Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Громадянський рух Вільний Простір. Чому виникла потреба у Вільному Просторі.
18.12.2010, 02:19

 

                         Громадянський рух Вільний Простір

 

                            Чому   виникла потреба у Вільному Просторі.

 

Останні події показали, що головна причина кризи в суспільстві, деградації всіх інститутів держави криється в нас самих. Маючи найкращу конституцію в Європі ми  живемо за законами джунглів-хто  сильніший той і правий. 

Через апатію, небажанням, а може й невміннням користуватись своїми  правами як єдиного носія влади, народ України дав можливість узурпувати владу в руках кількох сімей, які перетворюють країну в свою власність. Роль народу України-утримувати своєю працею, податками та хабарями паразитуючу армію  чиновників та дозволяти  безконтрольно привласнювати національні багатства олігархічним кланам.

Почавши з обєднання здебільшого підприємницьких  організацій асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу прийшла до висновку, що вирішенням проблем суто підприємницьких пролеми країни не вирішаться. Ми побачили, що проблеми малого та середнього бізнесу тісно переплетені з проблемами великого неолігархічного вітчизнного бізнесу, проблемами наших найманих працівників, вчителів, парцівників інших сфер, навіть чатсини держслужбовців. Ми прийшли до висновку,  зміна одного лідера на іншого, однієї групи політикіів на інших не призведе до змін в країні на краще.  Потрібно кардинально міняти відносини в країні.

Ми пропонуємо щлях виходу з кизи в створенні масового постійно діючого незалежно від зміни політичних угруповань, заснованого на принципах верховенства Конституції України, ріноправності, патріотизму, толерантності  та порядності- Громадянського Руху Вільний Простір.

Заснований він на  загальнолюдських цінностях, за якими жили наші предки, які лягли в основу всіх релігій-  суть яких в тому, що чим високоморальніше суспільство тим воно багатше і кожен громадянин має можливості реалізуватись і бути щасливим.

Кожен з нас повинен усвідомити, що саме від нього залежить  майбутнє України, що ніхто окрім нас не винен, що ми не цікавимось, не  приймаємо активну участь в  громадському та політичному житті на місцях, не приймаємо участь у обранні лідерів,   що дає змогу приходити до влади  різним пройдисвітам.

Саме кожен з нас повинен прийняти участь в створенні нових чи вступити до існуючих реальних ГО, прийняти активну участь в обранні лідерів знизу до верху, нести повну відповідальність за їх діяльність, контролювати їх та в разі необхідності відкликати та переобирати.

Ми не будемо чекати переобрання депутатів, президента-ми  будуємо свій вільний від корупції, беззаконня та брехні простір, своє середовище, ми починаємо  з самозахисту нашого простору, будуємо свої відносини та створюємо органи самоорганізації, завдання яких встановити тотальний контроль над всіма гілками влади, активно та системно викорінювати корупцію та  розкрадання національних багатств, створювати свої органи правопорядку на основі козацтва, народних дружин, які будуть наводити правопорядок в містах і селах, і стануть альтернативою корумпованій та злочинній міліції, нас будуть обслуговувати власні суди (на основі третейських судів) власні а не заморські чи олігархічні банки. Ми будемо підтримувати   своїх виробників, купуючи їх продукцію, виробники повинні виробляти лише якісну продукцію, бо народ України повинен бути здоровим.

  Ми будемо діяти виключно в  законних рамках, беззконня, безпорядки вигідні виключно чинній владі та політиканам.

Окрім традиційних  методів впливу  через громадські організації  є мобільні  групи-завдання яких виявляти та реагувати у встановленому законом порядку згідно закону про громадські обєднання на протиправні дії, зловживання, корпуції з боку держслужбовців, виявлення фактів розкрадання та неефективного використання бюджетних коштів.

Мобілізація громади та встановлення контролю за всіма органами місцевого самоврядування, розподілом земель, бюджетних коштів та держмайна.

Започаткований банк даних непокараних злочинів, так звана чорна книга. За результатами проведених громадських експертиз туди вносяться чиновники, які здійснили злочини проти держави та оремих осіб. Прийде час  і ми спитаємо з кожного. Зло повинно бути покаране.

Для підтримки осіб, в т.ч. держслужбовців, які відкрито виступили проти протипраних дій та постраждали внаслідок своєї громадянської позиції створюється фонд взаємодопомоги. Чиновник, занесений до чорної книги, або проти якого виступають учасники Вільного Простору не має права на таку допомогу.

