Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Громадяни України! Співвітчизники!!!
10.08.2011, 23:41
Громадяни України!  Співвітчизники!!!
Протягом 20-ти років  незалежності клани, узурпувавши владу відібрали наше майно, привласнили собі національну економіку, неодноразово пограбували нас через зникнення вкладів, інфляцію та відкритий безсоромний шабаш навколо бюджетів всіх рівнів та розбудови злочинної системи корупції та беззаконня.
Сьогодні один клан на чолі з президентом знищує   в кращих традиціях суду по понятіям   інший клан. Сьогодні намагаються нейтралізувати Тимошенко. До цього дійства прикута увага світової спільноти. В той же час залишаються непоміченими систематичні, щоденні знущання над пересічними українцями.
Ми за праведний суд! Ми проти судилища та використання суду для репресій! Ми вимагаємо покарання суддів, правоохоронців, чиновників, які чинять наругу над
Ми   вважаємо, що найбільш брутальними   репресіями проти українського народу є так звані реформи. Податковий кодекс залишив вже без засобів до існування сотні тисяч українців. Решта залишились безправними та беззахисними. Корупція розквітає з небаченою силою. Пенсійна реформа залишає людей похилого віку без засобів до існування. Економіка в катастрофічному стані. Житловий кодекс залишить людей без житла а трудовий робить робітників рабами.
Ми оголошуємо про те, що податковий майдан не закінчувався. Наша акція оголошена  23 вересня 2010 р. в м. Києві  під стінами парламенту   не припинялась. Наші вимоги незмінні-геть уряд Азарова. Геть Верховну ЗРаду. Геть президента. Нагадуємо –влада до тих пір влада поки її визнає народ!  

Ми небудемо стояти осторонь подій, які відбуваються в нашій країні. Останній суд над Тимошенком, став останньою крапкою на терпінні українського народу щодо грубого, відвертого, цинічного зухвалого знущання судової системи над нашим народом, зокрема, над підприємцями відносно незаконного стягнення з них страхових внесків до Пенсійного фонду, які одному із кланів захотілося здерти із незахищеного класу трудового народу.
Це судове стягнення з народу відносно житлово-комунальних послуг, зокрема за двоставкові тарифи теплопостачання, яке є незаконне. Судові розправи над активістами майданів. Суд став виконавчою "Бандою” олігархів і політиків, клановим знаряддям розправи над народом.

Тому ми заявляємо свій протест проти такої влади і вимушені діяти активніше шляхом залучення більшої частини народу до боротьби з антинародною владою і її діями.

Залишаємо за собою право визначене Конституцією на самостійне, безпосереднє право народу управляти своєю державою.  

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 727 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]