Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Як провести громадську експертизу влади
13.07.2010, 14:54
Ви бажаєте покращити роботу органів влади? Ви хочете успішно впливати на реалізацію державної політики? Саме для Вас Творче об'єднання «ТОРО» разом із партнерами розробило цей сайт - "Електронний робочий стіл громадського експерта". На сайті Ви знайдете методичні рекомендації щодо планування та проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, що розроблені на основі Постанови Кабінету Міністрів України N 976 від 05.11.2008 р.

Колектив знаних в Україні громадських експертів максимально повно та водночас доступно проконсультує Вас на нашому сайті із алгоритмом проведення успішної громадської експертизи. Сам алгоритм подано у вигляді п’яти тематичних розділів та низки додатків. Всі разом вони описують 12 основних кроків, необхідних для досягнення успіху в оцінці діяльності органів виконавчої влади будь-якого рівня.Найцікавіше ж шукайте на сторінках Корисні матеріали та Приклади документів. В цих розділах сайту на практичних прикладах проілюстровано кожен крок громадської експертизи. Приклади документів подають вже готові рішення, що готуються під час громадської експертизи. Все це дозволяє кожному користувачеві ресурсу почуватися впевнено у вирії українського законодавства чи методів збору та аналізу даних.

Бажаємо успіху та натхнення кожному користувачу цього ресусру та чекаємо Ваших громадських експертиз на нашому порталі http://www.civicexpert.in.ua/ 
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 780 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]