Одним з дієвих механізмів впливу на  олігархічні клани є економічний бойкот-відмова від товарів та послуг, що є вланістю олігархів- (наприклад матраци Венето- Бродський Михайло)

Бючи по кишені олігарха ми одночасно підтримаємо власного товаровиробника -малий та середній бізнес. Враховуючи, що олігархічні клани володіють стратегічними підприємствами-монополістами (електроененргетика та газ), в рамках Вільного Простору особливу увагу та підтримку направимо на енергозбереження і виробництво альтернативних джерел енергії, що дасть змогу стати Україні енергонезалежною країною

Підприємці зобовязані допомагати іншим верствам, брати на роботу людей, що є учасниками вільного простору, створювати нові робочі місця.  Замість того, щоб давати хабарі, відкати, платити данину  мерам, правоохоронцям, податківцям на ці гроші допомагати своєму місту, району, вулиці. будинку.

 

Вільний Простір - це   розумна, самоорганізована сила. Сила яка  здатна змінити Україну. Встановити справжнє народовладдя в країні, віднайти серед нас справжніх лідерів, виховати та привести до влади справжню політичну еліту, нову генерацію чиновників, вивести її в передові країни світу.             Памятай-новим лідером можеш стати ти!

 

Для досягнення мети Вільного простору неминуче постає питання щодо зміни законодавства.

Узурпувавши владу в своїх руках олігархи убезпечили себе від справжнього носія влади-народу змінами в Конституційю та закони України таким чином,  що на сьогодні ми не можемо фактично відкликати депутатів чи президента , а також здіснювати свою влдау безпосередньо, як це передбачено ст. 5 Конституції України.

Тому ми ініціюємо зміни в Конституцію  шляхом референдуму, що дасть змогу безпосередньо здійснювати народовладдя.

 

Партії-  нинішня система виборів перетворила партії на бізнес-проекти, коли місця продаються, іде торг за першу трійку, пятірку, і т.д. Причому голова осередку партії є фактично її власником і автоматично проходить в депутати, забезпечуючи собі місце в прохідному списку.

Це відбувається знову ж через пасивність нас, виборців. Ми не хочемо приймати участь в роботі партійних осередків, замість того, щоб вступити туди і навести там порядок, переобрати голову, формувати самим колегіально списки. Під час останніх виборів була катасрофічна ситуація-коли в окремі дрібні партії не було кого взяти в депутати. А потім ми дивуємось, де взялись такі депутати?

Ми оголошуємо-політика повинна робитись чистими руками!

 

Вільний простір ні в якому разі не може бути перетворений в політичний проект. Вільний простір -це забезпечення  виборності всіх лідерів знизу доверху. Це контроль за всіма громадськими і політичними лідерами, це контроль за всіма громадськими і політичними організаціями. Вільний простір це очищення, це постійна люстрація.

Ми ставимо вимогу до політичних партій-

-Провести люстрацію своїх рядів,

 -безумовне дотримання приципів та ціностей Вільного  Простору

 -безумовне переобрання всіх керівників знизу до верху

-жодних квот і торгів за депутатські місця і посади

-вступ до партії вилючно за рекомендацями громадських та профспілкових організацій, учасників Вільного Простору,

-безумовне право громадських і профспілкових  організацій  відкликати члена партії, депутата та чиновника.

-партія-це група професійних лоббістів інтересів народу України, в першу чергу середнього класу, а не власних інтересів. Вони зобовязані реалізовувати вимоги, що ставляться учасниками Вільного Простору-створення вільної, багатої, самодостатньої України.

 

 

 

Декалог вільного простору

-хочеш змінити світ-почни з себе

-Говори правду. Брехня розєднує.

-Заробляй чесно. Крадеш у себе і своїх дітей

-Будь вільним-а значить не бійся. Страх-дорога до рабства

Вільний-значить відповідальний. За себе, за родину, колектив, Україну,  Землю.

-Вір ділам не вір словам. Знання-головна зброя. Говори те, в чому переконаний. Не знаєш-не кажи, знаєш-не мовчи.

-Багатство не гріх, якщо приносить користь людям.

-Не заважай, -допомагай. Будь достойним. Допомагай достойним.

-Роби добро і воно до тебе повернеться. Непокаране зло породжує більше  зло

-Відносся до інших так, як хочеш щоб відносились до тебе.

-нема кращої нації, віри, мови, професії  ніж порядна людина.

 

 

 

Учасником Вільного постору може  бути кожен, хто визнає цінності та принципи і готовий їх дотримуватись. Найвищою нагородою має бути право бути у Вільному просторі, рівним серед рівних, вільним серед вільних.  Найтяжчим покаранням має бути вигнання з Вільного Простору.

