Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Круглий стіл Тальнівської районної парорганізації Аграрної партії "Як нам жити в епоху змін?" Резолюція
[ Викачати з сервера (42.5 Kb) ] 26.05.2018, 14:07

Результат пошуку зображень за запитом "картинки як нам жити в епоху змін"

Резолюція

«Круглого столу» по темі «Як нам жити в епоху змін?»

м. Тальне 23 травня 2018р

 1. Рекомендувати районній раді, раді ОТГ, райдержадміністрації, сільським радам для свого утримання та життєдіяльності не лише використовувати  пасивні доходи у вигляді податків, а розвивати комунальні підприємства з метою отриманні прибутків для розвитку громад.
 2. Органам ДФС, органам праці приймати  виважені рішення щодо оподаткування малого та середнього бізнесу, сільськогосподарських підприємств з метою створення сприятливих умов для їх розширеного економічного зростання.
 3. З метою створення нових виробництв в районі органам ДФС, органам праці, службі зайнятості, відділу економіки РДА протягом місяця розробити, опублікувати в пресі, в електронних мережах проекти бізнес-планів примірних рентабельних виробництв, які можна громадянам при бажанні впровадити в м. Тальному та в селах району.
 4. Поліпшити роботу правоохоронних органів по забезпеченню в районі правопорядку. Попереджувати випадки обкрадання громадян, діяльність гастролерів-злодіїв, розповсюдження наркотичних речовин, попередження та негайне  припинення рейдерських спроб захвату майна та земельних ділянок.  Попередити поширення пошесті отруєння дітей, попередити нещастя пов’язані з вибуховими речовинами, пожежами, купанням у водоймах, ДТП та ін. Організувати профілактичну діяльність щодо попередження правопорушень серед молоді та дорослого населення. Заслухати звіти відповідальних  про організацію правоохоронної роботи в районі.
 5. Організувати належне медичне обслуговування населення та профілактику захворювань.  Органам місцевої влади та органам самоврядування надати всебічну допомогу по організації становлення в районі  первинної ланки.
 6. Органам освіти, культури організувати хороший та безпечний літній відпочинок дітей та підготовку їх до нового навчального року. Надійно підготовити навчальні заклади до роботи в зимовий період. Організувати  охорону навчальних закладів, масових зборів дітей з метою попередження отруєння та інших нещасних випадків.
 7. Вважати за велике зло, коли в район заходять агрохолдинги. При цьому із прискоренням розвивається безробіття на селі, скорочується населення.  Органам виконавчої влади, органам самоврядування, засобам масової інформації, керівникам сільськогосподарських підприємств проводити роз’яснювальну роботу  серед населення та сприяти , щоб в район не приходили любителі захопити землю та наживатися на фондах району.
 8. Популяризувати в районі практику меценатства, волонтерства. Бажано, щоб кожне багате підприємство займалося благодійною діяльністю.  Районній раді, РДА провести бесіди із керівниками підприємств, узагальнити  та оприлюднити плани благодійництва.
 9. Всім територіальним громадам попереджувати прояви заїзду в села злодіїв-гастролерів, рекетирів, організувати загони самооборони. Забезпечити належний санітарний порядок та естетичний стан  в селах. Районній раді, РДА, керівництву ОТГ активізувати конкурс на кращий стан населеного пункту, стимулювати процес покращення сіл.
 10. Сільськогосподарським виробникам строго організовувати  безпечне використання отрутохімікатів. Організувати надійну охорону природи, життя і здоровя людей в процесі виробництва. З метою продовольчого забезпечення населення та підвищення родючості земель розвивати в господарствах тваринництво, особливо враховувати обов’язковість розвитку  тваринництва при передачі земель в оренду, використовувати місцеві копалини торфу, сапропелю.
 11. Створити в районі  антирейдерську систему, залучивши всіх сільськогосподарських виробників, всіх голів сільських рад, працівників правоохоронних органів, кервників РДА  з метою недопущення рейдерських захватів, крадіжок, незаконних дій колекторів, попередження рейдерських атак. Для оперативного збору інформації та оперативної організації протидії створити антирейдерськуий штаб у складі Козаченка Павла Олександровича (098-222-4766), Бевзенка Миколи Прокоповича (097-8878-524), Басовського Олександра Олександровича  (097-920-5056).  Головам сільських рад, голові ОТГ оприлюднити їх телефони для передачі, при необхідності,  інформації про підозрілі випадки. Долучити учасників АТО до антирейдерських заходів.
 12. Затвердити текст угоди про взаємозахист та підтримку між керівниками сільськогосподарських підприємств.  В процесі підписання виділити відповідальних по  контролю за процесом дотримання підписаної угоди.
 13. Активу громадськості, ЗМІ налаштовувати жителів на чесні вибори  без купівлі голосів.
 14. Депутатам всіх рівнів активізувати роботу по сприянні в природоохоронній роботі, попередженні забруднення повітря, води Тальнівським ветсанзаводом, цукрозаводом та іншими підприємствами.  Своїми зверненнями вимагати у вищестоящих органах належної роботи  по забезпеченні   життєдіяльності населення.
 15. З метою збереження лісосмуг, спрямувати відповідні зверення депутатів місцевих рад до Верховної Ради України із проханням законодавчо передати лісосмуги місцевим територіальним громадам.
 16. Координувати дії райдержадміністрації, коледжів, підприємців по визначенні перспективної потреби в спеціалістах виробничих професій.  Організація завчасного замовлення на підготовку спеціалістів виробничих професій. Оплата та організація підготовки спеціалістів.
 17. Організувати доведення даної Резолюції до органів виконавчої влади та органів самоврядування, а також потім здійснювати контроль за їх виконанням і періодично інформувати про  хід виконання  - відповідають Ковальов А.К., Козаченко П.О., Лисенко Р.М.,  Маленко А.Б
 18. Депутатськими та громадськими зверненнями до ВР домогтися встановлення для землекористувачів єдиного інтегрованого податку від гектару використовуваної землі.
 19. Рекомендувати книгу Віталія Скоцика, голови Аграрної партії України «Як нам жити в епоху змін?»
 20. Органам державного управління поліпшити координацію та якість управлінських дій в районі. Вважати за доцільне провести координаційну  нараду за участю керівників  місцевого самоврядування та органів виконавчої влади з цих питань.

