Вітаю Вас, Гость
Головна » Файли » Наши файлы

Гриценко: Люди повинні примусити політиків стати їхніми слугами
[ Викачати з сервера (38.0 Kb) ] 15.05.2010, 10:55

Гриценко: Люди повинні примусити політиків стати їхніми слугами

Гриценко: Люди повинні примусити політиків стати їхніми слугами

«Я не вважаю, що українське суспільство схильне до авторитаризму. Скоріше, на тлі хаосу, який спостерігався останнім часом, виникла потреба у певній керованості», - заявив Анатолій Гриценко. У прямому ефірі програми «Велика політика» на телеканалі «Інтер» голова Комітету ВР з питань нацбезпеки та оборони, лідер «Громадянської позиції» закликав людей до більшої активності заради захисту своїх інтересів.

«Якщо у Греції чи Франції, Італії влада на два відсотки підніме податки – на вулиці виходить півмільйона людей. А в нас, якщо завтра у Києві влада вирішить втричі збільшити комунальні тарифи – люди хіба що  поматюкаються на кухні та підуть платити».

Гриценко з сумом зазначив, що за всі роки незалежності в Україні «ми будували державу і не будували громадське суспільство».

Політик зазначив, що зараз чинний Президент має високий рейтинг, бо продемонстрував здатність швидко відновити керованість країною. Однак далі втрачатиме довіру, оскільки не демонструє готовності проводити необхідні реформи.

«Подивіться програму соціально-економічного розвитку, яку вніс у парламент уряд, - пропонує Гриценко. – Це ж повна еклектика, як лист з Простоквашино. Все, що було,- взяли й склали в один документ».

«Янукович, хоча й абсолютно інша за Ющенка людина, повторює ту ж саму дорожню карту – нічого не робить у той період, коли має найвищій рівень підтримки», - вважає Гриценко, додавши, що «важко починати реформи та боротися з корупцією, живучі у Межигір’ї та полюючи Сухолучі’ї, бо виникають зовсім інші пріоритети».

Тому соціально-економічна ситуація в країні, за прогнозом Гриценка, не буде покращуватися. За цих умов голова «Громадянської позиції» пропонує самим громадянам «утворювати островки саморегулювання та самоорганізації» - у підприємницькому середовищі, студентстві, серед інтелектуалів, ветеранів, за професійною ознакою.

«Люди повинні примусити політиків стати їхніми слугами. А тих, хто працює на державній службі,– виконувати свої функції, адже існують за рахунок платників податків».

Категорія: Наши файлы | Додав: Правління
Переглядів: 704 | Завантажень: 108 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]