Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Як мешканець Ізраїлю наїхав на лідера слов’ян України.
28.06.2011, 00:38

Як мешканець Ізраїлю наїхав на лідера словян України.

 

Перед самим початком єврейського Шабаду, у п’ятницю 24.06.2011 р.

громадянин Ізраїлю, 23-річний Дік Натан поспішав вирішити свої справи.

Не відпочивав у цей момент і новообраний лідер партії «Союз Словян України» Сергій Кириченко.

Чи то сила тяжіння авто ізраїльтянина до авто українця, чи то якісь інші внутрішні мотиви душі жителя йорданської долини, пересікли шляхи двох машин.

Зіткнення авто сталося при виїзді з другорядної вулиці Рози Люксембург на головну дорогу Миколаївське шосе. С.Кириченко обґрунтовано вважає, що ізраїльтянин «підрізав» йому траєкторію руху, не поступившись його правому положенню, тим більше, що зліва від Д.Натана не було ніякого транспорту. За пунктами 10.1, 10.3, 10.4, 10.11, 11.5 та 11.11 «Правил дорожнього руху України» молодий єврейський водій повинен був поступитися транспортному засобу, який знаходиться справа, тобто авто С.Кириченка. Лідер партії словян і в прямому і в переносному сенсі слова – ПРАВИЙ. Але інспектор ДАІ Лянсберг М.В., після ґрунтовного спілкування на місті ДТП з рабином Херсона і області Йосипом Вольфом та Головою єврейського благодійного фонду Олександром Вайнером, все ж таки склав протокол про адмінпорушення на С.Кириченка. До речі О.Вайнер з’явився на місці ДТП через пару хвилин, а рабин Й.Вольф невдовзі.

Варто звернути увагу, що саме рабин Й.Вольф та єврейський благодійник О.Вайнер є заявниками по кримінальній справі проти С.Кириченка за ст. 161 КК, звинувачуючи його у розпалюванні національної і релігійної ворожнечі та ненависті.

С.Кириченко оскаржив незаконні дії даїшника та певний у відмові суду задовільнити вимоги ДАЇ за незаконним адмінпротоколом, так як усі докази свідчать про його правоту.

В політично активному середовищі схиляються до думки, що це ДТП не таке вже й «другорядне» та «випадкове», бо сталося воно саме через один день, як Сергій Кириченко не зявився 22.06.11 р. для проходження судово-психіатричної та психологічної експертизи у Миколаївську обласну психіатричну лікарню, куди його направив суддя по справі Зубов О.С.

Сам С.Кириченко не виключає тої можливості, що замовники по його кримінальному переслідуванню ніяк не можуть заспокоїтися на тому, що їх сценарій розпадається, і тому будуть ще якийсь час у «творчих пошуках».

 

Юрій Свириденко

 

http://www.youtube.com/watch?v=8-pgNUr1M8Y

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 688 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]