Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Наши файлы

Ігор Гурчик. Вибори ПРЕС
08.09.2011, 23:16

                                         ВЛАДУ  ПІД  «ПРЕС»!!!

 

  До своєї  річниці  незалежності Україна прийшла з єдиним беззастережним здобутком, - ДОСЯГНУТА  ПОВНА  НЕЗАЛЕЖНІСТЬ  ВЛАДИ  ВІД  НАРОДУ. 

  Конституційна казка про те що ми, народ, «є єдиним джерелом влади», насправді  перетворена «слугами народу», в прямо протилежну реальність, з якою ми стикаємось кожен день у будь-якому місті, селі або селищі України.

  За цей час в нас були різні депутати, різні уряди, різні президенти, але на відміну від звичайних слуг, у цих «слуг» завжди був спільний і дуже принциповий привілей: ми, народ, не маємо можливості вигнати цих «слуг», навіть якщо вони перестають нас влаштовувати. І вони цим користуються, сидячи на наших шиях по 5, 10, 15, 20 років.

 З народом поводяться як з бидлом, не якісь іноземні завойовники, а його ж «слуги».

Як же перетворити Україну з країни де влада, схоже, є найголовнішим ворогом народу,

в цивілізовану країну, де влада знає своє справжнє місце?  Пропонуються різні способи: одні, як завжди, пропонують почекати, інші за революцію, багато розмов ведеться про зміни до Конституції  та іншого законодавства, хтось молиться Богу, хтось надіється на Захід, хтось на Схід… А влада слухає та спокійно продовжує красти.

 Ми пропонуємо ефективний метод впливу на ситуацію, що склалася в Україні, - задля позитивних змін в управлінні державою, задля змін в законодавстві. Щоб держава нарешті запрацювала на користь українського суспільства.  Ми повинні перетворити владу на залежну від її джерела, -  залежну від народу України.  Влада повинна перетворитися на таку, щоб будь-хто з тих, кому влада довірена народом, в разі невиконання ними їх обовязків, вилітали б зі службових кабінетів і більше ніколи туди не поверталися!

 Саме для цього, ще у березні 2006 року, Ігор Гурчик (київське ГО «Наша земля») розробив та оприлюднив «ПРОПОРЦІЙНО-РЕЙТИНГОВУ СИСТЕМУ  ГОЛОСУВАННЯ» з дійсно відкритими партійними списками (скорочена назва цієї системи: «ПРЕС»). Лише ця система дозволяє виборцям не тільки обирати напряму тих, кого вони вважають за потрібне обрати, але й відкликати напряму тих обранців, які не виправдали народної довіри.  При цьому «ПРЕС» можливо використовувати не лише для обрання депутатів ВР, але й для обрання(і припинення повноважень) мера Києва, або президента України.  І саме тому, що лише система «ПРЕС» дає реальну, а не міфічну, можливість перетворити найвищу владу на відповідальну та залежну від волі виборців, ця влада роками старанно замовчує навіть саме існування наших пропозицій, хоча при цьому дозволяє обговорювати будь-які теми (конституції, «відкриті списки», про «відкликання», про педофілів…), але ж звичайно не те, як впровадити в Україні саме цю дійсно небезпечну для антинародної влади систему виборів. Ця влада сама по собі ніколи не обмежить свої владні привілеї, і буде безкінечно боротися за свою безвідповідальність та незалежність від народу. Тому ми з вами повинні об’єднати зусилля громадян, громадських організацій, і особливо тих політичних партій, які дійсно працюють на народ, щоб в Україні запрацював ПРЕС, який дозволить кожному з нас щонайменше:

  1. Віддати свій голос не за закриті партійні списки, а напряму за прізвище тієї конкретної людини, яку саме Ви вважаєте достойною обрання.

  2. Напряму відкликати відданий Вами голос, щоб достроково припинити повноваження народного обранця, який перестав відповідати народним вимогам.

  3. Не просто проголосувати «проти всіх», подарувавши (як це робиться зараз) ваші голоси тим партіям проти яких ви голосували, а проголосувати дійсно проти них, бо якщо кількість голосів, що буде віддано за графу «проти всіх», стане більшою, ніж набрав партійний список партії-переможниці, то вибори визнаються недійсними і призначаються нові вибори.

 

    В нас одна спільна мета!  Обєднуємось заради цієї спільної мети! 

    ГО «Наша земля»     ГО «Співзахист»      vladanarodu1@gmail.com

«Порівняльний аналіз виборчих систем».

 

http://spivzahist.com.ua/default/blog/view/61/blog/3/Porіvnyalniy-analіz-viborchih-sistem

 

 

«Пропорційно-рейтингова система голосування (ПРЕС)».

 

http://spivzahist.com.ua/default/blog/view/44/blog/3/Proportsіyno-reytingova-sistema-golosuvannya-(PRES).

 

 

Вибори президента Бразилії у 2010. Електронний аналог ПРЕС вже впроваджено в Бразилії.

 

http://www.unian.net/rus/news/news-403968.html

 

 

Звернення до кандидатів на посаду Президента України у 2009р., щодо ПРЕС. Надіслано кандидатам. 

 

http://spivzahist.com.ua/default/blog/view/67/blog/3/Zvernennya-do-kandidatіv-na-posadu-Prezidenta-Ukrayini.

 

 

«Відкриті списки. Хтось проти?»

 

http://spivzahist.com.ua/default/blog/view/57/blog/3/Vіdkritі-spiski.-Htos-proti?

 

 

«Рекультивація влади. Народний імператив (НІ)».

 

http://spivzahist.com.ua/default/blog/view/58/blog/3/Rekultivatsіya-vladi.-Narodniy-іmperativ-(NІ).

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 866 | Завантажень: 69 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]