Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Краматорськ. Поради щодо проблем житлово-комунальних послуг
21.06.2011, 13:12

Виконавцю житлово-комунальних послуг,

керівнику ВАТ "Крампроект”

Хідірбековій А.І.

84301, м.Краматорськ, вул. Дніпропетровська 2-а

 

(П.І.Б.)

споживача послуг з обслуговування будинків

і споруд та прибудинкових територій,

що проживає у м.Краматорську

на вул.

будинок № ____,  квартира №

контакт.тел.:

 

З А Я В А

 

Керуючись:

- Цивільним Кодексом України, Законом України «Про житлово-комунальні послуги» та іншими законодавчими актами, якими з 01 січня 2005 року впроваджено цивільно-правові відносини у сфері житлово-комунальних послуг замість адміністративних;

- пунктом 17 статті 1 та статтею 5 Закону України "Про захист прав споживачів”, яким передбачено право споживача житлово-комунальних послуг вільно та індивідуально вибирати та отримувати потрібні йому послуги;

- пунктом 1 статті 19 Закону України " Про житлово-комунальні послуги”, яким передбачено надання житлово-комунальних послуг виключно на договірних засадах, саме за ініціативою комунальних служб та саме у спосіб та у формі, що передбачено законодавством;

- пунктом 2 Постанови Кабінету Міністрів України № 529 від 20.05.2009 р. "Про затвердження Порядку формування тарифів та послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”, яким передбачено побудинкові громадські слухання;

- пунктом 2.2 «Методичних рекомендацій щодо порядку організації та проведення громадських слухань для доведення розрахунку тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території», затверджених Наказом Міністерства з питань ЖКГ України № 359 від 16.11.2009 р., яким покладено обов’язок на виконавців послуг звернутись до виконкому Краматорської міської Ради з пропозиціями щодо проведення побудинкових громадських слухань,  а  також  визначення графіку їх  проведення  по  кожному  будинку та  відповідальних посадових осіб,

 

визнаючи:

- за собою обов¢язки власника щодо забезпечення збереження житлового будинку (квартири, нежитлового приміщення), згідно з законодавчими нормами, та необхідність, приведення наших правовідносин, між споживачем та виконавцем житлово-комунальних послуг, до норм  і  вимог чинної Постанови КМУ № 529 від 20.05.2009 р.

 

враховуючи:

- частину 2 Постанови КМУ № 529 від 20.05.2009 р., якою  організація та проведення заходів, що передують підписанню нових договорів, покладено на Виконавця послуг у відповідність до чинного законодавства,  я , як споживач послуг,  вимагаю:

 

1. Довести до всіх наявних у будинку споживачів розміри чинних тарифів на весь перелік послуг, які можуть надаватись Виконавцем.

2. З метою визначення переліку та обсягу замовлення споживачами послуг, провести громадські слухання з цього питання, повідомивши завчасно (не пізніше ніж за 3 дні) всіх наявних у будинку  споживачів про дату та місце проведення цих слухань.

3. У випадку зменшення (за результатами громадських слухань) переліку послуг, здійснити перерахунок розміру тарифів та ознайомити споживачів з результатами перерахунку, визначених у ході громадських слухань та вказаних у протоколі їх проведення.

4. Подати новий розрахунок тарифів відповідному органові місцевого самоврядування для прийняття рішення про його затвердження (погодження).

5. Укласти з споживачем договір, згідно Типового, про надання послуг, перелік яких буде визначений за результатами громадських слухань.

Пропоную керівництву Виконавця виконати зазначені вище дії впродовж місяця від дати отримання цієї Заяви.

Послуги, які після завершення місячного терміну будуть надаватися Виконавцем без моєї (Споживача) згоди та відповідного договору,  будуть розцінюватись як добровільна, безоплатна допомога на безповоротній основі.

 

 

"______”  ___________  2011 р.

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 693 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]