробуєте, то будете цінити підприємців. Прошу податкову, відділ праці, службу зайнятості – опублікувати бізнес-плани кількох рентабельних виробництв.  Щоб розвити в районі, впровадити. Подивимося хоч теоретично, що з цього вийде»

 

10-50     -     11-00  Виступ сільського голови с. Веселий Кут Козаченка Павла Олександровича «Органам місцевого самоврядування багато обіцяла держава в плані децентралізації, проте  обіцянок не виконала. Деякі об’єднані громади вже прагнуть до роз’єднання. Необхідні зміни в законодавстві та передача розпорядження землями місцевим громадам. Потрібно більше податків залишати в розпорядженні громади. Створювати на місцях загони самооборони»

11-00      -      11-10        Басавський Олександр Олександрович – Тальнівська районна асоціація фермерів, зам. голови: «Добрий день всім присутнім! Наша організація є активною і долучається до багатьох процесів повязаних з інтересами фермерів. Наші члени брали активну участь у відстоюванні правок до закону про відшкодування ПДВ при експорті Сої та Ріпаку! Хочу Вам повідомити, що вчора Верховна Рада, таки підтримала цей законопроект. Права аграріїв на справедливу ціну на їх продукції захищено. Якби цей закон не пройшов ,то вже цього року ціни на сою впали б на 20%, а це був би величезний удар по бюджету господарств! Також ми брали активну участь в мітингах проти незаконних дій Облдержземагентства, яке проводило не чесні конкурси з підставними особами. Ми підтримували своїх колег з Маньківського району-адже проблема може торкнутись кожного. Приймали участь в акціях проти запровадження ринку землі в такому виді, яким нам його готують.

Це далеко не весь перелік заходів в яких ми приймали найактивнішу участь.

 

Хочу Вам представити сьогодні декілька зразкових та активних фермерів-підприємців, господарств, які згідно зі звіту начальника Тальнівської податкової Маринченка, входять в п’ятірку найбільших платників податків в Тальнівському районі!

ФГ «Фенікс М» господарство засновників братів Маленків Віктора та Андрія, яке має різнопрофільний характер, вирощує с/г культури на площі 580 гектар, лідери району по вирощуванню яблук на площі 32 гектара та розведення свиней поголів’ям більше 800 голів.

Займаються благодійною діяльністю, а саме надають підтримку бійцям в зоні АТО, сільській раді у проведенні свят, благоустрою території села, ремонту доріг та її часткової побудови.

 

ТОВ Урочище Журавське зайняло достойне місце на вітчизняному сільськогосподарському ринку: компанія займається рослинництвом, має якісну сучасну техніку, потужний елеватор, брикетний цех. Будується завод з переробки зернових! Крім вирощення с/г культур займається бджільництвом та вівчарством, розводить рибу, має логістичну компанію.

Господарство великий благодійник, побудовано ряд храмів, що мають всеукраїнський рівень, адмінспоруд, фінансова підтримка шкіл, садочків, звичайних людей, що волею обставин потрапили у скрутну життєву ситуацію. Запорукою успіху фірми є її засновники ─ подружжя Мовчанів, Володимир та Лілія, а також усі працівники підприємства.

 

В процесі роботи членів нашої асоціації постійно виникає дуже багато проблем. І часто вони штучні, пов’язані із недосконалим законодавством, навмисними всім відомими корупційними схемами, наприклад, Держгеокадастру. Тому нам спільними зусиллями слід готувати своїх депутатів, своїх керівників, постійно спрямовувати свої пропозиції для покращення справ. Хороша і потрібна справа – створення антирейдерського комітету в області. Я вважаю, що таку групу оперативного реагування слід створити і в районі. Я готовий, із асоціації фермерів приймати безпосередню участь в антирейдерській групі. Тому, що найбільше фермери страждають від рейдерських атак. Пропоную надати телефони, щоб цілодобово можна було по тривозі зателефонувати в групу, а група підніме всіх сільгоспвиробників для організованого захисту. Разом із цим зараз прошу звернутися до народних депутатів через депутатів районної та міської ради із проханням проголосувати про затвердження у власність, виділеної фермерам в постійне користування землі.

 

Дякую за Увагу!»

