Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Костянтин Байчук. Бджоли.
06.01.2011, 00:04

 

«Хіба ревуть воли, як ясла повні?» - ці слова великого українського письменника Панаса Мирного сьогодні знову набули своєї актуальності для нашого сьогодення. Хіба зміг би Майдан -2 збирати стотисячні мітинги у морозному листопаді під дощем ,вітром та снігом ,якщо в Україні прості люди відчували «покращення життя вже сьогодні..»?

   У економічно сприятливі  для нашої країни   після Майдану 2005-2008 роки  навіть усвідомивши , що влада не збирається виконувати обіцянки ,які голосно лунали зі сцени  майдану про те ,що «багатий поділиться з бідним», «що бандити будуть сидіти у тюрмах» тощо, у нашому суспільстві  не було ніякого натяку на те , що відбулось цієї осені . Народ дружно обурювався та висміював «відомого Пасічника» , який ніби за сумісництвом виконував обов»язки  президента. Але він при цьому , як пасічник ,мабуть знав Богом створені  закони  природи,які чітко діють як у середовищі людей , так і у бджолиному рою.

Якщо у природі є «взяток», тобто бджоли повертаються до вулика з повними зобіками нектару,і їм буде чим годувати свій  розплід та ще залишиться з чого зробити запаси меду на зиму, то за таких обставин бджоли «не гудуть» , старанно працюють та навіть готові без зайвого обурення віддавати частину меду своєму пасічнику , який у свою чергу будує їм вулики та готовий їх підгодовувати у погані роки. Але якщо того самого «взятку» немає, ,то бджоли стають злі та голодні , починають жалити пасічника та летять шукати вулики де є мед.

Ще гірше для бджіл ,коли жадібний пасічник забирає в них меду більше ,ніж це можливо

робити та  не залишає необхідної кількості для їх існування  взимку – тоді рій гине….

   Так  само наші сьогоднішні пасічники України своїми  податковим ,трудовим та житловим кодексами  ніби   готові  забирати у свого народу більше ,ніж це економічно можливо для того, щоб країна мала перспективи розвитку,а народ право на гідне існування.

     Темної морозної ночі влада переможно  розгромила маленьке наметове містечко,а перед цим ,з притаманним їй цинізмом пообіцявши ВЕТО , а замість цього зробивши лише декілька поправок до податкового кодексу. Так ,наметового містечка у центрі Києва вже немає, але проблеми і не лише підприємців залишились.  Одна з най волаючих  – це хронічна безвідповідальність нашої влади перед виборцями ,перед своїм народом за виконання тих передвиборчих лозунгів та обіцянок, з якими   вона  йде будь  то на  місцеві, чи  президентські вибори  .

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 671 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]