Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Комітет декомунізації. Звернення до Президента
20.08.2010, 21:04

К о м і т е т  Декомунізації

Координати: вул. Ярославів вал, 9,  м.Київ, 01034, Україна

Тел\ф: +38.044.279-8201     E-mail: ok_nbg-2@ukr.net

 

Президенту України

п. Віктору Януковичу

 
18  вересня  2010 року                                                                                                           

вих. № 3 /кд                                                                                                             

 

Відкритий лист

Щодо святкування Дня Державного Прапора

України й  відзначення загальноєвропейського дня

вшанування жертв тоталітарних режимів

 

Пане Президенте!

 

23 серпня 2010 року у відповідності до п.2 та п.5 Указу Президента України  від 07.08.09  за № 602\2009 в Україні щорічно мають відбуватися урочистості з нагоди святкування Дня Державного Прапора України. 

Українська громадськість сприймає Державний Прапор України одним із головних й невід‘ємних символів незалежної української держави, за  яку віддавали життя найкращі представники українського народу  протягом століть та сплатили непомірну ціну під час голодоморів і репресій у 20 столітті. Це обумовлює наше ставлення до Указу й тих заходів, які повинні готуватися й проводитись від імені Держави на державному рівні.

 

За 5 попередніх років українці відчули, що ставлення влади до національних й державних символів, до самої незалежної держави почало змінюватися на краще. Зростає нове покоління української молоді, яка не отруєна комуністичною й російською імперсько-шовіністичною пропагандою, не зламана комуністичними катівнями та концтаборами. З кожним роком синдром бездержавності великої європейської корінної нації зникає. Цей процес невпинний, незалежно від того, що до влади в Україні на всіх її щаблях прийшла команда, яка власними діями ототожнюється з 5 колоною одного з наших поневолювачів - Московією.

 Факти свідчать, що особисто для Вас, Незалежність України, нажаль, не є святинею. А Ваші слова, висловлені нещодавно про незалежність України:  «Так вже сталося», свідчить, що Вам байдуже, чи буде Україна незалежною державою, чи знову стане колонією російської імперії. Мабуть тому РПЦ й її патріарх керують в Україні, як в Росії, втручаючись у внутрішні справи нашої держави й історію. Мабуть тому табачники були призначені на посади, щоби на 19 році незалежності України руйнувати основи її державності.  

Так сталося, що Ви були обрані Президентом де-юре Незалежної держави Україна, в якій за переписом 76% свідомих українців, а насправді - більше 80%. І за своєю посадою ви зобов‘язані не лише захищати незалежність та територіальну цілісність України, але й сприяти всебічному розвитку й добробуту корінної, української нації, і першим подавати приклад у вшануванні її Святих символів, одним з яких є Державний Прапор України.

 

Шануючи незалежність Української Держави та її символи, українська громадськість відзначить  День Державного Прапора України  23 серпня 2010 року в столиці України місті Києві.

 

В цей же день, 23 серпня, у відповідності до резолюції Європарламенту від 2 квітня 2009 року  «Щодо європейської свідомості та тоталітаризму» в європейських країнах буде  вшановуватися пам‘ять жертв тоталітарних режимів.

Українська громадськість не лише підтримує викладене в резолюції Європарламенту, згідно з якою злочини сталінізму є рівнозначними злочинам гітлеризму, а фашизм, сталінізм, фашистські та комуністичні режими визнаються загальним успадкуванням, але й збирається вшанувати пам‘ять жертв тоталітарних режимів разом з усією демократичною Європою, як європейський народ, який найбільше постраждав від злочинів комунізму й націонал-соціалізму.  

У зв‘язку з цим, висловлюємо обурення діями влади, яка дозволяє безкарно встановлювати в Запоріжжі пам‘ятний знак міжнародному злочинцю Й. Сталіну, винному у геноциді мільйонів українців не лише під час штучного голодомору 1932-1933 років – зокрема, за визначенням Апеляційного суду м.Києва від 13 січня 2010 року, але й інших формах масового знищення людей. Такі дії характеризують суть нової влади в Україні, як антиукраїнську, антинародну.

Відповідно це спонукає нас до адекватних дій по захисту всього, що пов‘язане з українською нацією – від історії й культури до суверенітету й територіальної цілісності у відповідності до Декларації про Державний суверенітет України та Конституції України.

 

У відповідності з викладеним вище, ми вимагаємо від Вас дій, спрямованих на:

1.     державотворення й відмову від антиукраїнських дій в усіх напрямках вашої діяльності;

2.      виконання попередніх Указів, спрямованих на вшанування державних символів України,а, також, гідного вшанування борців за незалежність України, які стали символом боротьби за незалежну Україну;

3.     щорічне  вшанування  пам‘яті жертв тоталітарних режимів 23 серпня разом з країнами об‘єднаної Європи

4.     інформування громадськості про події до і після підписання Пакту Ріббентропа-Молотова, який запустив коліщата другої Світової Війни й розподіл світу.

 

 За дорученням громади:

 

Голова КМО УНП                                                         Володимир Шовкошитний

Голова КМО Конгресу українських націоналістів        Юрій Шепетюк

Голова КМО УНА-УНСО                                              Ігор Мазур

Голова виконкому Української партії                            Олег Олійник              

Голова КМО Всеукраїнського об‘єднання ветеранів     Микола Зозуля

Голова КМО Спілки офіцерів України                          Любомир Гнатюк

Голова КМО ОУНд                                                        Віктор Світайло                                  

Голова КМО «Меморіал» ім. Василя Стуса                   Роман Круцик

Голова ВГО «Молодий Народний Рух»                          Іван Крулько

Голова Молодіжного націоналістичного Конгресу        Ярослав Ілляш

Голова УРП                                                                     Левко Лукненко

ВМГО "Батьківщина молода"                                                            Євген Суслов

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 620 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]