Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Ігор Шевченко Чергові завдання
21.04.2010, 18:17
Шановні учасники команди!
Нас вже більше 500 по всій Україні!!! Це перший серйозний рубіж, який ми успішно і досить легко подолали. Наша команда збільшується з кожним днем і за кількістю, і за активністю. Прийшов час ставити наступне завдання і братися за його виконання.
Враховуючи стрімку динаміку розвитку нашої команди та ваше бажання активних дій, я впевнений, що ми вже цілком готові до виконання нашого головного завдання 2010 року – створення якісно нової політичної партії.
Цим листом я офіційно оголошую про ініціативу створення якісно нової політичної партії та прошу вас підтримати мою ініціативу шляхом збору підписів на її підтримку. Партія створюється за принципами, що викладені в моїх Січневих тезах, які, я сподіваюся, ви всі читали і підтримуєте.
Головною стратегічною метою нової партії є побудова процвітаючої України та забезпечення гідного щасливого життя для всіх її громадян.
Єдина можливість досягти цієї мети – це прихід до влади справді достойних людей, які одночасно відповідають трьом базовим критеріям: 1) честь, 2) компетентність і 3) щире служіння людям.
Головним завданням нашої партії буде знаходити, перевіряти, навчати, об’єднувати та приводити до влади саме таких людей на всіх рівнях влади від сільської ради до Верховної Ради, від міського голови до Президента країни, тому що тільки достойні влади люди зможуть зробити Україну успішною, а людей – щасливими.
Влада достойних зветься МЕРІТОКРАТІЄЮ (від лат. meritus - достойний та грец. κρατος – влада), тому пропоную назвати нашу партію - МЕРІТОКРАТИЧНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ (скорочено – МПУ).
Збір підписів на підтримку ініціативи про створення партії стане перевіркою нашої спроможності виконати вимогу законодавства про збір 10 000 підписів на підтримку рішення про створення партії.
Рішення про створення партії ухвалить Установчий з’їзд, який запланований на жовтень 2010 року. Але щоб бути впевненими в дієздатності нашої команди, яка повинна буде швидко зібрати підписи після з’їзду, ми вирішили провести попередній збір підписів на підтримку поки що не рішення, як вимагає законодавство, а ініціативи про створення партії. Якщо ми зможемо зібрати 10 000 чи більше підписів на підтримку ініціативи, це буде означати, що ми однозначно зможемо зібрати необхідні підписи і на підтримку рішення з’їзду про створення партії.
10 000 підписів не так багато, але і не все так просто. Законодавство вимагає зібрати підписи в 2/3 районів 2/3 областей України, АР Крим, Києва та Севастополя, а це як мінімум 336 районів України. Ми ж повинні ставити собі за мету зібрати підписи в 100% районів, тобто в 504, і не 10 000 підписів, як вимагає закон, а як мінімум 20 000. Це в наших силах, і ми це зробимо!
Тому наразі перед нашою командою стоїть два важливих завдання:
Розповсюдження інформації про ідеї мерітократії; Збір підписів на підтримку ініціативи щодо створення Мерітократичної партії України у районах України, де Ви мешкаєте або маєте друзів чи знайомих. Якщо Ви готові взятися до виконання цих завдань, будь ласка, підпишіть та надішліть до Секретаріату Меморандум про активну участь в створенні партії (меморандум можна завантажити тут) і розпочинайте діяти.
500 найбільш активних учасники нашої команди будуть запрошені до участі в Установчому з’їзді і таким чином стануть засновниками якісно нової партії – Мерітократичної партії України, яка буде працювати виключно в інтересах людей та приведе Україну до процвітання та успіху.
Будь ласка, якщо у Вас є питання, зауваження, пропозиції чи будь-які коментарі, без вагань звертайтесь до координатора по роботі з лідерами та активістами Богдана Дубовика ел. поштою bohdan.dubovyk@shevchenko.ua або за телефоном 044 492-92-92.
Також Ви можете надсилати свої питання та пропозиції мені особисто на адресу igor.shevchenko@shevchenko.ua
Якщо не ми, то хто? Якщо не зараз, то коли?
Щиро ваш,
Ігор Шевченко

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1072 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 саша  
0
Наверное нужно написать, что эта ознакомительная статья о меритократии, не имеющая к движению предпринимателей никакого отношения, всё таки это сайт асамблеи, а не команды Шевченко.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]