Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

І ЗНОВУ В УМАНІ РЕПРЕСІЇ
30.08.2011, 21:08


За наказами керівників органів влади за місяць до хасидського нового року (29 вересня) правоохоронні органи розпочали так звану «отработку» місцевості.

В першу чергу в цю «отработку» стали попадати активісти громадського життя.

30 вересня 2011 року біля шести ранку на прямо на вулиці коли мій автомобіль рухався, різко «підрізав» міліцейський автомобіль без мигалок. Із вікна міліцейської п’ятірки палкою махав міліціонер і кричав щоб зупинився мій автомобіль. Ми зупинилися. Міліціонер вийшов із машини. Так як я є власником автомобіля і у мене знаходилися документи, а керував моїм автомобілем мій син, який вписаний у техпаспорт і має право керування, я вийшов до міліціонера з тим щоби дізнатися причину таких насильних дій міліцейської машини. Однак міліціонери насильно впихнули мене у своє авто. Стали пропонувати якось вирішити питання. Але я повідомив, що нерозумію що треба вирішити? Тоді міліцейська машина поїхала в сторону виїзду за місто. Так незаконно мене тримали в автомобілі більше години. Потім повезли до лікарні в прийомне відділення. Стали пропонувати дихати в трубочку, але трубочки у них всі якісь однакові, вставляються вині маються. Тоді я запропонував медикам взяти в мене кров на предмет наявності алкоголю. Медики мені відповіли, що вони цього нероблять та сказали міліціянтам, щоб вони забирали мене звідси. Я пішов із лікарні, а міліціянти поїхали десь. Я потім пішком пішов в те місце, де залишилася моя машина і ще троє осіб. Але коли я прийшов до місця де зупинили мою машину, то машини вже небуло, а водія і ще двое наших знайомих силою три міліціонера виштовхали із машини, сіли в машину і уїхали.

Де зараз знаходиться моя машина, я незнаю. Після цього я звернувся до міліції про відкрите заволодіння моєю машиною невідомими мені особами у міліцейській формі, які не приставилися, нескладали будь-якого протоколу.

Потім я подав заяву до прокуратури про незаконне позбавлення мене волі міліціянтами та відкрите заволодіння моїм майном.

Також подав скаргу на незаконні дії медпрацівників приймального відділення щодо відмови мені права на незалежне освідування. Та звернувся до експерта нарколога про проведення експертизи і надання висновку.

            Це в такий спосіб почали розправлятися в Умані із активістами громадського руху за вказівкою …  Думаю відомих в м. Умані «кошарних» керівників влади.   

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 826 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]