 

11-10      -     11-20  Виступ головного лікаря Тальнівської районної лікарні первинної медицини Данилюк Анни Вікторівни: «Мета медичної реформи - поліпшити стан здоров’я сімей, гігієнічне виховання дітей і підлітків, впровадження навичок зміцнення здоров’я і попередження захворювань, профілактичні заходи (імунізація) .Тому потрібно вирішити першочергові завдання:

реорганізувати нинішню систему зі зміщенням акцентів на первинну ланку;

підвищити економічну, соціальну і медичну ефективність ПМСД;

наблизити кваліфіковану медичну допомогу до кожної сім’ї;

гарантувати безкоштовність для пацієнта медичної допомоги на первинному рівні;

формувати здоровий спосіб життя у людей;

вдосконалити інформаційне забезпечення і управління ПМСД;

створити ефективний механізм фінансування ПМСД;

підготувати кадри для ПМСД.

Для того, щоб вирішити ці завдання, необхідно:

  • переорієнтувати ПМСД на сім’ю;
  • забезпечити єдину медичну допомогу сімейним лікарем від народження пацієнта і до його смерті;
  • розширити обсяг його допомоги;
  • підвищити її якість і ефективність;
  • забезпечити вільний вибір сімейного лікаря.

Усе це має робитись поступово, але постійно і послідовно, щоб реформа не призвела до погіршання медичної допомоги людям і не скомпрометувала себе. Основна складність полягає у переорієнтації фахівців  на якісно нові вимоги, що потребують нових професійних знань і вимог. Мають бути перебудовані нормативно-правове і фінансово-економічне забезпечення, система підготовки сімейних лікарів, матеріально-технічне оснащення сімейних лікарських амбулаторій, покращання їхнього фінансового забезпечення».

 

10-20     -     10-30  Виступ Лисенка Руслана Миколайовича керівник Зеленьківського сільськогосподарського приватного підприємства, голови спілки сільськогосподарських підприємств району. «Загрозу як для нас – керівників сільськогосподарських підприємств, так і в цілому для жителів району становить великий олігархат. Масовий захват земель різними способами агрохолдингами відіграють дуже негативну  роль для розвитку суспільства в Україні, а також для району. По-перше, як правило, при цьому зменшуються робочі місця в селі, як наслідок зникає населення, знищується село.  Пошвидше потрібно вводити закон по обмеженню в землекористуванні та щоб землекористувач жив в тому селі, в якому використовує землю. Інакше, багато сіл позникають, а в результаті діяльності агрохолдингів   зникне органічна продукція, зникне в криницях питна вода. Обмеження в землекористуванні впроваджено в усіх країнах світу. Поки закону немає, то слід нам пояснювати населенню надзвичайну шкідливість агрохолдингів. Пояснювати, що землекористувач повинен бути свій.

Крім цього нам слід об’єднавшись, наприклад навколо Аграрної партії, розробити і підписати всім Меморандум про взаємодопомогу та співпрацю і в ньому передбачити, щоб землекористувачі один одного не «підсідали», не переманювали орендодавців, не залазили в чужий огород. Щоб один одного підтримували, а в особливих випадках – захищали від рейдерських атак, стихійних лих та ін.».

 

10-30      -    10-40  Виступ Захарчука Віталія Володимировича – начальника управління агропромисловим розвитком району: «Дійсно необхідно землю передавати в розпорядження територіальних громад. Податки в сільському господарстві встановити однаковий всім відповідно із якістю землі на гектар площі, що використовується»

 10-40     -      10-50   Виступ директора Тальнівського будівельно-економічного коледжу, кандидата економічних наук, доцента - Андрущенка Андрія Миколайовича: «Учбовий ззаклад готовий виконувати замовлення на підготовку спеціалістів. Чекаємо такі замовлення як від керівництва району, так і від конкретних підприємців».

«10-50    -     10-55  Виступ жителя с. Мошурів Гриценка Олександра Андрійовича «Потребує забезпечення сільгоспвиробниками безпечне використання отрутохімікатів та добрив. Щоб вини не шкодили природі та людям. Покращити роботу дільничних поліції. Покращити охорону порядку».

 

10-55 – 11-00  Виступ Паршука Володимира Євдокимовича – жителя міста, вніс  пропозицію – депутатам райради звернутися до Верховної ради – передати лісосмуги в розпорядження місцевих громад.»

 

11-00   - 11-05 Виступ заступника голови РДА  Гречка Володимира Васильовича. Про виконання РДА проблемних питань

11-10 – 11-15.  Лисенко Руслан МИколайович -  Зачита Угоду  про взаємодопомогу та співпрацю.

11-15  -  11-20  Ковальов А.К. Оголошення  Резолюції. Підведення підсумків зустрічі. Створення групи оперативного реагування на рейдерські атаки.      

 

Зразки запрошень, листів та інших матеріалів.