 

Резолюція прийнята одноголосно 23 травня 2018р.

 

Всі матеріали Круглого столу:http://www.seredniy-klas.org/news/kruglij_stil_talnivskoji_rajonnoji_parorganizaciji_agrarnoji_partiji_jak_nam_zhiti_v_epokhu_zmin/2018-05-26-301

 

КРУГЛИЙ СТІЛ ТАЛЬНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПАРОРГАНІЗАЦІЇ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ "ЯК НАМ ЖИТИ В ЕПОХУ ЗМІН?" СЦЕНАРІЙ

КРУГЛИЙ СТІЛ ТАЛЬНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПАРОРГАНІЗАЦІЇ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ "ЯК НАМ ЖИТИ В ЕПОХУ ЗМІН?" РЕЗОЛЮЦІЯ

КРУГЛИЙ СТІЛ ТАЛЬНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПАРОРГАНІЗАЦІЇ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ "ЯК НАМ ЖИТИ В ЕПОХУ ЗМІН?" УГОДА

КРУГЛИЙ СТІЛ ТАЛЬНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПАРОРГАНІЗАЦІЇ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ "ЯК НАМ ЖИТИ В ЕПОХУ ЗМІН?" ЛИСТИ

КР СТ "ЯК НАМ ЖИТИ В ЕПОХУ ЗМІН?" ФОТО1

 

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 100 | Завантажень: 8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]