Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

КРИМІНАЛЬНА СПРАВА Ю. ТИМОШЕНКО порушено за перерахування 300 млн. грн. до не державного Пенсійного фонду
17.12.2010, 00:25

   КРИМІНАЛЬНА СПРАВА Ю. ТИМОШЕНКО  порушено  за перерахування 300 млн. грн. до не державного Пенсійного фонду

 

   Юлію Тимошенко   Генеральна прокуратура  України  притягує до кримінальної  відповідальності  за ч.3 ст.365 КК України , якою встановлено:

Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень

1. Перевищення влади або службових повноважень, тобто умисне вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав чи повноважень, якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, -

карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

2. Перевищення влади або службових повноважень, якщо воно супроводжувалося насильством або погрозою застосування насильства, застосуванням зброї чи спеціальних засобів або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, за відсутності ознак катування, -

карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони спричинили тяжкі наслідки, -

караються позбавленням волі на строк від семи до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від семисот п'ятдесяти до тисячі п'ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.  

Примітка. 4.  до ст.364 КК України Тяжкими наслідками у статтях 364 - 367, якщо вони полягають у заподіянні матеріальних збитків, вважаються такі, які у двісті п'ятдесят і більше разів перевищують неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

   З огляду на те ,що Ю.Тимошенко  обвинувачують  у заподіянні істотної шкоди  інтересам  саме держави   перерахуванням  з Державного бюджету України  до Пенсійного фонду 300 млн. гривень , цей факт є як раз підтвердженням того ,що Пенсійний фонд не є державним ,про що ми і говорили  з підприємцями  обговорюючи добровільність сплати пенсійних внесків  з вересня цього року.  Якби було по іншому і Пенсійний фонд був державним ,то  перерахування коштів від держави до держави не наносить  матеріальної шкоди державі і такі дії не можуть кваліфікуватись за  ч.3 ст.365 КК України.

   Тому  це ще одне підтвердження того ,що ми робили все правильно відстоюючи своє право добровільно сплачувати внески  до не державного Пенсійного фонду  за ЗУ «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне страхування» .

   І тепер стає зрозумілим ,чому ні  пані Продан ,ні пані  Алексінцева  (яким ми ел. Поштою направляои документи )  не підтримували  аргументів  про те ,що Пенсійний фонд не є державним та  сплати до нього добровільними , тому що весь цей час вони знали  про можливість порушення кримінальної справи проти Ю.Тимошенко за перерахування до недержавного фонду  300 млн.грн. і просто не підсилювали  це питання.

 Рімма Білоцерківська , голова ГО «Правовий простір» м.Сєвєродонецька , Луганської області

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 765 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]