Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Як діяти, коли "наїхала" податкова
05.07.2011, 23:53
Лист підприємця: Як діяти, якщо податківці, посилаючись  на ніби відкриту проти контрагента кримінальну справу, поводять невиїздну !!! документальну перевірку мого підприємста, без будь-яких доказів вважають договір між мною і контагеном не дійсним і на цій підставі не враховують наявні первинні документи, що підтверджують податковий кредит,  донараховують податкові зобов'язання на суму податкового кредиту зі штрафними санкціями. На надані заперечення, що подібні дії є не що інше як навязана мені солідарна відповідальність, яка, як відомо, суперечить чинному законодавству і Конституції - ніякої відповіді по-суті(повторюється все те, що записано в акті перевірки). Звернення до прокуратури щодо скоєного податковою злочиу- взагалі ніякої відповіді
Віталій Лаврик

Відповідь Рімми Білоцерківської:  Як видно з цієї інформації ,що підприємець надав до податкової  договір , чого він не зобовязаний робити , бо податкова не є стороною договору та немає права витребовувати договори та втручати к свободу договірних відносин встановлених і ЦК і ГК України. І це як раз типова сетуація , коли підприємці пишуть сами заяву "прошу розстрілляти мене добровільно " коли надають у податкову договори  та документи  для невиїздної документальної перевірки на запит ДПІ , ми навчились і на їх запити  діяти  адекватно  законодавству , а саме :ПК УКраїни  , вони як правило пишуть надати договір та документи первинної звітності по ПП... , але у нас немає обовязку давати все підряд, ми їм пишемо , що уточніть по якому саме факту  порушеннь податкового законодавства треба надати документи  за п.73.3. ПК України ,а у них немає порушеннь і все на цьому закінчується. І як завжди я говорю не треба робити нічого самому , собі не на користь .поки будемо рабами свойого невігластва , поки цим і будуть користатися.
 ПК УКравїни "73.3. Органи державної податкової служби мають право звернутися до платників податків та інших суб'єктів інформаційних відносин із письмовим запитом про подання інформації (вичерпний перелік та підстави надання якої встановлено законом), необхідної для виконання покладених на органи державної податкової служби функцій, завдань, та її документального підтвердження.
Такий запит підписується керівником (заступником керівника) органу державної податкової служби і повинен містити перелік інформації, яка запитується, та документів, що її підтверджують, а також підстави для надіслання запиту.
Письмовий запит про подання інформації надсилається платнику податків або іншим суб'єктам інформаційних відносин за наявності хоча б однієї з таких підстав:
1) за результатами аналізу податкової інформації, отриманої в установленому законом порядку, виявлено факти, які свідчать про порушення платником податків податкового, валютного законодавства, законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби;
2) для визначення рівня звичайних цін на товари (роботи, послуги) під час проведення перевірок;
3) в інших випадках, визначених цим Кодексом.
Запит вважається врученим, якщо його надіслано поштою листом з повідомленням про вручення за податковою адресою або надано під розписку платнику податків або іншому суб'єкту інформаційних відносин або його посадовій особі.
Платники податків та інші суб'єкти інформаційних відносин зобов'язані подавати інформацію, визначену у запиті органу державної податкової служби, та її документальне підтвердження протягом одного місяця з дня, що настає за днем надходження запиту (якщо інше не передбачено цим Кодексом). У разі коли запит складено з порушенням вимог, викладених в абзацах першому та другому цього пункту, платник податків звільняється від обов'язку надавати відповідь на такий запит.
Інформація на запит органу державної податкової служби надається Національним банком України, іншими банками безоплатно у порядку і обсягах, встановлених Законом України "Про банки і банківську діяльність".

 Рімма
Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 777 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]