Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Ігор Гурняк. Звернення до влади
14.07.2010, 21:20

Президентові України
Януковичу В. Ф.

Прем'єр-міністрові України
Азарову М. Я.

Голові Верховної Ради України
Литвину В. М.

Голові держкомітету України з питань регуляторної політики та підприємництва
Бродському М. Ю.

Голові Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України
Козаченкові Л. П.

Голові Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва
Королевській Н. Ю.

Звернення асоціацій бізнесу

щодо кроків уряду з руйнації спрощеної системи оподаткування

та недотримання передвиборчих обіцянок партії регіонів

 

Верховна Рада ухвалила Закон України про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування ” № 6673, яким встановила розмір додаткового страхового внеску для підприємців – спрощенців.

 

На нашу думку, питання встановлення розміру страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування для фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування,  у сумі мінімального розміру внеску за кожну особу з урахуванням частини фіксованого або єдиного податку, що перерахована до Пенсійного фонду України, а також  порядку і строків їх сплати мають бути узгоджені з чинними податковими нормами, що регулюють питання сплати цих податків. А цього на сьогодні не зроблено, тому зазначене рішення є незаконним.

Згідно з проектом Закону України «Про особливості застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва у період виходу економіки України зі стану фінансової кризи», прийнятим у першому читанні, авторами якого є депутати Партії регіонів Ірина Акімова та Юлія Новікова, «до закінчення виходу економіки України зі стану фінансової кризи на фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали спрощену систему оподаткування (єдиний податок), та членів сімей зазначених осіб, які беруть участь у провадженні такими суб’єктами підприємницької діяльності та не перебувають з ними у трудових відносинах, не поширюється обов’язок сплати страхових внесків в порядку, визначеному Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».  Ми хочемо довести до відома представників партії регіонів, що, криза в Україні все ще не закінчилась, відбулись лише президентські вибори. За таких умов «рубати на корені» можливості виживання для самозайнятих осіб, не створюючи альтернативних умов для зайнятості, розвитку бізнесу, є дуже негативним кроком для економіки.

Як можна в умовах непрозорості функціонування пенсійної системи, співвідношеннями між розміром пенсій у сотні разів, стягувати додаткові пенсійні виплати, наприклад, з працюючих пенсіонерів!? Навряд чи за рахунок виживаючих у складних умовах спрощенців доцільно нагромаджувати кошти для 30-тисячних пенсій!? Чи буде кращим для держави, якщо люди, що на сьогодні нічого у неї не просять, вишикуються рядами для отримання допомоги з безробіття (що перевищує розмір єдиного податку, що сплачується на сьогодні у бюджет, перед Центром зайнятості! Ми щиро сумніваємося у цьому.

Ми вважаємо, що економічну ситуацію у державі можна виправити не фіскальними кроками такого ґатунку, а реальною підтримкою для процесів розвитку бізнесу, створення нових робочих місць, залучення іноземних інвестицій. Президент за умов, що склалися у вітчизняному бізнес - просторі, просто не має морального права не почути людей і підписати закон про збільшення відрахувань до пенсійного фонду!

Лише та влада, яка чує свій бізнес, чує і свій народ!

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 784 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]