Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Як стати учасником громадянського руху Вільний простір
30.04.2011, 21:27

Як стати учасником громадянського руху Вільний простір

Для фізичних осіб


Крок перший -на сайті asamblea.org.ua ознайомимтись з концепцією Вільний простір.

В разі згоди заповнити анкету

Крок другий - Шукати однодумців і формувати осередок (десятку) після заповнення анкети буде доступ до адрресатів з даного населеного пункту. Обєднання відбувається на добровільній основі. Включення всіх осіб зареєстрованих на сайті не обовязкова. Можливо залучення знайомих без реєстрації на сайті. Ніхто не має права втручатись в створення осередку.

Крок третій Навчитись захищати один одного і в першу чергу себе. При потребі навчання проводяться на базі реальних ГО, що затверджені асамблеєю громадських організацій малого та середнього бізнесу України. На сьогодні -Славута Хмельницької обл. ГОТП Край.

Крок четвертий -Після створення осередку створювати ГО Кількість членів ГО повинна забезпечити самодостатністьорганізації (організаційної, фінансової, тощо) Назва і форма обєднання ролі не грають.

Крок пятий -При ГО створюється мобільна група з активістів. Аналогічно проводиться навчання.Як створюється всеукраїнська мережа колективного самозахисту.


Для існуючих та новостворених ГО


Крок перший-На сайті asamblea.org.ua заповнити угоду про співпрацю, автобіографію на керівника ( представника ГО)

Крок другий -делегувати свого представника в громадську раду (міську\районну асамблею) регіональну (обласну)раду, в інші органи самоорганізації.

Крок третій — від регіональної ради делегувати представників в центральні органи самоорганізації (наприклад асамблею ГО МСБ України, комітет самозахисту тощо)

Порядок делегування та обрання повинен відповідати демократичним стандартам. Ніхто не має права вказувати кого делегувати і куди. Кожен учасник ГР ВП має право і зобовязанний обирати і відкликати делегованих представників.

Делеговані представники виконують роль координаторів, а не керівників.. Працюють виключно в рамках повноважень згідно регламенту асамблеї ГО МСБ України, принципів та цінностей ГР ВП.


Всеукраїнська мережа не передбачає створення формальних вертикальних структур та підконтрольності, втрати самостійності окремими ГО передбачається горизонтальні звязки між всіма ГО, учасниками ГР ВП


Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 763 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Олександр  
0
Як заповнити анкету ??? Сайт asamblea.org.ua не відкривається .

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]