Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Хороша новина
[ Викачати з сервера (28.0 Kb) ] 30.04.2010, 13:09

Есть и хорошие новости.

Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України інформує, що 26 квітня 2010 року в Держкомпідприємництва України проведено нараду щодо внесення пропозицій до проекту Концепції Закону України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» під головуванням Голови Комітету М.Ю.Бродського.

Присутні на засіданні підприємці обґрунтували несправедливість введення обов’язкових платежів з самих підприємців до Пенсійного фонду України при діючій системі пенсійного страхування.

Було озвучено пропозиції щодо необхідності збереження усіх діючих видів діяльності для юридичних осіб-платників єдиного податку та встановлення збільшеної ставки для частини тих видів діяльності, які розробником пропонуються до вилучення із спрощеної системи оподаткування для фізичних осіб-підприємців.

 

Головуючий наголосив на тому, що Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва відстоює інтереси легального бізнесу, а також на необхідності сплати фізичними особами-підприємцями за себе внесків до Пенсійного фонду України та введення обліку із застосуванням касових апаратів.

Представники бізнесу звернули увагу на те, що касові апарати не можуть бути введені для малого бізнесу при існуючих умовах контролю та відповідальності за незрозумілі порушення, а тому було прийнято рішення підготувати зміни до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

М.Ю.Бродський, підбиваючи підсумки наради, запропонував продовжити процес доопрацювання Концепції та про те, що він не підтримує її реалізацію без зменшення адміністративного тиску на бізнес.

Копія гарантійного листа М.Бродського, наданого учасникам наради, додається.


--
С благодарностью и признательностью, президент Союза предпринимателей и работодателей Крыма, председатель Наблюдательного Совета Крымского института экономики и хозяйственного права, доктор экономики, Александр Дудко. Наш сайт WWW.SPRK.CRIMEA.UA
Контактные телефоны: 050-6041339, 093-2711423, 067-6527552.
Приглашаю Вас посетить мой личный блог: http://my.mail.ru/mail/dalexsprk/


Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 843 | Завантажень: 116 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]