Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Круглий стіл «Підприємці – влада» в Миргороді.
27.05.2010, 22:56

Круглий стіл «Підприємці – влада» в Миргороді.

 

Сьогодні 27 травня 2010р. в Миргороді зібралися підприємці, щоб висловити владі міста і району свої проблеми та вимоги громадськості.

 

Актовий зал районної ради був переповнений не лише від кількості присутніх, а і від виступів, емоцій та законних невдоволень .підприємців.

 

  1. Було запропоновано дирекції ринків для здешевлення будівництва «бутиків» залучати лише своїх місцевих будівельників і їх будувати відповідно кошторису, що замовлять підприємці. (Дирекція ж запропонувала будівельну фірму аж із Харкова. Ця фірма завищила ціни більше, ніж на 20%). Частину добротних будівель-контейнерів залишити, покращивши їх дизайн додатковими елементами.
  2. Підприємці констатували, що лише дружно об’єднавшись могтимуть вирішувати різні проблеми. Вони вирішили для організації об’єднання   робити щотижневі внески по 10 грн. Створити мобільну групу самозахисту.
  3. Вирішено при необхідності і по запрошенні виїжджати групами підтримки в інші регіони.( Присутні на зборах були представники з Полтави та Черкаської області, які активно підтримували підприємців)
  4. Вирішили розпочати активну роботу по заміні мера міста при найближчих виборах, а також вплинути на формування  депутатського корпусу із кращих громадян Миргорода. Для цього розпочати обговорення можливих кандидатур.
  5. Члени Асамблеї, які також були присутні на зборах, розповіли про її роботу .
  6. Представник районної ради запевнив присутніх, що вирішить ряд конфліктних проблем, що мають місце в роботі ринків. Зобов’язався втрутитися у вирішення земельних проблем.
  7. Дирекція ринків зобов’язалася 29 травня провести збори на ринку, де уточнити умови його реконструкції.
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 734 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]