 

 

Люстрація починається з нас.

Для вступу до Вільного простору   кандидат повинен заповнити анкету. Для лідера обовязкова автобіографія. Ці дані є публічними і неправдиві дані є підставою для автоматичного виключення з учасників.

Перші обєднання утворюються шляхом згоди всіх учасників десятки на участь в ній всіх кандидатів.

В подальшому потрібно рекомендації учасників кандидату. Учасник що рекомендує несе відповідальність за кандидата. Новостворені організації мають всі права інших учасників окрім обрання свого кандидата на роль лідера вищестоячого органу.  На зборах  має право дорадчого голосу на потязі півроку. Через  півроку організація повинна відзвітувати перед іншими учасниками та за результатами голосування набуває всіх прав учасника.  Застереження-небажано обирати  в керівні органи колишніх працівників силових структур, держслужбовців, депутатів кількох скликань, осіб з кримінальним минулим, та таких, що не користуются повагою в громади. Виключення-коли за цю людину ручається 2\3 членів ГО

 

Основою, Вільного простору і  головною цінністю є Людина.

Людина повинна сама вміти захищати свої права.

Людина  в разі необхідності має право звернутись до первинної ланки, в яку вона входить-умовна назва-десятка. Людина зобовязана допомагати іншим своїм однодумцям захищати їх права.

Один за всіх-всі за одного-основновоположний принцип самозахисту.

 

Людина має право і зобовязана обирати і відкликати всіх обраних-від десятника до президента. Це її невідємне право і обовязок.

Це основоположний принцип народовладдя

 

 

 Людина зобовязана жити по совісті і бути порядною, дотримуватись принципів та цінностей Вільного простору-це основний прицип співіснування та нових взаємовідносин у Вільному Просторі.

 

Структура Вільного постору

Людина

десятка

сотня(ГО)

тисяча (громадська рада населеного пункту, району)

регіональна рада
генеральна (Всеукраїнська) рада.

 

Обєднання відбувається виключно на добровільних засадах, шляхом обрання знизу доверху. Утворення рад не веде до злиття, поглинання чи втарти самостійності будь-якої  структури. Відносини будуються на основі угоди про співпрацю. Людина, громадська організація має право вільного обєднання та виходу з обєднання. Вихід можливий тільки після виконання повністю взятих зобовязань перед іншими учасниками обєднання.

Громадські та профспілкові обєднання можуть на добровільних засадах передавати частину своїх поноважень іншій стороні на власний розсуд, утворювати виконачі, консультативні, навчальні струтури  та способи фінансування  на власний розсуд і за згодою сторін.

 

 Спільна символіка –

До завершення формування органів самоорганізації ініціатори беруть на себе відповідальність за його розбудову та чистоту рядів.

Жодних умов чи преференцій в подальшому ініціатори не висувать. У можливих виборах  будуть приймати участь на рівних з іншими учасниками.

 

Забороняється

-Громадській організації обслуговувати інтереси чинних органів влади. Відносини з органами влади повинні формуватись за конституційним принципом-  влада-це народ, чиновник-найманий працівник.  Чиновник звітує перед людиною а не навпаки.

-Використовувати ГО як власний бізнес чи в інших корисливих цілях.

-захищати протиправні дії окремих осіб  незалежно від того, ким ця особа є.

-Порушувати декалог ВП та принципи на  яких він заснований, а також угоду, що підписується учасниками ВП.

 

 

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 1707 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 4.0/5
Всього коментарів: 1
1 ОРЕЛ ЭДУАРД  
0
1.Простой Вопрос КАК ВЫ ЭТО РЕАЛИЗУЕТЕ: "Тому ми ініціюємо зміни в Конституцію шляхом референдуму, що дасть змогу безпосередньо здійснювати народовладдя."
2.Громадянський рух: КОГО?...

Громадянський рух должен быть Организованным, т.е. структурирован так, чтобы обеспечить инициирование Его зарождение СНИЗУ, механизмы для организации и проведения Референдума, с неопровержимой идентификацией участников, системой и структурами обеспечения безопасности его участников, Центра Аналитики, Стратегии, Планирования и Технологий ... И т.д.
Для начала Нужна цельная и Самодостаточная КОНЦЕПЦИЯ ОРГАНИЗОВАННОГО (Громадянскрго РУХУ" - громадянського, а не отдельных людей...
Лозунги и малочисленные митинги - результата не дадут..., это всего лишь самореклама кого-то...!

С уважением, за инициативы

Ваш Эдуард БлагоВерный


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]