Проф. Морозову А.Г.

 

Шановний Анатолію Григоровичу!

В плані депутатської роботи, спільно із Тальнівською районною радою, Тальнівською районною державною адміністрацією, обласною організацією Аграрної партії України -     23 травня 2018року о 10-00 в приміщенні районної ради плануємо провести Круглий стіл «Як нам жити в епоху змін?».

Знаючи Вас як відомого науковця, активного громадського діяча, раді Вас запросити взяти участь в роботі та виступити перед представниками аграріїв, підприємців, освітян, медичних працівників району. На нашому заході будуть освітлені проблемні питання різних галузей та визначені можливі шляхи їх вирішення.

 

Із повагою, -

 

Голова Тальнівської районної ради ________________ Валентина Любомська

 

Депутат районної ради    ____________________  Анатолій Ковальов

 

17.05.2018р.

Тел. 0963891937

Проф. Сонько С.П.

Шановний Сергію Петровичу!

В плані депутатської роботи, спільно із Тальнівською районною радою, Тальнівською районною державною адміністрацією, обласною організацією Аграрної партії України -     23 травня 2018року о 10-00 в приміщенні районної ради плануємо провести Круглий стіл «Як нам жити в епоху змін?».

Знаючи Вас як відомого науковця, активного громадського діяча, раді Вас запросити взяти участь в роботі та виступити перед представниками аграріїв, підприємців, освітян, медичних працівників району. На нашому заході будуть освітлені проблемні питання різних галузей та визначені можливі шляхи їх вирішення.

 

Із повагою, -

 

Голова Тальнівської районної ради ________________ Валентина Любомська

 

Депутат районної ради    ____________________  Анатолій Ковальов

 

17.05.2018р.

Тел. 0963891937

                     

 

Голові Тальнівської районної ради

Любомській В.О

Депутата ради Ковальова А.К.

 

В плані депутатської діяльності прошу  надати   23.05.2018 р. залу райради для проведення о 10-00 Круглого столу «Як нам жити в епоху змін?».

 

Запрошуємо Вас та працівників  Тальнівської районної ради взяти участь у роботі.

 

Наперед вдячний     ____________________ Анатолій Ковальов

18.05.2018р.

 

 

 

 

Голові Тальнівської районної державної адміністрації

Клименку В.П.

Депутата районної ради Ковальова А.К.

 

В плані депутатської діяльності прошу  узгодити   проведення  23.05.2018 р. о 10-00 Круглого столу «Як нам жити в епоху змін?».

Для участі в роботі будемо запрошувати голів сільських рад, керівників сільськогосподарських підприємств, фермерів, підприємців, керівників учбових  та медичних закладів.

Прошу посприяти в організації заходу.

 

Запрошуємо Вас та працівників  адміністрації взяти участь у роботі.

 

Наперед вдячний     ____________________ Анатолій Ковальов

18.05.2018р.

 

Лист по електронній пошті: «Запрошуємо на Круглий стіл «Як нам вижити в епоху змін?»

 

Додаємо сценарій проведення, вписано тези частини виступів, які ще будуть правитися.

 

Просимо підказати як удосконалити сценарій. Чекаємо Ваших зауважень та участі в Круглому столі.

 

По закінченні роботи заходу, буде Вам розіслано матеріали фактичних виступів.

 

Прохання до журналістів – висвітлити дану подію в ЗМІ.

 

тел. 0963891937  Анатолій Ковальов

 

КРУГЛИЙ СТІЛ ТАЛЬНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПАРОРГАНІЗАЦІЇ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ "ЯК НАМ ЖИТИ В ЕПОХУ ЗМІН?" СЦЕНАРІЙ

КРУГЛИЙ СТІЛ ТАЛЬНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПАРОРГАНІЗАЦІЇ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ "ЯК НАМ ЖИТИ В ЕПОХУ ЗМІН?" РЕЗОЛЮЦІЯ

КРУГЛИЙ СТІЛ ТАЛЬНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПАРОРГАНІЗАЦІЇ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ "ЯК НАМ ЖИТИ В ЕПОХУ ЗМІН?" УГОДА

КРУГЛИЙ СТІЛ ТАЛЬНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПАРОРГАНІЗАЦІЇ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ "ЯК НАМ ЖИТИ В ЕПОХУ ЗМІН?" ЛИСТИ  

КР СТ "ЯК НАМ ЖИТИ В ЕПОХУ ЗМІН?" ФОТО1

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 147 | Завантажень: 5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]