Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Ігор Каганець Ідентифікація середнього класу і Три арійські закони життя
[ Викачати з сервера (72.1 Kb) ] 12.05.2020, 16:04

З цього карантину ми зобов’язані витягнути максимум користі. Панічний стрес-тест дозволив нам виявити 5% українців, спроможних до самостійного мислення в умовах системного, жорсткого і нахабного психічного пресингу. Це велика удача. А тепер погляньмо на цю соціальну групу з точки зору політології.

200506ukrayinec.jpg

https://files.ar25.org/sites/default/files/styles/cover/public/node/2020/05/45263/200506ukrayinec.jpg?itok=lkhK5Tms

Зміст

Попередні статті:

У кого вірять українці? Тільки не кажіть, що в Бога

Партія здорового глузду: 5%, які не бояться. Хто вони?

Виявлену спільноту 5% ми назвали «партією здорового глузду». З погляду політології це ніщо інше, як середній клас. Для кращого розуміння цього феномену, погляньмо як влаштована нинішня держава.

Консенсус верхів і низів

Формою державного правління в Україні є олігархічно-охлократична диктатура. Що означає цей термін?

1. Слово «олігархічний» означає, що влада належить групі осіб, які використовують державу для паразитичного збагачення.

2. Слово «охлократичний» означає, що «знизу» олігархат підтримується залежним від нього «охлосом» (натовпом). Маніпуляцію натовпом олігархат здійснює за допомогою власних ЗМІ, бюджетних виплат, субсидій, пільг і наркотиків, головними з яких є алкоголь і тютюн.

3. Слово «диктатура» означає, що органи влади формуються згори донизу, а система виборів є лише ілюзією для приховування реального стану справ. Протилежністю диктатурі є республіка («суспільна справа») – форма державного устрою, за якої органи влади формуються громадами знизу догори.

Середній клас: добровольці та волонтери

Між олігархічними «верхами» і залежними від них «низами» перебуває третя соціальна група – «середній клас». До нього належать люди, які не бажають бути гайками великого індустріального конвеєра, натомість прагнуть зберегти ментальну і економічну самодостатність. На відміну від охлосу, заклопотаного матеріальною основою виживання, для середнього класу головною цінністю є воля як засіб самореалізації. Середній клас – сам собі пан.

В сучасній Україні головним критерієм належності до середнього класу є участь у русі військових добровольців і цивільних волонтерів. До цього руху нині належить приблизно 5% населення України. Легко здогадатися, що це та ж сама «партія здорового глузду».

Серединний, прямий, правильний

Проте слово «середній» означає дещо глибше, ніж перебування між багатими верхами і бідними низами. Середній – це той, що перебуває в центрі і йде прямим, природним, правильним шляхом, без збочень в одну чи іншу сторону.

Правильність серединного шляху полягає у виконанні трьох Арійських законів життя:

1. Жити власною волею, керуватися власним розумом.

2. Жити власною працею, бути економічно самодостатнім, не паразитувати.

3. Творити спільне благо, розширювати коло друзів, партнерів, однодумців.

Ті, що дотримуються цих трьох універсальних законів життя, і належать до середнього класу, незалежно від роду своєї професійної діяльності чи матеріальних статків. До середнього класу належать і самостійно мислячі інтелектуали, і дрібні підприємці, і великий бізнес – всі, що живуть власною волею, власною працею і шукають спільного блага.

Справді, адже добровольчо-волонтерська спільнота об’єднала людей найрізноманітніших професій і різного рівня забезпеченості. Саме вони врятували Україну тоді, коли олігархічно-охлократична машина перебувала у стані ступору. Середній клас не чекав вказівок згори: він діяв власною волею, власними ресурсами, з довірою до собі подібних.

Для порівняння погляньмо, як ставляться до цих трьох законів олігархат і керований ним охлос.

Олігархат живе власною волею, але чужою працею – паразитуючи на державному бюджеті.

Охлос живе чужою волею (бездумно виконує вказівки олігархату), але переважно власною працею (частково паразитуючи на середньому класі).

Щодо спільного блага, то олігархат і охлос діють однаково – лише заради власних егоїстичних інтересів.

Український народ для олігархату є етнічно чужим, тому олігархат його і зневажає, і боїться. Відтак робить усе, щоб ослабити українців, зробити їх покірними і тупими, а також фізично слабкими і хворобливими – для останнього є Міністерство скорочення населення з його маніакальними ідеями карантину і щільним графіком вакцинацій.

Охлосу не зрозуміла ідея спільного блага, волонтерства і дарування – тому що спрацювало багаторічне промивання мізків олігархічними ЗМІ. У охлосу жебрацька свідомість, тому він вважає, що йому винні всі, а він – нікому. Це, до речі, пояснює, чому переважна частина населення України не усвідомлює факту війни з Росією – охлос наївно вважає, що це його не стосується.

Рабовласницька вертикаль примусу

Нинішня державна модель являє собою олігархічну вертикаль примусу. Олігархат виступає в ролі зовнішньої структури, яка керує чужорідним народним тілом. Ця модель притаманна Росії і Китаю, і вони швидко доводять її до логічного завершення у формі цифрової диктатури і тотального контролю.

Найбільшою загрозою для олігархату є середній клас, оскільки він має потенціал стати головою народного тіла і отримати масову підтримку, адже народ схильний тягнутися до свого, рідного. Тому олігархат використав нинішню псевдоепідемію не лише для спекулятивного збагачення, а й для ліквідації середнього класу – новітнього «розкуркулення». Про це у статті Карантин і Голодомор: як українцям звільнитися від колективної психічної травми (+аудіо).

Республіканська багаторівнева мережа

Сама природа середнього класу засадничо заперечує будь-яке поневолення і паразитизм. Середній клас орієнтований на добровільну співпрацю і формування багаторівневої мережі громад – республіки. Республіканська модель передбачає поступове залучення народу до механізму самоорганізації громад і перетворення аморфного охлосу на структуровану націю.

Продовження: Новітня Козаччина: середній клас зобов’язаний очолити Україну – в цьому сенс його існування

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 9 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]