Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Володимир Пилипчук. Крах СРСР як етап напіврозпаду Російської імперії
[ Викачати з сервера (697.0 Kb) ] 11.06.2011, 18:15
Володимир Пилипчук
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 821 | Завантажень: 167 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 4
4 Олекса  
0
Пан Пилипчук написав: "Тоді ж Лєнін сказав: «Що ж ми натворили, комунізм неможливий, теорія Маркса – мертва».

Був би вдячним пану академіку, якби він надав посилання на джерело цього вислову Леніна.

Та й взагалі, у науковому середовищі якось прийнято надавати посилання на джерела, а не так, що пан академік дає, наприклад, посилання на сайт вінницької філії партії «Свобода», але у статті на тому сайті подальших посилань немає. Але то партійні чиновники, а не науковці, їм це пробачається.

3 Погибнет Россия - погибнет Русский Мир, погибнет весь осталь  
0
Никто и не заметит погибель т.н. русского мира

2 Николай-2  
0
Погибнет Россия - погибнет Русский Мир, погибнет весь остальной Мир и Украина в том числе! А теперь можно и псалмы петь заупокойные, ихний бог это очень приветствует!

1 Володимир Щербина  
0
Це справді важлива і глибока праця: багатьом не зрозуміло, що ліва ідея (не лише комунізм, а усі його "переддні" включно з "соціалізмом з людським обличчям" - це пастка для України. За цю ідею Україна заплатила страшну ціну... Лише матеріальні втрати від Голодомору 32-33 рр у сьогоднішніх цінах і до нашого часу можна оцінити приблизно у 15 трильйонів грн. Це при тому, що нематеріальні втрати оцінити годі. А все національне багатство України оцінюють нині в неповних 10 трильйонів грн.
На практиці ліва ідея нищить родину, а відтак - і народ. Ще Григорій Сковорода сказав: "Не вчіть яблуню родити яблука". Українська родина САМА У СТАНІ подбати про себе, про свій розвиток, про старість батьків.... Натомість фі функції привласнені "соціалістичною" "державою" разом із грішми, які родина на ці цілі мала б направляти. Соціалізм - це соціальний СНІД для України (синдром набутого цим суспільством імунодефіциту проти гарних балачок про блага від держави за кошти не тих, хто ці блага дійсно заробив).
Добре, що з"являються такі статті, як оця, де викривається справжня суть комунізму (в широкому сенсі) і його зло для суспільства. Проте, сказати "Борімося - поборемо" мало! Потрібне соціальне структурування для такої боротьби. Потрібна партія або рух, яка про всі ці негативи скаже вголос і запропонує альтернативу розвитку.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]